runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #151
    Re: hoss@FTP FR 25NL

    õnne hobo

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #152
      Re: hoss@FTP FR 25NL

      ilgelt palju õnne!

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #153
        Re: hoss@FTP FR 25NL

        õnne ja õlle!
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #154
          Re: hoss@FTP FR 25NL

          palju õnne!

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #155
            Re: hoss@FTP FR 25NL

            Spossiiba vsjem!

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #156
              Re: hoss@FTP FR 25NL

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust

              Ja mis teema see oma pildiga avataridega on? Madis Veril vaatasin, et oma pilt ja nüüd sul ka :O
              Arvatavasti, kui mingid kuud peaks järjest jooma, siis võiks muutuda ka selliseks metslaseks, nagu avataril

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #157
                Re: hoss@FTP FR 25NL

                Palju õnne jah hoss :)



                /: Endalgi enda pilt avataril :D

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #158
                  Re: hoss@FTP FR 25NL

                  Palju õnne !

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #159
                    Re: hoss@FTP FR 25NL

                    Tagantjärgi õnne soovimine on ikka parem kui mitte midagi, nii et palju õnne!

                    Ja epic fail, kui Tiisleri Tarmpsi ära ei tunne

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #160
                      Re: hoss@FTP FR 25NL

                      Lõpuks siis joomised selleks korraks joodud. Nüüd peaks tagasi end pokkerilainele vedama ja natukene veel see kuu enne merele minekut mängima. Aega siis reedeni. Ja pärast näeb, kuidas laevas töö ja joomise kõrvalt aega üle jääb, ehk saab natsa grindidagi

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #161
                        Re: hoss@FTP FR 25NL

                        kas sul on tarmo tiisler avataril?

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #162
                          Re: hoss@FTP FR 25NL

                          miki mäuss oli vist...

                          Kle Sa muidu table selektid ka w?
                          Vaatasin,et ühes lauas oli 8.regulari ja mina (fish),aga Sul polnud ju positsiooni.

                          Kuidas Sul ka notede tegemine edeneb?

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #163
                            Re: hoss@FTP FR 25NL

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            kas sul on tarmo tiisler avataril?
                            Jupp

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #164
                              Re: hoss@FTP FR 25NL

                              Algselt postitas noname Vaata postitust

                              Kle Sa muidu table selektid ka w?
                              Vaatasin,et ühes lauas oli 8.regulari ja mina (fish),aga Sul polnud ju positsiooni.

                              Kuidas Sul ka notede tegemine edeneb?
                              Kle üritan küll selectida, aga kui 16 lauda on lahti siis ei pruugi sellest enam miskit välja tulla.
                              Notedega on ka nagu on. Kes mingit eriti metat üritab teha, saab note. Aga regid ja fishid on enamus värvidega ära märgistatud. Kuigi iga jumala päev tuleb neid jurde, juurde ja juurde.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #165
                                Re: hoss@FTP FR 25NL

                                Merepeal olekust kopp ees. Eks näib, ehk saab reedel koju.

                                Saab normaalselt juua (mitte nii, et täis ja hommikul tööle)

                                Pole tegelt mingi alkass....

                                Comment

                                Working...