runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #121
    Re: runo23@stars

    Tra vaat, keda on ka foorumisse lastud. Ja selle joomise suhtes on sul tuline õigus. Aga arvan, et see kehtib sama palju ka sinu kohta. :D

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #122
      Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

      olen purjus.....

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #123
        Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

        Mina ka koer

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #124
          Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

          Pigem olete teie purjus :D. Kuida teil turka läks?

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #125
            Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

            nagu Andu päevikus mainisin, sain nupud ees olles sisse, aga kaotasin. Krt olümpsis hakkas pleiboi pidu, aga kahjuks olin korralikult kinni ja ei saand sellele üritusele jääda. NB! tervitan kõiki olümpsi baaridaamidest MILFE, kes on nagu super!!!!!

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #126
              Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

              Lahedad lehmad seal tõesti jah :D

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #127
                Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

                irw @ pealkiri

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #128
                  Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

                  Nonii. Taas kord teen avangu. Jõudsin täna kl 16.30 laeva. Mis Te arvate ,mis oli esimene küsimus Minu käest küsiti? Kas õlli tõid? Ma sanosin, ei toonud, arvasin, et Teil on õll juba külmas, kui Ma tulen. Aga võta näpust. Õll oli ainult külmas 6-nda teki külmkapis. Panin siis ma töö roobad selga ja laskusin masinaruumi. Ilus, puhas, nagu alati on see olnud. Mulle jooksis vastu 60-dates vanamees, küsisin ''Who the fuck are You?'', ta vastas mulle vaikse häälega ''I'm second engineer.'' Siis Ma vaatasin talle otsa, (guy looked like 60 pluss) ja jäin rahulikuks.....Ühesõnaga, mis Ma tahan öelda, et Meri ja Alkohol on käsikäes. Peace!!!!



                  ''Fresh Kid Z, fresh Kid C, fresh Kid P, fresh Kid T
                  (Oh yeah, we back) Chiddy Bang
                  And we pretty much amazing
                  Can we hear your new song please?
                  I got you''

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #129
                    Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

                    Nujah. Lõbus sul siis :D

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #130
                      Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

                      edu vennas! jalka MM näeme

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #131
                        Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

                        Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                        Nujah. Lõbus sul siis :D
                        Laudas alati lõbus.....

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #132
                          Re: sulamehe LEHMALAUT@FTP

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          edu vennas! jalka MM näeme
                          Loodan 11juuni koju saada...st mm alguseks...

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #133
                            Re: hoss@FTP FR 25NL

                            Pole pikalt kribanud.
                            Juuni läbi, 11-st juunist olen mängida saanud kuni siis kuu lõpuni. Volüüm väike. Midagi kiita pole. Break even donk olen. 9 juuli merele, siis tuleb jälle väike paus pokkerist. Peaks ennast käsile võtma ja mängu õppima hakkama, aga olen tõeliselt laisk.
                            Graph räägib enda eest.






                            käsi tänasest sessist ja ime, isegi pidas vastu!


                            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            Hero (BB) ($25)
                            UTG ($9.35)
                            MP1 ($13.40)
                            MP2 ($25.25)
                            CO ($16.07)
                            Button ($37.51)
                            SB ($19.49)

                            Preflop: Hero is BB with ,
                            1 fold, MP1 calls $0.25, 2 folds, Button bets $0.75, SB calls $0.65, Hero calls $0.50, MP1 calls $0.50

                            Flop: ($3) , , (4 players)
                            SB checks, Hero bets $2.50, MP1 raises $5, Button raises $36.76 (All-In), 1 fold, Hero calls $21.75 (All-In), MP1 calls $7.65 (All-In)

                            Turn: ($64.15) (3 players, 3 all-in)

                            River: ($64.15) (3 players, 3 all-in)

                            Total pot: $64.15
                            Main pot: $40.95 between Hero, MP1 and Button, won by Hero
                            Side pot 1: $23.20 between Hero and Button, won by Hero

                            Results below:
                            Button had Q, Q (one pair, Queens).
                            Hero had 8, 7 (straight, eight high).
                            MP1 had 8, 8 (one pair, eights).
                            Outcome: Hero won $61.15

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #134
                              Re: hoss@FTP FR 25NL

                              kled ve, täna live viitsid? helista kui viitsid. või mõtle seekord mingi originaalsem vabandus.. gl muidu

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #135
                                Re: hoss@FTP FR 25NL

                                Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                                kled ve, täna live viitsid? helista kui viitsid. või mõtle seekord mingi originaalsem vabandus.. gl muidu
                                Kle ikka ei viitsi seekord

                                Comment

                                Working...