makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #46
    Re: makz ehitab BR-i

    Algselt postitas pastilaa
    Openlimp tuleks välistada.
    Kas openlimp tuleks välistada ka gapperitega ja Axs?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #47
      Re: makz ehitab BR-i

      Algselt postitas makz
      Kas openlimp tuleks välistada ka gapperitega ja Axs?
      Muidugi! Loe uuesti tabelit - ainsad käed, millega seal limpida tuleb kehtivad siis, kui ees on teine limper!

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #48
        Re: makz ehitab BR-i

        Nonii, olen oma mängu parandanud veel. Liikusin NL10 ja hakkasin ka table selectima, alla 30% laudu ei mängi, ma ei mõista kuidas sain ilma selectimata ennem üldse pelada, tasemevahe on väga suur. Eile oli uues limiidis siis esimene päev ja teenisin +6.5BI, ehk sain varem teenitud miinuse tagasi. Vahepeal sai +8 peal ka ära käidud aga lõpp vajus ära kuna sai veidike märjukest rüübatud mängu kõrvale. Lisan PTR-i graphi ka. Peab vist varsti HEM-i ostma et mängu veel parandada ja paremini statistikat saada oma mängu kohta.
        Edit: kas pikemas perspektiivis on siis kõikide pocketitega raise kasumlik või mitte? Hetkel tõstan ainult 77+ aga varsti tuleb väike loose up teha kui limiidiga piisavalt ära harjun...

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #49
          Re: makz ehitab BR-i

          Elu suurim pot sai võidetud, mõtlesin et mängisin täiesti õigesti selle aga nüüd krt ikka vaatan et 3bet väike.,..deem
          edit:ilmselt ei vaadanud eesoleva raise suurust, kuna siis üldse hull action käis


          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Button ($10.15)
          SB ($1.85)
          Hero (BB) ($10)
          UTG ($10.20)
          UTG+1 ($14.70)
          MP1 ($4.95)
          MP2 ($10)
          MP3 ($1.70)
          CO ($1.70)

          Preflop: Hero is BB with K, K
          1 fold, UTG+1 bets $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, 4 folds, Hero raises to $1.20, UTG+1 calls $0.70, MP2 calls $0.70

          Flop: ($3.65) 2, Q, 10 (3 players)
          Hero bets $1.80, UTG+1 raises to $13.50 (All-In), MP2 calls $8.80 (All-In), Hero calls $7 (All-In)

          Turn: ($30.05) A (3 players, 3 all-in)

          River: ($30.05) K (3 players, 3 all-in)

          Total pot: $30.05 | Rake: $1.45

          Results:
          Hero had K, K (three of a kind, Kings).
          UTG+1 mucked 10, 10 (three of a kind, tens).
          MP2 mucked Q, A (two pair, Aces and Queens).
          Outcome: Hero won $28.60

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #50
            Re: makz ehitab BR-i

            ehehee, päris huvitav möll :)

            see pidi jah misclick vms olema.

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #51
              Re: makz ehitab BR-i

              Täna ainult +3BI tänu fishidele, kes mind kohati vägistasid, suurim kaotus oli ühe regulari vastu, panin käe üles ka...aga ega ma veel alla ei anna, täna tahaks ikka +4 ära teha...

              Vot see on cooler rsk, vastas oli keski "Kanaliha", siit foorumist?

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              UTG+1 ($10.20)
              MP1 ($9.60)
              Hero (MP2) ($10)
              CO ($10.80)
              Button ($10.50)
              SB ($2.95)
              BB ($21.30)
              UTG ($4.35)

              Preflop: Hero is MP2 with 9, 9
              UTG calls $0.10, UTG+1 bets $0.50, 1 fold, Hero calls $0.50, 5 folds

              Flop: ($1.25) 2, 2, 9 (2 players)
              UTG+1 checks, Hero bets $0.70, UTG+1 calls $0.70

              Turn: ($2.65) J (2 players)
              UTG+1 checks, Hero bets $1.30, UTG+1 calls $1.30

              River: ($5.25) A (2 players)
              UTG+1 checks, Hero bets $2.70, UTG+1 raises to $7.20, Hero calls $4.50

              Total pot: $19.65 | Rake: $0.95

              Results:
              UTG+1 had 2, 2 (four of a kind, twos).
              Hero had 9, 9 (full house, nines over twos).
              Outcome: UTG+1 won $18.70

              Ja siis tuli selline geniaalne lüke ühelt shortilt, tra ma hui foldin ju QQ mingi short fishi vastu ja ma olin enivei tast ees enne turni...


              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              UTG ($3.65)
              UTG+1 ($10.25)
              Hero (MP1) ($10.25)
              MP2 ($10)
              MP3 ($9.55)
              CO ($6.20)
              Button ($9.90)
              SB ($2.10)
              BB ($12.50)

              Preflop: Hero is MP1 with Q, Q
              UTG calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.40, 6 folds, UTG calls $0.30

              Flop: ($0.95) 10, 4, 8 (2 players)
              UTG checks, Hero bets $0.60, UTG raises to $1.80, Hero raises to $3, UTG raises to $3.25 (All-In), Hero calls $0.25

              Turn: ($7.45) 8 (2 players, 1 all-in)

              River: ($7.45) 6 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $7.45 | Rake: $0.35

              Results:
              UTG had J, 8 (three of a kind, eights).
              Hero had Q, Q (two pair, Queens and eights).
              Outcome: UTG won $7.10

              Olin siis rämedalt tiltis ja tahtsin kuskilt valuet võtta... ;D

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              MP2 ($10)
              MP3 ($10)
              CO ($12.05)
              Button ($8.75)
              SB ($1.90)
              BB ($7.80)
              Hero (UTG) ($10)
              UTG+1 ($15.55)
              MP1 ($10.20)

              Preflop: Hero is UTG with J, J
              Hero bets $0.40, 5 folds, Button calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30

              Flop: ($1.25) 8, 8, 10 (3 players)
              BB checks, Hero bets $0.70, 1 fold, BB calls $0.70

              Turn: ($2.65) J (2 players)
              BB checks, Hero bets $1.40, BB calls $1.40

              River: ($5.45) 7 (2 players)
              BB checks, Hero bets $7.50 (All-In), BB calls $5.30 (All-In)

              Total pot: $16.05 | Rake: $0.75

              Results:
              BB had 6, 9 (straight, Jack high).
              Hero had J, J (full house, Jacks over eights).
              Outcome: Hero won $15.30

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: makz ehitab BR-i

                Algselt postitas makz
                Kas openlimp tuleks välistada ka gapperitega ja Axs?
                Openlimp on peaaegu alati kaotav mäng. Näiteks järgnev mängija pidevalt open-limp/raiseb (isegi Väikselt Blaindilt) ja võidab mängus peaaegu 6 Suurt Blaindi 100 käe kohta, mis on tänapäeval väga hea tulemus.



                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #53
                  Re: makz ehitab BR-i

                  Pidin seoses talve tulekuga oma BR-iga ühe poolkohustusliku ostu tegema-vana autoga läks sõitmine ikka päris karmiks (Nissan Micra) ja pärast seda kui õnnestus lõpuks ka kraavis ära käia, tegin starsis cashouti ja ostsin Saab 9000-e. Kahjuks ei mängi ma enam (ajutiselt?) pokkerit, kuna uue liikuriga seotud kohustused nõuavad veel päris kopsaka lisamündi. Eks näis, üritan lähinädalate jooksul mingi väikese depo teha ja uuesti kõrgemale ronima hakata. Kahju et nii läks, samas on hea meel et uus käru olemas on - safety first :) Tegelt peaks vana riisikahuri maha müüma, keegi ei taha endale pisikest linnaautot? ;D

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #54
                    Re: makz ehitab BR-i

                    räägi täpsemalt mis auto on
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #55
                      Re: makz ehitab BR-i

                      nihhujasebe, 10NL mehed ostavad autoid juba endale?palju plekis?mitu BI?

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #56
                        Re: makz ehitab BR-i

                        Hea pakkumine oli, muidu ei saaks ma endale sellist luksust lubada :D
                        35 BI võtsin pokkerist + panin ise veidike juurde ka, see sisaldab nii auto hinda kui ka kulutusi mis olen teinud ta peale (ÜV, kindlustus, pool paaki bensu, homme viin hooldusesse ka.) Auto on Saab 9000 2.0i, aastast 89, tonnine Saab on olnud kogu aeg üks mu lemmikautodest (Porsche 944 kõrval ) Eks ta vana on, aga Saab on Saab, tegu ei ole ikka mingi suvalise käruga - 4x elektriaknad ja katuseluuk, istmesoojendused, kesklukk, sportistmed, signa jms. Roostet peaaegu ei olegi, mootor on suht tihke oma vanuse kohta, sisu ka väga viisakas. Sain selle auto poolmuidu, tegelik turuväärtus vähemalt 3x rohkem. Kui poleks nii soodsat pakkumist leidnud, poleks masinat vahetanud ilmselt.
                        Nissaniga võrreldes on sõiduomduste poolest muidugi märgatav vahe. Kruttisin Saabile tutika jooksu Nokian'i naelu alla ja täna sai pidamist testitud - tee või tina, auto ei lähe lihtsalt oma teed, eks kaal mängib lisaks korralikele rehvidele väga suurt rolli.
                        Kui Micra müüdud saan, taastan BR-i ka...

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #57
                          Re: makz ehitab BR-i

                          ma mõtlesin seda autot, mida sa müüd :D
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #58
                            Re: makz ehitab BR-i

                            Sorri ;D
                            Nissan Micra K11, 97a. 1.0 mootoriga - ideaalne linnaauto. Mõned vead on ka aga ega ma palju ei taha ta eest.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #59
                              Re: makz ehitab BR-i

                              skolka
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • makz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 428

                                #60
                                Re: makz ehitab BR-i

                                Ma pean natuke mõtlema selle peale, autot plaanisin tõsisemalt müüma hakata uuel aastal, siis kui kindel, et saab alt ei vea. Arvan et 10k ringis võiks ta hind olla, pean seda asja veel natuke arutama oma vanavanematega, kes selle mulle kinkisid :)

                                Comment

                                Working...