Re: runo23@stars
Tra vaat, keda on ka foorumisse lastud. Ja selle joomise suhtes on sul tuline õigus. Aga arvan, et see kehtib sama palju ka sinu kohta. :D
Tra vaat, keda on ka foorumisse lastud. Ja selle joomise suhtes on sul tuline õigus. Aga arvan, et see kehtib sama palju ka sinu kohta. :D

, 
,
,
, Q
(one pair, Queens).
, 7
Comment