runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #91
    Re: runo23@stars

    Kuna kuu lõpp hakkab lähenema, siis mõtlesin, et panen päevikusse ka miskit kirja. Sai siis vahepeal 6max-i proovitud, kuna olin tüdinud FR-st. Aga siis jällegi 6-max tüütas ära ja läksin tagasi FR-i :D. Ei teagi, mis täpselt juhtus. Arvatavasti siis selleks kuuks on cash mäng minu poolt mängitud. Kuna homme hommikust taas merele minek(tagasi arvatavalt jaanuari lõpu poole).Eks näis, mis jaanuaris saama hakkab, aga see selleks. Tegin siis täna platiniumi ära ja nüüd võib siis südame rahuga kuu kokku võtta. Tegin sitta mängu nagu alati terve kuu vältel. Peab end ikka kokku võtma ja hakkama õppima(kui tahan tulevikus ülespoole pürgida). See kuu oli kuidagi mängu tunne ka kadunud.Aga punnisin, mis ma punnisin, päris miinust siiski ei tulnud. Lisan mingid graphid ka siis siia.

    Jõulud(mmmm, mu lemmik)



    ja kuu kokku ;D


    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #92
      Re: runo23@stars

      lõpp on ikka täitsa eeskujulik kohe vennas.

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #93
        Re: runo23@stars

        Well done lõpus mein freund. Jõulud ikka nuts jah ;D

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #94
          Re: runo23@stars

          mul on yle nelja korra vähem käsi ja rohkem raha :D:D ~17bb/100 :D:D vaata vapsiku videot veel paar korda :D

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #95
            Re: runo23@stars

            varem ei märganud,kui ülal kui sul oli 10 10 ..kuidas sa convertisid käe nii,et näha jäävad pildiga kaardid ?

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #96
              Re: runo23@stars

              Algselt postitas vennike
              mul on yle nelja korra vähem käsi ja rohkem raha :D:D ~17bb/100 :D:D vaata vapsiku videot veel paar korda :D
              Mind ei koti, palju sinul on, võib olla ka 100bb/100 ja seitse korda vähem käsi. ;D ;D ;D ;D ;D

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #97
                Re: runo23@stars

                <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/125x125.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! The WBCOOP is a free online <a href="http://www.pokerstars.com/">Poker</a> tournament open to all Bloggers, so register on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> to play.Registration code: 689829

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #98
                  Re: runo23@stars

                  Mõtlesin ka paar sõna kirjutada oma tegemistest.
                  Jaanuari kuu oli suht fail nii käte poolest, kuna võitude poolest(mida polnudki ;D). Kuna saabusin alles jaanuari lõpus merelt, sai ainult 28k kätt mängitud ja seis jäi enam vähem 0, arvestades boonuseid. Nüüd siis sai ostetud 650 boonus starsis, millest 1/4 on vabastatud. Sai veel tehtud depo ka full tilti(600 siis) ja nüüd peab hakkama ka seda boonust hoorama. 6maxi lasen siis. Aega on seekord 19 veebruarini, siis minek. Eks näis, palju jõuab mängida. Eesmärk oleks kindlasti starsi boonus lahti mängida ja eks tulevik näitab, mis edasi siis saab.

                  see kuu siis stars



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Tilt

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  paar kätt kah


                  Kaks fishi

                  $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  5 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG ($12.25)
                  CO ($25.65)
                  BTN ($11.95)
                  Hero (SB) ($27.40)
                  BB ($22.75)

                  Pre-Flop: ($0.35, 5 players) Hero is SB 4 4
                  UTG calls $0.25, 1 fold, BTN calls $0.25, Hero calls $0.15, BB raises to $1, UTG folds, BTN calls $0.75, Hero calls $0.75

                  Flop: J 4 9 ($3.25, 3 players)
                  Hero checks, BB bets $1.50, BTN calls $1.50, Hero raises to $5, BB raises to $11, BTN calls $9.45, Hero goes all-in $26.40, BB calls $10.75

                  Turn: 4 ($62.35, 3 players, 1 all-in)

                  River: 7 ($62.35, 3 players, 1 all-in)

                  Final Pot: $62.35
                  BTN shows
                  J K
                  Hero shows
                  4 4
                  BB shows
                  9 9

                  Hero wins $60.35 (net +$32.95)

                  UTG lost $0.25
                  BTN lost $11.95
                  BB lost $22.75



                  $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  6 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG ($8.55)
                  UTG+1 ($40)
                  CO ($14.55)
                  Hero (BTN) ($25.30)
                  SB ($19.60)
                  BB ($26.05)

                  Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Hero is BTN Q Q
                  UTG raises to $0.50, UTG+1 calls $0.50, CO calls $0.50, Hero raises to $3.25, 2 folds, UTG folds, UTG+1 goes all-in $40, CO folds, Hero calls $22.05

                  Flop: J 10 J ($66.65, 2 players, 1 all-in)

                  Turn: Q ($66.65, 2 players, 1 all-in)

                  River: 5 ($66.65, 2 players, 1 all-in)

                  Final Pot: $66.65
                  UTG+1 shows
                  K K
                  Hero shows
                  Q Q

                  Hero wins $49.40 (net +$24.10)

                  UTG+1 collects $14.70 (net -$25.30)
                  UTG lost $0.50
                  CO lost $0.50

                  Comment

                  • tobi
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 149

                    #99
                    Re: runo23@stars

                    mõnusalt hitid, mees : )

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #100
                      Re: runo23@stars

                      Jeh.
                      Ilus vaadata kohe.

                      Mitmel laual korraga mängid?

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #101
                        Re: runo23@stars

                        peab meeldima

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #102
                          Re: runo23@stars

                          Algselt postitas noname
                          Jeh.
                          Ilus vaadata kohe.

                          Mitmel laual korraga mängid?
                          6 laual. Aga kuna starsis vaja boonus lahti hoorata, siis teen vahel FR rohkematel laudadel

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #103
                            Re: runo23@stars

                            metat tahad koguaeg panna mu vastu laudades v? Aga kui sul raha on siis minugi poolest, eks ma võtan sult selle ära :D

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #104
                              Re: runo23@stars

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              metat tahad koguaeg panna mu vastu laudades v? Aga kui sul raha on siis minugi poolest, eks ma võtan sult selle ära :D
                              Irw ;D,


                              See neljap Viimsi tuled ?

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #105
                                Re: runo23@stars

                                kahjuks jällegi seekord jälle ei jõua viimsisse , kuna olen maal, puhkan :D

                                Comment

                                Working...