runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #226
    Re: hoss back in business--no whores just poker

    Sellest käest veel, kas su ranges on flopis midagi, millega sa callid flopi raise ja callid/checkraised turni beti?

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #227
      Re: hoss back in business--no whores just poker

      Nice graph ja kuna tartu freakyga ja muu kaadriga?

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #228
        Re: hoss back in business--no whores just poker

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        Nice graph ja kuna tartu freakyga ja muu kaadriga?
        Kle arvatavasti järgmine kokkutulek siis :) (kui ma merel pole)

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #229
          Re: hoss back in business--no whores just poker

          Märts, nagu ikka kuu algus, pole hästi aland. See kuu 14 päeva suuremat grindi, siis tööle ära.

          Öösel proovisin NL50, sain kiirelt paar coolerit ja blowisin niisama ühe stäki maha, ning lauad kinni.
          Nädalavahetus kaine grind!
          Eks näis, kuidas läheb.



          NL50 kokku üldse, ilmselgelt ei biidi.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #230
            Re: hoss back in business--no whores just poker

            see starsi nl50fr on suht m*nn limiit tõesti. nl100s mul ka kõrgem wr kui 50s. peamine põhjus see minu meelest, et norm laudu kehvem leida kui 100s isegi.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #231
              Re: hoss back in business--no whores just poker

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              see starsi nl50fr on suht m*nn limiit tõesti. nl100s mul ka kõrgem wr kui 50s. peamine põhjus see minu meelest, et norm laudu kehvem leida kui 100s isegi.
              Peab vist sinult goachingut võtma.
              Last edited by hoss23; 02.03.12, 14:46.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #232
                Re: hoss back in business--no whores just poker

                NL 50 statid. Tahaks tagasisidet.

                E: Nüüd sain pihta, kuidas postitada :)

                Limbin ja CC vist liiga palju.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by hoss23; 02.03.12, 15:14.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #233
                  Re: hoss back in business--no whores just poker

                  Palju sa laudu korraga mängid, et juba 3,5k kätt?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #234
                    Re: hoss back in business--no whores just poker

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    Peab vist sinult goachingut võtma.
                    NL100s võtan ise seda.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #235
                      Re: hoss back in business--no whores just poker

                      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                      NL 50 statid. Tahaks tagasisidet.


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Pildilt ei näe midagi ju :D

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #236
                        Re: hoss back in business--no whores just poker

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        NL100s võtan ise seda.
                        Ma madalamal esialgu ikka :)

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #237
                          Re: hoss back in business--no whores just poker

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          Pildilt ei näe midagi ju :D
                          Tra ei oska suuremaks panna, kuidas saab?

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #238
                            Re: hoss back in business--no whores just poker

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            Palju sa laudu korraga mängid, et juba 3,5k kätt?
                            6 lauda, harva 8

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #239
                              Re: hoss back in business--no whores just poker

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              Nice graph ja kuna tartu freakyga ja muu kaadriga?
                              Ilmselt järgmine kokkutulek jah. Varem ei satu vist sünnilinna :)

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #240
                                Re: hoss back in business--no whores just poker

                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                NL 50 statid. Tahaks tagasisidet.

                                E: Nüüd sain pihta, kuidas postitada :)

                                Limbin ja CC vist liiga palju.


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Cmon mehed.

                                Comment

                                Working...