FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #361
    Re: FreakyJason @Tilt

    tsss freaky on masenduses.busto ju

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #362
      Re: FreakyJason @Tilt

      mhm.. keegi helistas mulle ööl vastu laupäeva kell kolm.. ja siis telefonist tuli suuremas osas ainult sõimu, et "no **** küll ei tõmba jälle ära" või "mul on set panen potsize, mis teed ahh?" ja "krdi tiblad ja fishid jms"

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #363
        Re: FreakyJason @Tilt

        Tere foorum! Käisin täna Veenuses. Just jõudsin koju. Kõik oli nagu ikka tip-top. Mängin jälle Starsis. Üritan ennast jällegi üles grindida :) Strasi soft on ikka ülim nuts Olge tublid

        Comment

        Working...