J9s käsi, kus flopis 2nd pair + fd...
Seal võib rahus callida ka. Ei usu, et meil 4way cbeti vastu väga palju FE-d on. Lisaks on üks mängija veel meie selja taga (ehk siis SB, kelle ck flopil ei ütle meile veel midagi).
Eh, täna sain VIP poest vastuse, et boonust on võimalik siis canceldada ja sellega on asi korras. Kahjuks mängulise poole pealt allakäik jätkub ja eelmiste kuude sära on paari nädalaga täielikult kadunud.
J9s käsi, kus flopis 2nd pair + fd...
Seal võib rahus callida ka. Ei usu, et meil 4way cbeti vastu väga palju FE-d on. Lisaks on üks mängija veel meie selja taga (ehk siis SB, kelle ck flopil ei ütle meile veel midagi).
Ma usun, et AK või mõne suurema PP vastu (QQ-TT), seda isegi on, kuna Pikaga mingit metat meie vahel pole olnud.
Ai kurja. Oma rumaluse tõttu ei saa Starsi bloggijate MM-il osaleda. Millalgi vahetasin MSNi parooli ära ning suutsin selle ära unustada ja enam kohe kuidagi meelde ei tule ja mingit mitme aasta tagust salasõna vastust ka muidugi ei mäleta. Enda blogisse saan ka ainult selle MSNi addrega sisse logida ja sinna see hea pakkumine lähebki.
Peale pikka meenutamist tuli isegi kood meelde. Loodetavasti Starsi rahvas on blogiga rahul.
Ehh, täna sai lõpuks läbi loetud "Secrets of Professional PLO". Pole juba pea pool aastat vast PLO-d puutunud, aga kuna rumala peaga selle kunagi tellisin, siis läbi suure häda sai see ka läbi loetud. Üksjagu teadmisi sain juurde küll, aga arvatavasti need kasutamist ei leia.
Ehh, täna sai lõpuks läbi loetud "Secrets of Professional PLO". Pole juba pea pool aastat vast PLO-d puutunud, aga kuna rumala peaga selle kunagi tellisin, siis läbi suure häda sai see ka läbi loetud. Üksjagu teadmisi sain juurde küll, aga arvatavasti need kasutamist ei leia.
äkki laenad raamatut? ma ise sain kaotavast mängijast kuu ajaga PLO20/PLO25 võitvaks mängijaks, aga edasi ei suuda sealt minna, pikalt pidama jäänud sinna.
Comment