Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #376
    Re: PLO PRO

    Nojah, 10k FPP-d läks sinna :'(

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #377
      Re: PLO PRO

      J9s käsi, kus flopis 2nd pair + fd...
      Seal võib rahus callida ka. Ei usu, et meil 4way cbeti vastu väga palju FE-d on. Lisaks on üks mängija veel meie selja taga (ehk siis SB, kelle ck flopil ei ütle meile veel midagi).

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #378
        Re: PLO PRO

        Algselt postitas Vapsik
        Nojah, 10k FPP-d läks sinna :'(
        Eh, täna sain VIP poest vastuse, et boonust on võimalik siis canceldada ja sellega on asi korras. Kahjuks mängulise poole pealt allakäik jätkub ja eelmiste kuude sära on paari nädalaga täielikult kadunud.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #379
          Re: PLO PRO

          Algselt postitas McFoldberg
          J9s käsi, kus flopis 2nd pair + fd...
          Seal võib rahus callida ka. Ei usu, et meil 4way cbeti vastu väga palju FE-d on. Lisaks on üks mängija veel meie selja taga (ehk siis SB, kelle ck flopil ei ütle meile veel midagi).
          Ma usun, et AK või mõne suurema PP vastu (QQ-TT), seda isegi on, kuna Pikaga mingit metat meie vahel pole olnud.

          Comment

          • McFoldberg
            Grinder
            • Nov 2008
            • 731

            #380
            Re: PLO PRO

            Kahtlen, et ta QQ-TT 4way potis cbetib.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #381
              Re: PLO PRO

              Algselt postitas McFoldberg
              Kahtlen, et ta QQ-TT 4way potis cbetib.
              this

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #382
                Re: PLO PRO

                Reload boonus tuli täna ära, kuna käisin korraks NL-50s.

                Cashis väga hästi ei lähe ja kuu juba -398$, boonuseid siis +190$ eest saanud ja turnadega +42$.

                Kokku siis -166$.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #383
                  Re: PLO PRO

                  Algselt postitas Vapsik
                  Ai kurja. Oma rumaluse tõttu ei saa Starsi bloggijate MM-il osaleda. Millalgi vahetasin MSNi parooli ära ning suutsin selle ära unustada ja enam kohe kuidagi meelde ei tule ja mingit mitme aasta tagust salasõna vastust ka muidugi ei mäleta. Enda blogisse saan ka ainult selle MSNi addrega sisse logida ja sinna see hea pakkumine lähebki.
                  Peale pikka meenutamist tuli isegi kood meelde. Loodetavasti Starsi rahvas on blogiga rahul.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #384
                    Re: PLO PRO

                    Ehh, täna sai lõpuks läbi loetud "Secrets of Professional PLO". Pole juba pea pool aastat vast PLO-d puutunud, aga kuna rumala peaga selle kunagi tellisin, siis läbi suure häda sai see ka läbi loetud. Üksjagu teadmisi sain juurde küll, aga arvatavasti need kasutamist ei leia.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #385
                      Re: PLO PRO

                      Plusspoolel lõpuks:

                      Comment

                      • vinney
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 473

                        #386
                        Re: PLO PRO

                        pärin niisama: ev joont ei viitsi kõrvale panna?

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #387
                          Re: PLO PRO

                          Algselt postitas vinney
                          pärin niisama: ev joont ei viitsi kõrvale panna?
                          Ei viitsi. Mõttetu vidin.

                          Comment

                          • vinney
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 473

                            #388
                            Re: PLO PRO

                            täname

                            Comment

                            • surka
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 336

                              #389
                              Re: PLO PRO

                              Algselt postitas Vapsik
                              Ehh, täna sai lõpuks läbi loetud "Secrets of Professional PLO". Pole juba pea pool aastat vast PLO-d puutunud, aga kuna rumala peaga selle kunagi tellisin, siis läbi suure häda sai see ka läbi loetud. Üksjagu teadmisi sain juurde küll, aga arvatavasti need kasutamist ei leia.
                              äkki laenad raamatut? ma ise sain kaotavast mängijast kuu ajaga PLO20/PLO25 võitvaks mängijaks, aga edasi ei suuda sealt minna, pikalt pidama jäänud sinna.

                              Comment

                              • surka
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 336

                                #390
                                Re: PLO PRO

                                ja siis see asi ka, et miks plo arvatavasti kunagi kasutamist ei leia, soovitan soojalt proovida, siis ma polegi ainus fiss seal

                                tegelt yhe raamatu teadmstega võib vabalt kuni PLO10ni sitaks kõva vinnreiti näidata, kui variatsiooni talub.

                                Comment

                                Working...