Kolisin Full Tilti ka tagasi. Starsis kopp ees, et peale nüri grindimise suht midagi ei saa. Käisinkorra ka Boss Media vürgus, aga seal cashi teha ei soovita. HEM ei tööta ja notesid ma ei viici kirjutada. Muidu suht kalane seal.
Kolisin Full Tilti ka tagasi. Starsis kopp ees, et peale nüri grindimise suht midagi ei saa. Käisinkorra ka Boss Media vürgus, aga seal cashi teha ei soovita. HEM ei tööta ja notesid ma ei viici kirjutada. Muidu suht kalane seal.
Eelmine kuu oli 9bb/100, aga ma kahjuks suht tihti mängin täis peaga. Tõmban jubedad miinused. Üritan endast välja juurida seda. Mis su kasutajanimi FT on? Mul BoAron, aga NL25 ära eriti pingsalt piilu. Tõmban varsti + poolele seal. Potensiaali on
IRWWWW ÄRA HELISTA ENAM HOMMIKUTI, TRA MA OLIN PAAR TUNDI MAGANUD PEALE 6000 KÄELIST SESSI JA SA PEKSAD MIND ÜLES, TÕNIS (ATSETOON) KA KÕRVAL TOAS TURTSATAS KUI SA KÕNESID PEALE KÜTSID
Comment