Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #211
    Re: PLO PRO

    video võiks 45 min kuni tund vähemalt olla , kui ise viicid...

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #212
      Re: PLO PRO

      Algselt postitas kardpleier
      video võiks 45 min kuni tund vähemalt olla , kui ise viicid...
      Mõtlesin 2h-se eriti põhjaliku video teha, aga kui nii arvad, siis eks ma teen mingi lihtsakoelise 45 mintsase.

      Comment

      • kardpleier
        Grinder
        • Jul 2009
        • 699

        #213
        Re: PLO PRO

        head asja pole kunagi palju, mida pikem seda parem

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #214
          Re: PLO PRO

          Sellise kuu eest annaks kiituskirja! :)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #215
            Re: PLO PRO

            super graafik taas. mitmes see nüüd on? 4-s kuu järjest? upswing? :D

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #216
              Re: PLO PRO

              Algselt postitas pikk28
              super graafik taas. mitmes see nüüd on? 4-s kuu järjest? upswing? :D
              Neljas kuu jah :)

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #217
                Re: PLO PRO

                Väga eeskujulik november :)

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #218
                  Re: PLO PRO

                  Eile õhtul suutsin lõpust laiskusest jagu saada ning enam-vähem järjest suutsin 3 DC videot ära vaadata. Eelmistel päevadel oligi see unarusse jäänud ning kuu algus pole üldsegi halb.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #219
                    Re: PLO PRO

                    Algselt postitas Vapsik
                    Eile õhtul suutsin lõpust laiskusest jagu saada ning enam-vähem järjest suutsin 3 DC videot ära vaadata. Eelmistel päevadel oligi see unarusse jäänud ning kuu algus pole üldsegi halb.
                    sa oled DC member? ma kunagi tegin ka kasutaja, kuid free aeg sai läbi ja uut pole teinud. mis uutest videotest parimad on?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #220
                      Re: PLO PRO

                      Algselt postitas pikk28
                      sa oled DC member? ma kunagi tegin ka kasutaja, kuid free aeg sai läbi ja uut pole teinud. mis uutest videotest parimad on?
                      Ei ole, triali ajal laadisin suure portsu videosid alla. Viimati lõpetasin Nolani 3-bets seeria.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #221
                        Re: PLO PRO

                        Liiga palju videosid lühikeses perioodis=segane mindfuck, püüa veits tagasi hoida :)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #222
                          Re: PLO PRO

                          Algselt postitas Vapsik
                          Ei ole, triali ajal laadisin suure portsu videosid alla. Viimati lõpetasin Nolani 3-bets seeria.
                          ok

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #223
                            Re: PLO PRO

                            Algselt postitas lenC
                            Liiga palju videosid lühikeses perioodis=segane mindfuck, püüa veits tagasi hoida :)
                            Ega tavaliselt üle ühe ei ole päevas vaadanud, aga kuna viimasel ajal polnud ühtegi vaadanud, siis eile tegin natukene suurema vaatamise kuna viitsimist oli ka ja need olid sellised lühemat sorti ka (kuskil 30-35 minta vist).

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #224
                              Re: PLO PRO

                              Mitmel pool on erinevaid vastuseid sellele, nii et ei teagi, kuidas siis lõpuks on - kas DC-st free triali ajal tõmmatud videod töötavad ka pärast triali lõppu või on seal mingi lukk peal?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #225
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas CTXrix
                                Mitmel pool on erinevaid vastuseid sellele, nii et ei teagi, kuidas siis lõpuks on - kas DC-st free triali ajal tõmmatud videod töötavad ka pärast triali lõppu või on seal mingi lukk peal?
                                pole mingit lukku. vaatan siiamaani neid, 3 kuud tirimisest vähemalt möödas. äkki nyyd uutel videotel on, ei oska kommenteerida.

                                Comment

                                Working...