makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #16
    Re: makz ehitab BR-i

    Ranka on geenius!
    Ja ma olen lammas, krt kui ma oleks eile kogu aeg tabeli järgi mänginud ja vahepeal mitte tsirkust teinud, oleks +4BI teinud vähemalt.
    Eilsega üle 2k käsi NL 5-s, tegin siis +2.5BI, mingi kiviaegse boonuse sain ka üllatuseks. Ennem kartsin seda limiiti nagu tuld, ei ole tegelikult hullu midagi. See on tore, et õppisin nüüd lisaks kõigele muule ka stealima. Veidike imelik on, kuna olin ennem über kinnise mängustiiliga. Postitan õhtu poole mõned käed ka.

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #17
      Re: makz ehitab BR-i

      Nonii, tegin just tunnise sessi NL5-s, +3BI :P Krt ma ei suuda uskuda, et tõesti teenin seal, donkplayd on ikka väga palju, surutakse peale floppi mingite madalate paaridega monsterite vastu AI, ilma floppi hittimata jne. Samuti käib agro mäng paljudele närvidele pika peale ja siis hakatakse suruma. Ühesõnaga ma loodan et ma tõesti biidin seda limiiti ja asi pole algaja õnnes vms...
      Paar küsimust ka:
      1. Kuidas mängida masti-ja reatõmmet? Check-call või bet? Oletame, et mul on reatõmme ja ennem tehakse mingi segane 2xBB panus. Mastitõmbega läheks kaasa, aga oletame et lauas on rainbow ja mul reatõmme.
      2. Siiani raisen UTG-lt AJ ebakindlalt, on raise ikka õige muuv?
      3. Millal üldiselt sessi lõpetate? Kui downswing siis ilmselt tuleb mingi mõistlik piir ette, aga kui on ikka hea sess.
      4. Kas HEM parandaks oluliselt mu mängukvaliteeti?


      Mis teha? Tean et 3bet oli väike, see viga juba likvideeritud

      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      MP1 ($5)
      MP2 ($7.05)
      MP3 ($1.61)
      CO ($2.16)
      Button ($10.22)
      SB ($5.86)
      Hero (BB) ($9.97)
      UTG ($5.32)
      UTG+1 ($7.53)

      Preflop: Hero is BB with Q, A
      1 fold, UTG+1 bets $0.10, 6 folds, Hero raises to $0.25, UTG+1 calls $0.15

      Flop: ($0.52) 8, 10, A (2 players)
      Hero bets $0.30, UTG+1 raises to $1, Hero calls $0.70

      Turn: ($2.52) 4 (2 players)
      Hero checks, UTG+1 bets $2.10, Hero folds

      Total pot: $2.52 | Rake: $0.10

      Results:
      UTG+1 didn't show
      Outcome: UTG+1 won $2.42

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #18
        Re: makz ehitab BR-i

        1. olenevalt vastasest ja pot ning implied oddsidest.
        2. isiklikult raisin AJs, AJ viskan mucki. mängi nii, nagu mugav sul on - kui on ebakindel, viska mucki.
        3. hea sess? kas jooksed hästi või sul täielikud dongid lauas? kui jooks, siis lõpeta, kui kopp ees või tekib tunne, et ei suuda enam A+ mängu teha. Kui jõuluvanad, siis ära lõpeta kunagi :P
        4. ikka
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #19
          Re: makz ehitab BR-i

          Wrong play?

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Hero (Button) ($9.83)
          SB ($6.09)
          BB ($8.10)
          UTG ($4.50)
          MP ($2.56)
          CO ($0.83)

          Preflop: Hero is Button with J, 10
          3 folds, Hero bets $0.20, 1 fold, BB calls $0.15

          Flop: ($0.42) 2, 6, 9 (2 players)
          BB checks, Hero bets $0.30, BB calls $0.30

          Turn: ($1.02) J (2 players)
          BB bets $0.55, Hero calls $0.55

          River: ($2.12) 6 (2 players)
          BB bets $0.85, Hero calls $0.85

          Total pot: $3.82 | Rake: $0.15

          Results:
          Hero had J, 10 (two pair, Jacks and sixes).
          BB had J, A (two pair, Jacks and sixes).
          Outcome: BB won $3.67

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #20
            Re: makz ehitab BR-i

            Väike swingipoiss tuli sisse, õhtune sess siis -1BI, kaart hakkas meeletult jooksma mingi hetk ja kuna need absoluutselt ei pidanud hakkasin lolle otsuseid tegema. Läksin veidike ülbeks ära ka mõnes situatsioonis...päev on õnneks kenasti plussis, üritan kaotatu veel tasa teha.

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #21
              Re: makz ehitab BR-i

              WTF ;D , see ei ole mitte esimene kord

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              SB ($4.35)
              Hero (BB) ($9.19)
              UTG ($5.35)
              MP1 ($5.21)
              MP2 ($2.26)
              CO ($4.63)
              Button ($2.93)

              Preflop: Hero is BB with 9, 10
              5 folds, SB calls $0.03, Hero checks

              Flop: ($0.10) 3, 10, Q (2 players)
              SB checks, Hero checks

              Turn: ($0.10) 5 (2 players)
              SB checks, Hero checks

              River: ($0.10) 4 (2 players)
              SB bets $0.10, Hero calls $0.10

              Total pot: $0.30 | Rake: $0

              Results below:
              SB had A, A (one pair, Aces).
              Hero mucked 9, 10 (one pair, tens).
              Outcome: SB won $0.30

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #22
                Re: makz ehitab BR-i

                Täna siis +3BI jälle, postitan pärast graafiku ka.
                Mõtlesin et teen väikse guaranteed turna ka vahelduseks, kohe pandi aprilsfooliga ühte lauda. Tüüp on buttonilt ikka suht agro ja ma BB ka loomulikult, damn

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #23
                  Re: makz ehitab BR-i

                  PF AI, tüüp tõmbab AQs masti kokku, vastas KK ja turn K... ma võiks ässadega ka selle venna vastu minna, ikka saaks kotti ilmselt ;D

                  Comment

                  • jakera
                    Julm Donk
                    • Jun 2009
                    • 62

                    #24
                    Re: makz ehitab BR-i

                    Lugesin su blogi.
                    Mitut lauda sa korraga mängid ja mis BR hakkasid mängima NL5?:)

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #25
                      Re: makz ehitab BR-i

                      Siis kui 85$ täis sai NL2-s. Tol hetkel avastasin Ranka tabeli ja huvi pärast sai NL5-s üks sess tehtud, kuna tundus et saan seal hakkama siis sinna jäingi nüüd
                      edit: üldiselt lasen 7-10 lauda korraga.

                      Comment

                      • jakera
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 62

                        #26
                        Re: makz ehitab BR-i

                        Kas muidu on mingit suurt erinevust NL2 ja NL5 vahel ka?:D

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #27
                          Re: makz ehitab BR-i

                          Algselt postitas jakera
                          Kas muidu on mingit suurt erinevust NL2 ja NL5 vahel ka?:D
                          nl2 arvatakse, et 72o on juba piisavalt hea leht, nl5 enam nii ei ole, seal arvatakse, et 74s on hea leht :D

                          Comment

                          • jakera
                            Julm Donk
                            • Jun 2009
                            • 62

                            #28
                            Re: makz ehitab BR-i

                            LMAO:D ;D

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #29
                              Re: makz ehitab BR-i

                              Ega mul pole ka nagu midagi erilist lisada :P

                              Comment

                              • makz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 428

                                #30
                                Re: makz ehitab BR-i

                                Tegin NL10-s väikese sessi ja no tra see mis seal toimub on veel hullem kui madalamatel limiitidel... shortidel käib mõnus bingo seal ja neid on palju rohkem kui madalamal ... mõned deepid callivad ka Q-highga pf tõsteid ja meelitavad oma gay raisedega. Jookseks nüüd kaart ainult hästi
                                Graph ka:

                                Comment

                                Working...