runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #106
    Re: runo23@stars

    Algselt postitas rohelinekonn
    metat tahad koguaeg panna mu vastu laudades v? Aga kui sul raha on siis minugi poolest, eks ma võtan sult selle ära :D
    Kuule ime vänta. Metat su vastu ei tee, paugutan ikka lehega :D. Raha nats on, annan selle parem teistele donkidele ära :D

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #107
      Re: runo23@stars

      reedel tulen ka maale

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #108
        Re: runo23@stars

        Algselt postitas pikk28
        reedel tulen ka maale
        Väga tore. Ehk saab vähe grindida ka, või jätad arvuti linna?

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #109
          Re: runo23@stars

          Algselt postitas hoss23
          Kuule ime vänta. Metat su vastu ei tee, paugutan ikka lehega :D. Raha nats on, annan selle parem teistele donkidele ära :D
          hui fish see et sinu arvates on 83o leht ei tähenda et ta seda on :D

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #110
            Re: runo23@stars

            Algselt postitas hoss23
            Väga tore. Ehk saab vähe grindida ka, või jätad arvuti linna?
            võtan ikka kaasa. reede õhtu grindi, laupäev päev veidi grindi ja õhtul küttise juurde katsikule. tom ja mariin ka. sa ka. pühapäev hommik grind. lõunal linna poole tulema

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #111
              Re: runo23@stars

              väga tore siis.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #112
                Re: runo23@stars

                Ma ka see NV maale. Ka grind plaanis :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: runo23@stars

                  Kari maakaid... : ;D

                  nali obv

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #114
                    Re: runo23@stars

                    Krt ei olekski ise aru saand, et nali :D.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #115
                      Re: runo23@stars

                      Algselt postitas hoss23
                      Krt ei olekski ise aru saand, et nali :D.
                      Siin ennemegi poisid jäänud ufode ja nõialugusid uskuma jäänud.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #116
                        Re: runo23@stars

                        usu mind, ma ei ole selline(siis õnneks või kahjuks)

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #117
                          Re: runo23@stars

                          Või, et avaldusega saab ennast 9 kuud vanemaks teha :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: runo23@stars

                            Algselt postitas Dogers
                            Või, et avaldusega saab ennast 9 kuud vanemaks teha :D
                            tsthahahahahahah

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #119
                              Re: runo23@stars

                              Algselt postitas Dogers
                              Või, et avaldusega saab ennast 9 kuud vanemaks teha :D
                              Pole vaja vanemaks teha, seda liigagi palju juba kukil. Aga äkki tead, kust nooremaks ja millega ennast teha saaks, oleks väga tänulik, kui ütleksid.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #120
                                Re: runo23@stars

                                joo vähem õli siis näed noorem välja

                                Comment

                                Working...