FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #241
    Re: FreakyJason @Stars

    Tra ma ei näe ekraani!

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #242
      Re: FreakyJason @Stars

      Tahaks hirmsasti midagi kirjutada. Tervitan hossi, pikka, stennnni, edgarit, rankat, kollast, hotcocacolat, andusid ja milfe kes on toredad!

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #243
        Re: FreakyJason @Stars

        A leitsi ka. Kui keegi tundis ennast puudutatuna, siis tervitan teda ka.

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #244
          Re: FreakyJason @Stars

          Holland lüpsab japse ikkka.

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #245
            Re: FreakyJason @Stars

            Vaatasin eilse joomise kahjud ka üle. -8 BI

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #246
              Re: FreakyJason @Stars

              Põhimõtteliselt *******

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #247
                Re: FreakyJason @Stars

                Mis limiidi bi'd ? :D

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #248
                  Re: FreakyJason @Stars

                  FreakyJason tahad täna 1000 postitust täis saada w

                  Kuidas See kuu läinud pokkeris on?

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #249
                    Re: FreakyJason @Stars

                    Kui täis peaga NL50 shotti mitte arvesse võtta, siis OK :) Postituse lugeja ei ole. Ma suht kirjutan siis kui on tuju ja midagi öelda on.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #250
                      Re: FreakyJason @Stars

                      NL25 on väga biititav. Tahaks NL100 lasta juba, aga oma rumalus maksab kätte.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #251
                        Re: FreakyJason @Stars

                        Kolisin Full Tilti ka tagasi. Starsis kopp ees, et peale nüri grindimise suht midagi ei saa. Käisinkorra ka Boss Media vürgus, aga seal cashi teha ei soovita. HEM ei tööta ja notesid ma ei viici kirjutada. Muidu suht kalane seal.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #252
                          Re: FreakyJason @Stars

                          Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                          Kolisin Full Tilti ka tagasi. Starsis kopp ees, et peale nüri grindimise suht midagi ei saa. Käisinkorra ka Boss Media vürgus, aga seal cashi teha ei soovita. HEM ei tööta ja notesid ma ei viici kirjutada. Muidu suht kalane seal.
                          Mis kasutaja nimi?(ise olen ka FT).

                          Ja kui saladus pole,siis mis NL25 winrate on?

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #253
                            Re: FreakyJason @Stars

                            Eelmine kuu oli 9bb/100, aga ma kahjuks suht tihti mängin täis peaga. Tõmban jubedad miinused. Üritan endast välja juurida seda. Mis su kasutajanimi FT on? Mul BoAron, aga NL25 ära eriti pingsalt piilu. Tõmban varsti + poolele seal. Potensiaali on

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #254
                              Re: FreakyJason @Stars

                              Galandija bljääääääääääääääää

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #255
                                Re: FreakyJason @Stars

                                IRWWWW ÄRA HELISTA ENAM HOMMIKUTI, TRA MA OLIN PAAR TUNDI MAGANUD PEALE 6000 KÄELIST SESSI JA SA PEKSAD MIND ÜLES, TÕNIS (ATSETOON) KA KÕRVAL TOAS TURTSATAS KUI SA KÕNESID PEALE KÜTSID

                                änksa ja millal jooma? :D

                                Comment

                                Working...