Re: makz ehitab BR-i
Mul on sellest FR-is sügamisest tõsiselt kopp ees. 6max on palju mängulisem ja elavam. 4 laua taga ei hakka never igav ja ega ma vist väga palju rohkem ei suudakski ette võtta. FR mängisin ennem vähemalt 8-l laual, siis 6maxi ma cascades üldse mängida ei suuda. Vaja nüüd ainult korralikult ümber kohaneda.
Mul on sellest FR-is sügamisest tõsiselt kopp ees. 6max on palju mängulisem ja elavam. 4 laua taga ei hakka never igav ja ega ma vist väga palju rohkem ei suudakski ette võtta. FR mängisin ennem vähemalt 8-l laual, siis 6maxi ma cascades üldse mängida ei suuda. Vaja nüüd ainult korralikult ümber kohaneda.
, 8
, 4
, Q
Comment