Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #316
    Re: PLO PRO

    Algselt postitas Vapsik

    Näiteks selline käsi regi vastu. Kas sellise käe kohta on üldse mõtet note teha? Ja kui on, siis mida tasuks kirja panna?
    Kätt võib ka muidugi kommenteerida.
    Notede panekul endal ka terve maailm avastada, aga siin vast oleks tulevikus väärtus notel, et "HU OOP ei beti FD flopis". Tore oleks taas targemate arvamust näha.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #317
      Re: PLO PRO

      Oleks väga õnnelik kui saaks ühe quality NL5 video... Aitaks kindlasti meeletult mu arengule kaasa.:P

      Häid jõule, Seep

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #318
        Re: PLO PRO

        Tegin väikse jõulukingi täna endale, loodetavasti ei tule peale foorumis uhkustamist jälle eriti jama jooksu (Ptui-ptui-ptui):

        Kuna jõulu söömaaeg (täidetud munad on ikka eriti kuldne toit) selja taga ja muid tegemisi pole, siis õhtu poole katsun video ka ära teha. Kuna NL-2 või kõrgemate limiitide rahvas soovi ei avaldanud, siis teen selle NL-5 kohta.

        Graafik siis ka (Ptui-ptui-ptui):




        Ptui-ptui-ptui.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #319
          Re: PLO PRO

          2ra palun ytle et see on nl25 :D? toesti jouluvanasid täna jagub .. aga jouluvanad hitivad ka ju vahel :)

          good job .. keep going

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #320
            Re: PLO PRO

            Algselt postitas leits
            2ra palun ytle et see on nl25 :D? toesti jouluvanasid täna jagub .. aga jouluvanad hitivad ka ju vahel :)

            good job .. keep going
            Aitäh, ei ole NL-25 :). Alguses NL-100 ja hiljem NL-50.

            Comment

            • wousha
              FPP Pro
              • Oct 2009
              • 268

              #321
              Re: PLO PRO

              Ole hea lase see 25nl video uuesti ülesse, ma usun et ma poleks ainuke, kes seda näha sooviks

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #322
                Re: PLO PRO

                Huviga ootan NL5 videot.:)

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #323
                  Re: PLO PRO

                  Algselt postitas seep
                  Huviga ootan NL5 videot.:)
                  Korraks natukene mängisin NL-5, et väike ülevaade tekiks, aga videoni veel ei jõudnud.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #324
                    Re: PLO PRO

                    Jõudu ja jaksu video tegemisel!:)

                    Comment

                    • wousha
                      FPP Pro
                      • Oct 2009
                      • 268

                      #325
                      Re: PLO PRO

                      5nli video võiks vbl isegi teha, kuigi mingit juttu ma väga sinna lisada ei oska, mängin nii nagu ma mängin. Aga kui mingit huvi on siis võiks isegi kaaluda seda.

                      Panen ka viimase mingi 2,5 kuu graafiku 5nlis:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Sai küll vähe valesse teemasse, kuid ma loodan et pole väga pahasti.

                      Comment

                      • pohhui
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 91

                        #326
                        Re: PLO PRO

                        Algselt postitas wousha
                        5nli video võiks vbl isegi teha, kuigi mingit juttu ma väga sinna lisada ei oska, mängin nii nagu ma mängin. Aga kui mingit huvi on siis võiks isegi kaaluda seda.

                        Panen ka viimase mingi 2,5 kuu graafiku 5nlis:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Sai küll vähe valesse teemasse, kuid ma loodan et pole väga pahasti.
                        move up

                        Ja Vapsik, ehk viitsid publiku suurel nõudmisel enda NL25 video ka uuesti üles uploadida?

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #327
                          Re: PLO PRO

                          Algselt postitas pohhui
                          move up

                          Ja Vapsik, ehk viitsid publiku suurel nõudmisel enda NL25 video ka uuesti üles uploadida?
                          Kahjuks mitte. Video oli tehtud NL-25 ja NL-50 projekti jaoks ning kõigil oli seal võimalus kaasa lüüa.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #328
                            Re: PLO PRO

                            NL-5 video siis valmis ja panin rendendama, sisu poolet peaks talutav olema. Aga kvaliteedi poolest pole just suurem asi, eriti jätab soovida heli pool ning mingi arvutimüra on taustaks + paistab, et mu enda diktsioon on ka allapoole arvestust ning pobisen omaette küllaltki palju, aga kui tehnilisi probleeme ei teki, siis katsun selle üles panna millalgi.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #329
                              Re: PLO PRO

                              Ma usun, et saab olema lõbus vaatamine!:)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #330
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas Vapsik
                                Tegin väikse jõulukingi täna endale, loodetavasti ei tule peale foorumis uhkustamist jälle eriti jama jooksu (Ptui-ptui-ptui):

                                Kuna jõulu söömaaeg (täidetud munad on ikka eriti kuldne toit) selja taga ja muid tegemisi pole, siis õhtu poole katsun video ka ära teha. Kuna NL-2 või kõrgemate limiitide rahvas soovi ei avaldanud, siis teen selle NL-5 kohta.

                                Graafik siis ka (Ptui-ptui-ptui):




                                Ptui-ptui-ptui.
                                Hea töö!

                                Comment

                                Working...