Re: makz ehitab BR-i
Ranka on geenius!
Ja ma olen lammas, krt kui ma oleks eile kogu aeg tabeli järgi mänginud ja vahepeal mitte tsirkust teinud, oleks +4BI teinud vähemalt.
Eilsega üle 2k käsi NL 5-s, tegin siis +2.5BI, mingi kiviaegse boonuse sain ka üllatuseks. Ennem kartsin seda limiiti nagu tuld, ei ole tegelikult hullu midagi. See on tore, et õppisin nüüd lisaks kõigele muule ka stealima. Veidike imelik on, kuna olin ennem über kinnise mängustiiliga. Postitan õhtu poole mõned käed ka.
Ranka on geenius!
Ja ma olen lammas, krt kui ma oleks eile kogu aeg tabeli järgi mänginud ja vahepeal mitte tsirkust teinud, oleks +4BI teinud vähemalt.
Eilsega üle 2k käsi NL 5-s, tegin siis +2.5BI, mingi kiviaegse boonuse sain ka üllatuseks. Ennem kartsin seda limiiti nagu tuld, ei ole tegelikult hullu midagi. See on tore, et õppisin nüüd lisaks kõigele muule ka stealima. Veidike imelik on, kuna olin ennem über kinnise mängustiiliga. Postitan õhtu poole mõned käed ka.
, A


Comment