runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #301
    Re: hoss back in business--no whores just poker

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Osad on ilma patakateta ka ju. See sama MX revolution peaks ka olema ju selline mille viskad mingi laadimisaluse peale vms.
    Mul see anywhere, see töötab ka küll ühe patakaga aga laadija peale visata ei saa.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #302
      Re: hoss back in business--no whores just poker

      Mulle õeldi samamoodi poes 2 aastat, kui esimest juhtmeta hiirt ostsin ja pidas 3nädalat. Arvasin et kuulsin valesti, lol, aga kui sul sama asi, siis vist ise usuvad seda. Roccalmare Clickist ostsin.

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #303
        Re: hoss back in business--no whores just poker

        Müüa ütles ka mulle väga tõsise näoga, et tal juba 2 aastat selle sama hiire sees ühed patakad, ma veel ütlesin, et ära aja jama.
        Kui koju tulen, lähen selle sama müüa juurde Kristiine Euronicsis ja küsin veel kord ilusti, vaatame mis vastab, äkki vahetab ringi.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #304
          Re: hoss back in business--no whores just poker

          no kui sa 2 aastat merel oleks siis peaksid ka patakad kodus kenasti vastu

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #305
            Re: hoss back in business--no whores just poker

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            no kui sa 2 aastat merel oleks siis peaksid ka patakad kodus kenasti vastu
            Level? Meil siin tõsine arutus käsil.

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #306
              Re: hoss back in business--no whores just poker

              Kui korra päevas ajalehti loed,siis peavadki patareid mitu aastat vastu.Mõtle,kui palju klikke sa pokkerit mängides teed.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #307
                Re: hoss back in business--no whores just poker

                Njah viki, su jutus on iva sees.

                Comment

                • Matu
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 284

                  #308
                  Re: hoss back in business--no whores just poker

                  v6tsin ka mingi aeg ilma juhtmeta hiire ligi aga sama teema, patakate ostmine hakkas rahakotile ja tli mingi suvaline 4 eurtsine juhtmega rott asemele osta

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #309
                    Re: hoss back in business--no whores just poker

                    Endal mingi 32 eurine logitechi isend (nime ei mäleta paraku) ja ca 8 kuud pidas vastu enne kui patakat vahetada tuli.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #310
                      Re: hoss back in business--no whores just poker

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Endal mingi 32 eurine logitechi isend (nime ei mäleta paraku) ja ca 8 kuud pidas vastu enne kui patakat vahetada tuli.
                      This. Mul vist oli sama kunagi.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #311
                        Re: hoss back in business--no whores just poker

                        muul MX-l pidasid patareid kauem kui mu närvid :D

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #312
                          Re: hoss back in business--no whores just poker

                          mul logitech m505. mingi 7s kuu läheb vist ka tavaliste duracellidega. 40€ vms maksis hiir.

                          Sama hiirt siiski ei soovita, kuna käele jääb liiga väikeseks. Randmele koormav.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #313
                            Re: hoss back in business--no whores just poker

                            6€ hiir juhtmega, peksin teda päris palju niikaua kui nupud logisesid ja kippusid küljest ära tulema. Aasta lasin sellega no problem uut kah ei ostnud töötas teine ju. Lõpuks üks tuttav tõi mulle uue hiire. Vana sõber seisab veel kapis ja ootab oma aega.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #314
                              Re: hoss back in business--no whores just poker

                              Tänasest siis laevas ise enda peremees.
                              Peab veel endale süüa ka hakkama tegema iga päev :)
                              Kui ikka ülemusi pole, siis ei viitsi emmigi teha.
                              Eile jäi jõusaal ja jooks ka vahele (kuna vaatasin telkust kossu ja lubasin endale paar õllet.)
                              Pokkerit seni mänginud minimaalselt (hetkel sisseelamise aeg.)
                              Rohkem kala püüdnud FB-s.
                              Oleks soovinud MM-st ka väga osa võtta, aga siin suht mõtetu mängida. Ei saa kajutis istuda terve päev. Peab ringi ka liikuma.
                              Pole hullu, töö tsükli lõpuni ainult 26 päeva jäänud!

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #315
                                Re: hoss back in business--no whores just poker

                                ma kohe level 30 :)

                                Comment

                                Working...