runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #346
    Re: hoss, kas tõeline meremees?

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    tra kus see freaky jouab ikka kallata omale sisse
    Ega ta sitt ei kannagi midagi, ta lihtsalt ei vaju ära...
    Ja jollerdab mitu päeva järjest...
    Ja tal on maks perses...

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #347
      Re: hoss, kas tõeline meremees?

      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
      Ega ta sitt ei kannagi midagi, ta lihtsalt ei vaju ära...
      Ja jollerdab mitu päeva järjest...
      Ja tal on maks perses...
      küberkaru noh rofl. Tglt avaldan saladuse. 12-14okt olen Londonis. Sellised naised ka kaasas: Grete Mardojan, Svet Lana FB

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #348
        Re: hoss, kas tõeline meremees?

        Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
        küberkaru noh rofl. Tglt avaldan saladuse. 12-14okt olen Londonis. Sellised naised ka kaasas: Grete Mardojan, Svet Lana FB
        No türi, kes su neid lehmasid ikka näha tahab...
        Hea ongi, et ära lähed, me saame Oliveriga rahulikult kahekesi juua.

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #349
          Re: hoss, kas tõeline meremees?

          tseki

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #350
            Re: hoss, kas tõeline meremees?

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            Ja TÜ RA Freaky, ära helista mulle täis peaga 5 korda, mind ei huvita, mis sa seal teed.....
            Kas oled sa NL200.....või NL600, mul PO HHUI!
            Ööd!

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #351
              Re: hoss, kas tõeline meremees?

              camu ei läinud tabelisse ;(

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #352
                Re: hoss, kas tõeline meremees?

                September juba kiirelt läbi saand ja oktoober varsti poolepeal.
                Eelmine kuu ei olnud kiita, toidu sai lauale ja lauaviina kõrvale.
                See kuu püüan siis platiniumi ja sai veel ka meestega väike propbet tehtud 120h/100€.
                Hetkel liigun graafikus. Nädalallõpp tuleb pokkerine, kuigi reedel ka jalkale minek.
                Sõber Oliver tuleb Tartust oma ''kontoriga'' külla. Nalja hakkab saama.
                Jooki vist peab ka panema. Parim uudis see, et FreakyJason on samal nädalavahetusel ära.

                Täna oli üks hea käsi ka vaala vastu, kes mängis igat kätt.


                $0.10/$0.25 Ante $0.05 No Limit Holdem
                PokerStars
                8 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG hambo3322 ($33.11) 132bb
                UTG+1 antreas58 ($57.02) 228bb
                MP1 dkguy ($85.10) 340bb
                MP2 kudos87 ($24.21) 97bb
                CO runo23 ($70.05) 280bb
                BTN Eksal ($133.41) 534bb
                SB mirnel1993 ($57.88) 232bb
                BB dinggggg ($106.13) 425bb

                Pre-Flop: ($0.75, 8 players) runo23 is CO A A
                2 folds, dkguy raises to $2, 1 fold, runo23 raises to $9, 3 folds, dkguy calls $7

                Flop: Q 2 4 ($18.75, 2 players)
                dkguy bets $2.75, runo23 raises to $16, dkguy calls $13.25

                Turn: J ($50.75, 2 players)
                dkguy bets $60.05, runo23 calls $45

                River: 9 ($140.75, 2 players)

                Final Pot: $140.75
                runo23 shows
                A A
                dkguy shows
                7 4

                runo23 wins $138.75 (net +$68.70)

                dkguy collects $30.10 (net -$55)

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #353
                  Re: hoss, kas tõeline meremees?

                  Hea teada, et olemas oled :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #354
                    Re: hoss, kas tõeline meremees?

                    Pane oma päeviku nimeks limiit, mida mängid.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #355
                      Re: hoss, kas tõeline meremees?

                      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                      Parim uudis see, et FreakyJason on samal nädalavahetusel ära.
                      Miks see hea on? :P

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #356
                        Re: runo23@PS NL25

                        No et siis ei pea me sinusuguse õliga hängima.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #357
                          Re: runo23@PS NL25

                          Kontoriga,lolololo,kõigest kast ja mõned monitorid,siiski 4 päeva hardcore grindi ju :P

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #358
                            Re: runo23@PS NL25

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            Kontoriga,lolololo,kõigest kast ja mõned monitorid,siiski 4 päeva hardcore grindi ju :P
                            GL. Aga tähistage ikka sünnipäeva ka

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #359
                              Re: runo23@PS NL25

                              Hoss pidi täna turu ringi tegema,kardula salati ja tordi jaoks nänni tooma,pidi usinalt valmistama hakkama ja lilledega mind Tallinna värvas ootama :)

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #360
                                Re: runo23@PS NL25

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                Hoss pidi täna turu ringi tegema,kardula salati ja tordi jaoks nänni tooma,pidi usinalt valmistama hakkama ja lilledega mind Tallinna värvas ootama :)
                                Lol.
                                Arvan, et peame ikka Grossika pestud salatiga siiski leppima.

                                Comment

                                Working...