Re: runo23@stars
Kuna kuu lõpp hakkab lähenema, siis mõtlesin, et panen päevikusse ka miskit kirja. Sai siis vahepeal 6max-i proovitud, kuna olin tüdinud FR-st. Aga siis jällegi 6-max tüütas ära ja läksin tagasi FR-i :D. Ei teagi, mis täpselt juhtus. Arvatavasti siis selleks kuuks on cash mäng minu poolt mängitud. Kuna homme hommikust taas merele minek(tagasi arvatavalt jaanuari lõpu poole).Eks näis, mis jaanuaris saama hakkab, aga see selleks. Tegin siis täna platiniumi ära ja nüüd võib siis südame rahuga kuu kokku võtta. Tegin sitta mängu nagu alati terve kuu vältel. Peab end ikka kokku võtma ja hakkama õppima(kui tahan tulevikus ülespoole pürgida). See kuu oli kuidagi mängu tunne ka kadunud.Aga punnisin, mis ma punnisin, päris miinust siiski ei tulnud. Lisan mingid graphid ka siis siia.
Jõulud(mmmm, mu lemmik)

ja kuu kokku ;D

Kuna kuu lõpp hakkab lähenema, siis mõtlesin, et panen päevikusse ka miskit kirja. Sai siis vahepeal 6max-i proovitud, kuna olin tüdinud FR-st. Aga siis jällegi 6-max tüütas ära ja läksin tagasi FR-i :D. Ei teagi, mis täpselt juhtus. Arvatavasti siis selleks kuuks on cash mäng minu poolt mängitud. Kuna homme hommikust taas merele minek(tagasi arvatavalt jaanuari lõpu poole).Eks näis, mis jaanuaris saama hakkab, aga see selleks. Tegin siis täna platiniumi ära ja nüüd võib siis südame rahuga kuu kokku võtta. Tegin sitta mängu nagu alati terve kuu vältel. Peab end ikka kokku võtma ja hakkama õppima(kui tahan tulevikus ülespoole pürgida). See kuu oli kuidagi mängu tunne ka kadunud.Aga punnisin, mis ma punnisin, päris miinust siiski ei tulnud. Lisan mingid graphid ka siis siia.
Jõulud(mmmm, mu lemmik)

ja kuu kokku ;D



4 
4
9
Comment