FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #106
    Re: FreakyJason @Stars

    ah tee siis lähete pärnusse, mis seal siis toimub???

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #107
      Re: FreakyJason @Stars

      Algselt postitas hoss23
      ah tee siis lähete pärnusse, mis seal siis toimub???
      Pidu :D

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #108
        Re: FreakyJason @Stars

        krt lähen ka homme vist avatari rääkima, kõik ainult sellest räägivadki
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #109
          Re: FreakyJason @Stars

          Tegin endale reload bonuse ära ja asjad liiguvad ülesmäge, kuigi jah eile päev oli pask. Standard Stars :P. Täna olid kella poole 5-st juba ikka väga nutsid lauad. Krdi kalameri ma ütlen ;D Kui ära ei tõmmataks oleks juba ilusti +6BI :)

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #110
            Re: FreakyJason @Stars

            Käisin täna suusatamas Nõmmel. Ei no suusatamine on lahe, aga harjutamist vajab kõvasti. Korralikult sai viimati 11 aastat tagasi kehalise kasvatuse tunnis suusatatud :D Enesetunne peale kilomeetrite läbimist oli väga OK. Kuna lund see talv jätkub, siis lähen ilmselt veel.

            Pokkerist rääkides siis mindset on hetkel hea ja mõnus on kohe grindida 8) Millalgi järgmine kuu tahaks NL50-t proovida kui bankroll lubab

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #111
              Re: FreakyJason @Stars

              Eile käisin Amigos naisega. Väga lahe oli

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #112
                Re: FreakyJason @Stars

                Nii, eile siis sai jälle live mängu kogemuse võrra rikkamaks. Viimsi pokkeriklubi järjekordne turniir ja seekord positiivselt edukas. :D Kohal oli rekordarv mängijaid - 32. Kaarte käis ka see kord mõnusalt. 3 x AA, 4 x AK, 3 x AQ. Stäkk kasvas ja sellega koos ka enesetunne ning enesekindlus. Mõtlesin, et peaasi mingi lolli muuviga kõike ära ei riku :D. Lõpus jäin lepistoga HU-sse ja SNG härra võttis oma. Gratz lepisto. Tasuks siis 2. koht, natuke krõbisevat ja hea meel oma saavutuse üle

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #113
                  Re: FreakyJason @Stars

                  tubli poiss. krt lepisto ikka ownib mõnusalt oma stiiliga

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #114
                    Re: FreakyJason @Stars

                    Algselt postitas pikk28
                    tubli poiss. krt lepisto ikka ownib mõnusalt oma stiiliga
                    Eriti veel kui õlled sees :D

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #115
                      Re: FreakyJason @Stars

                      ma olen küll näinud, aga hui mäletan lepisto stiili - valgustage mind
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • lepisto
                        Jube Noob
                        • Sep 2009
                        • 172

                        #116
                        Re: FreakyJason @Stars

                        on überdonk aga hitib raisk

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #117
                          Re: FreakyJason @Stars

                          Algselt postitas lepisto
                          on überdonk aga hitib raisk
                          :D :D :D
                          hittima ju peab

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #118
                            Re: FreakyJason @Stars

                            Algselt postitas nikitheone
                            ma olen küll näinud, aga hui mäletan lepisto stiili - valgustage mind
                            See lahe lokkidega sell, kes naljakalt pobiseb omaette ja koguaeg hitib :D. Cashis ta überagro. Niki sul tegemist niipalju, et pole mahti tulla olnud?

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #119
                              Re: FreakyJason @Stars

                              ei lepistot ma mäletan, ma ei mäleta stiili.
                              mul praegu on sess, ei saa tulla. järgmine neljap üritan jõuda, siis kõik eksamid läbi ja peab pidu panema :P
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #120
                                Re: FreakyJason @Stars

                                <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/125x125.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>
                                I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! The WBCOOP is a free online <a href="http://www.pokerstars.com/">Poker</a> tournament open to all Bloggers, so register on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> to play. Registration code: 601374

                                Comment

                                Working...