Re: runo23@PS NLHE50 full ring
Yo. Kriban ka veits.
Kuigi plaan oli NL50-sse püsima jääda alates sellest kuust, siis sellest plaanist asja ei saanud.
Nägin ikka, et NL25-s saab kergemini(vähemalt mina) oma BR kasvatada.
Volüüm jäi väiksemaks plaanitust, kuigi viimase nädalaga tegin suurema osa selle kuu volüümist (loe 35k kätt 25s).
Motivatsiooni sain tagasi sõbralt Oliverilt. Tänud sulle.
Detsembri kohta ei ole erilisi plaane. Mängida ja võita ka natsa, siis paistaks kõik ok.
Graafid ka NL25

NL Pidisjät
Yo. Kriban ka veits.
Kuigi plaan oli NL50-sse püsima jääda alates sellest kuust, siis sellest plaanist asja ei saanud.
Nägin ikka, et NL25-s saab kergemini(vähemalt mina) oma BR kasvatada.
Volüüm jäi väiksemaks plaanitust, kuigi viimase nädalaga tegin suurema osa selle kuu volüümist (loe 35k kätt 25s).
Motivatsiooni sain tagasi sõbralt Oliverilt. Tänud sulle.
Detsembri kohta ei ole erilisi plaane. Mängida ja võita ka natsa, siis paistaks kõik ok.
Graafid ka NL25

NL Pidisjät

K
Comment