Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #736
    Re: PLO PRO

    Njaa, esimene väga suur pask. -6,5BI viimased 2BI läks enam-vähem standard kohtades, aga vahe peal oli sellist jama jube palju.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #737
      Re: PLO PRO

      Essa peaks see aasta olema:


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #738
        Re: PLO PRO

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Essa peaks see aasta olema:


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Tahan ka! :D ma olen straight flushigi see aasta vaid 2x (maybe max 3) saanud :D

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #739
          Re: PLO PRO

          Head karumsipäeva kõigile!

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #740
            Re: PLO PRO

            Games are dead teema on nii ära risustatud, nii et panen siis paar kätt:

            Vastane kogu aeg paugutas mõnuga ja samas lauas järjestikused käed:


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Teine sõber. Flop tegelt fold.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by con; 16.07.11, 21:31. Põhjus: kustutasin doubleposti ära

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #741
              Re: PLO PRO

              Kuna ei biidi enam. Peab vist asjaga lõpparve varsti tegema.

              Hetkel tagasi NL-25 väikse rolliga ja tuleb kiirelt leake kõrveldama hakata.
              Emotsioonide ajel tehtud plaanid hetkel.
              NL-25 ja ainult FR. Tegelt oleks vaja kiirelt lennata NL-50 isegi, sest 8k VPP-d veel SN ja natukene rohkem 1,5k boonusest puudu. 6 augustil peaks olema SN freeroll, nii et selleks ajaks peaks kuidagi SN ära tegema.

              Suur jooma ja suitsu inimene pole, nii et ei saa nende mahajätmise rõõme kirjeldada + kaal on samuti igati normis, aga sellele vaatamata vaja rohkem jooksmas käia ning regulaarsemalt jalgrattaga sõitmas.

              Ausus on jube asi, aga selle aasta graafik. Turniirid, boonused ning muud asjad tulemustena ei koti ning vaja cashi jälle biitima hakata. Tulemuste mitte vaatamine ja vähem ning kvaliteetsem aeg foorumites aitaks sellele kindlasti kaasa. Seega proovin nii teha.

              GL ja eks näis mis blogist ja plaanidest saab.


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #742
                Re: vapsik [NL-25 FR]

                GL, küll tuleb!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #743
                  Re: vapsik [NL-25 FR]

                  Jube sellise graafiku vaatamine ajab harja punaseks. Hoia kõva ja varsti tuleb samasugune joonlauaga tõmmatud upswing.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #744
                    Re: vapsik [NL-25 FR]

                    glglglglgl!

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #745
                      Re: vapsik [NL-25 FR]

                      Ole hea, pane see aasta EV joonega samuti. Aiman halba!!!

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #746
                        Re: vapsik [NL-25 FR]

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Ole hea, pane see aasta EV joonega samuti. Aiman halba!!!
                        Noo kui Sind see rõõmustab:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #747
                          Re: vapsik [NL-25 FR]

                          sick indeed, ikkagi biidid ju

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #748
                            Re: vapsik [NL-25 FR]

                            Väga košmaarne doomswitch. :S

                            Comment

                            • MrT2inem
                              Jube Noob
                              • Dec 2009
                              • 132

                              #749
                              Re: vapsik [NL-25 FR]

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Noo kui Sind see rõõmustab:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Väga karm :S Sellist jooksu on väga raske taluda. Aga kui ükskord käed pidama hakkavad siis hoia aint mütsi ! Edu :)

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #750
                                Re: vapsik [NL-25 FR]

                                25NL on viimasel ajal väga pop, eriti starsis. edu

                                Comment

                                Working...