FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #61
    Re: FreakyJason Staaride palees

    on nats masendus kah et eile sodi olid ja igast staffi kirjutasid :D

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #62
      Re: FreakyJason Staaride palees

      Lauad ikka jube head pühapäeviti. Eilsele täispeaga tiltamisele sai täna siis kaotatut tagasi teha. Nägi ikka päris palju hulle, kes PF nuppe kütsid. Sama vend tegi mu QQ-le K10o suckoudi. Oleks krt 2 BI talt saanud siis :-\

      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG fyster ($25)
      UTG+1 Hero ($26.30)
      MP1 Alliinwith22 ($10.65)
      MP2 ZeeTek ($25)
      MP3 Hincel ($11.45)
      CO slon09 ($29.65)
      BTN manuelmade ($24.65)
      SB JayTea83 ($13.85)
      BB wisejohny ($4.25)

      Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is UTG+1 A Q
      1 fold, Hero raises to $1, 3 folds, slon09 goes all-in $29.65, 3 folds, Hero goes all-in $25.30

      Flop: K 9 3 ($56.30, 2 players, 2 all-in)

      Turn: A ($56.30, 2 players, 2 all-in)

      River: 6 ($56.30, 2 players, 2 all-in)

      Final Pot: $56.30
      slon09 shows a pair of Aces - lower kicker
      A J
      Hero shows a pair of Aces
      A Q

      Hero wins $50.35 (net +$24.05)

      slon09 collects $3.35 (net -$26.30)

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #63
        Re: FreakyJason Staaride palees

        Algselt postitas rohelinekonn
        on nats masendus kah et eile sodi olid ja igast staffi kirjutasid :D
        Ei ole masendust :), aga noh oleks võind kirjutamata jääda

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #64
          Re: FreakyJason Staaride palees

          Pool kuud siis läbi ja eesmärgist pole veerandidki veel täidetud. Vähemalt kaardijooks on paremaks läinud ja tänu sellele ka eneskindlus taastunud, nii et edu mulle ja teile kõigile ka


          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #65
            Re: FreakyJason Staaride palees

            meenutab natuke minu graafikut aga mul kõvasti hullem :D

            teine pool kuud läheb hästi

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #66
              Re: FreakyJason Staaride palees

              Algselt postitas kollane
              meenutab natuke minu graafikut aga mul kõvasti hullem :D

              teine pool kuud läheb hästi
              Tnx :)

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #67
                Re: FreakyJason Staaride palees

                Võtan ka siis osa.

                Osalen 29.11.2009 toimuvatel TrioBeti bloggerite freerollil.


                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #68
                  Re: FreakyJason Staaride palees

                  mis pask see veel on?

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #69
                    Re: FreakyJason Staaride palees

                    Algselt postitas hoss23
                    mis pask see veel on?
                    Loe siit http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2644.0.html

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #70
                      Re: FreakyJason Staaride palees

                      Kah siis pisike sess tehtud 367 kätt ja +44. Eriline heameel on selle üle, et minu kunnid regi limbitud rakette nuhtlesid. Yeessssssssssssss

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #71
                        Re: FreakyJason Staaride palees

                        sa ju suckout master ka

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #72
                          Re: FreakyJason Staaride palees

                          viimasel ajal pole seda eriti juhtunud

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #73
                            Re: FreakyJason Staaride palees

                            Õudne mis nitfest käis :D Eestlased igalpool jalus :). Fishidest ja donkidest polnd haisugi. Lõpuks hakkas ikka supermarioid ja luigisid ka kohale voolama. Mõned käed ka siis, aga suurt tilti peale ei ajanud, sest mänguga jäin rahule.

                            No mida ??? Standard

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kas foldida või mitte???
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kas KK>AA
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Midagi positiivset ka
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Comment

                            • dener89
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 625

                              #74
                              Re: FreakyJason Staaride palees

                              lauad olid suht sitad jah. tegin just mingi tunnise sessi mingi 40 tuli plussi vist aga ei viitsind nende nitidega seal eriti jännata.


                              noo see AA nut masti tõmbega ei foldiks küll elusees vist,eriti mingi shorti vastu

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #75
                                Re: FreakyJason Staaride palees

                                Nädalavahetus oleks väga kõva olnud, kui reedel tilti ei oleks oma lollusest läinud, aga noh pole hullu, see juba möödanik . Nüüd on asjalood jälle korras. Tegin just sessi ja noh puhas rõõm :P

                                Comment

                                Working...