[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #166
    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

    Algselt postitas nalg Vaata postitust
    jh , ise leiutada pole mõtet kui täpselt ei tea kuidas teha, see on õige, kuid samas töötavad erinevad meetodid inimestel erinevalt, kuna kehad on erinevad + tuleb leida endale parim treening(kordusvahemik), mille järgi teha....samas on erinevad treeningperioodid, oi krt see jutt läheks siin nii pikaks, et lõpetan parem ära. võin sulle oma 11kl uurimistöö saata, seal treeningust, toitumisest ja toidulisanditest lühidalt räägitud, kui soovi :)
    Võid saata küll, kasutajanimi tuleb siis ka seoses sellega (nälg?) :D

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #167
      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

      enam-vähem jh. kunagi mängisin korvpalli(10 aastat) eestikate tasemel eks. suviti oli alati tänavakoss, kus me alati satsi välja panime, meil oli võistkonna nimi "vana nälg ise", mille ma välja mõtlesin...sealt ka siis see nimi. aga jh ei saa öelda, et mulle söömine ei meeldi, üks lemmikuid tegevusi :D:D ok ok, ma prg jalkat, aga õhtul võin saata. ütle oma msn või asi...igaksjuhuks annan enda oma ka: kaseindrek@hotmail.com

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #168
        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

        kui sul toitumiskava vaja, võid pm'ida
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #169
          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

          Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
          Jõusaal + jalgratas, erinevatel päevadel, yhega saab jõudu ja teisega korralikult kaloreid kulutada nii et mõnus.
          Sama siin aint ma teen mõlemal päeval sama vms. Ja mul ka sama jama olnud vanasti, et varem sai käidud ja siis paus tehtud jne, et just kui normaalne pähkel hakkab tulema ei viitsi käia enam. Aga peab käima!!


          Edu.
          Nice graph igal juhul.

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #170
            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

            Eile tundus et kisub downswingiks ära, hunnik paska. aga täna kohtusin mõnusate vaaladega ja plekkisid kinni nii mõndagi :) Sellisel kellaajal täitsa mõnus mängida.
            Nüüd trenni asjad kokku ja vutvut trenni.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by teerajaja; 02.07.10, 12:58.

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #171
              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]




              See kuu alguses on mindset ikka korralikult aanuses, tuleb vast nats eemal olla ja värske peaga tagasi tulla. Korralikult vastu näppe ka saanud. Peab minema ikka nokkima NL100 siis vast tuleb rohkem põnevust silmadesse ja hakkab aju taas korralikult töötama. Praega istusin laudades ja no nii kapsaks läks pea

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #172
                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                wubsheee swingid :D

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #173
                  Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                  Tegin siin vahepeal väikse NL100 shoti aga üldiselt põrusin - tuli halvim sess, võib olla on pask jooks ka kaelas. Regide kohta ysna vähe andmeid ja raske neid veel lahterdada. Veel jagub BI, et katsetada ja ma alla nii kergelt veel ei anna!

                  Andsin ise raha ära ja vastu ei saanud väga midagi, toon mõned näidis käed:


                  27/8 agro 5,0 ja ainult 80 kätt

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  MP2 ($100)
                  MP3 ($64.15)
                  CO ($100)
                  Button ($105.05)
                  SB ($132.60)
                  Hero (BB) ($104.55)
                  UTG ($110.20)
                  UTG+1 ($153.25)
                  MP1 ($163.05)

                  Preflop: Hero is BB with 5, 5
                  6 folds, Button bets $2, 1 fold, Hero raises to $7, Button calls $5

                  Flop: ($14.50) 7, 5, 2 (2 players)
                  Hero checks, Button bets $10, Hero raises to $22, Button calls $12

                  Turn: ($58.50) K (2 players)
                  Hero bets $37, Button raises to $76.05 (All-In), Hero calls $38.55 (All-In)

                  River: ($209.60) A (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: $209.60 | Rake: $3

                  Results:
                  Button had 7, 7 (three of a kind, sevens).
                  Hero had 5, 5 (three of a kind, fives).
                  Outcome: Button won $206.60

                  Esimene käsi selles lauas, polnud mingeid andmeid vastase kohta ja kukkusin sellise käega korraliku auku. Riveri J puhul oli plaan kõik check callida maha, kuna tal oli küllaga ruumi bluffiks, samas tagant järgi vaadates on ikka väga ohtlik board.

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  BB ($141.40)
                  UTG ($103.20)
                  UTG+1 ($55.10)
                  MP1 ($110.35)
                  MP2 ($58.15)
                  MP3 ($117.20)
                  CO ($100)
                  Button ($120.15)
                  Hero (SB) ($100)

                  Preflop: Hero is SB with J, A
                  7 folds, Hero bets $3, BB calls $2

                  Flop: ($6) 3, J, 4 (2 players)
                  Hero bets $3, BB raises to $11, Hero calls $8

                  Turn: ($28) 9 (2 players)
                  Hero checks, BB bets $21, Hero calls $21

                  River: ($70) J (2 players)
                  Hero checks, BB bets $106.40 (All-In), Hero calls $65 (All-In)

                  Total pot: $200 | Rake: $3

                  Results:
                  Hero had J, A (three of a kind, Jacks).
                  BB had 4, 4 (full house, fours over Jacks).
                  Outcome: BB won $197


                  30/17 fishimaiguga sepp ainult 37 kätt, haigelt palju oute ja muidugi tuli tema kasuks.

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  MP2 ($100)
                  MP3 ($77.65)
                  CO ($100)
                  Button ($107.95)
                  SB ($67.05)
                  BB ($100)
                  UTG ($106.80)
                  UTG+1 ($111.10)
                  Hero (MP1) ($108.35)

                  Preflop: Hero is MP1 with 9, 9
                  2 folds, Hero bets $3, 4 folds, SB calls $2.50, BB calls $2

                  Flop: ($9) 7, 9, J (3 players)
                  SB checks, BB bets $6, Hero raises to $16, 1 fold, BB raises to $45, Hero raises to $105.35 (All-In), BB calls $52 (All-In)

                  Turn: ($203) K (2 players, 2 all-in)

                  River: ($203) 8 (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: $203 | Rake: $3

                  Results:
                  BB had 10, Q (straight, King high).
                  Hero had 9, 9 (three of a kind, nines).
                  Outcome: BB won $200
                  Last edited by teerajaja; 15.07.10, 13:24.

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #174
                    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                    Vahepeal siis nii palju toimunud, et tegin suurema cashouti auto ostmiseks ja ostsin auto. Jätsin kontole piisava NL25 rolli ja üritan autokulude kõrvalt uuesti üles ehitada, lihtsalt vähe rohkem tuleb vaeva näha :)

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #175
                      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                      Mis auto ostsid,kui saladus pole?

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #176
                        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                        Vanem kupee mercedes 230CE, aga korralikult säilinud ja hooldatud.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #177
                          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                          ilus auto, hea valik!

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #178
                            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                            Talvised eelmise omaniku pildid

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #179
                              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                              Miks just see? Palju maksis?

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #180
                                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 &amp; NL50FR]

                                Ilus klassika. Pean lugu säherdustest. Tahtsime kunagi naisele samasugust osta, aga valik langes siiski Audi S6-le, kuna polnud korraliku CE-d võtta. Kuna tööautot endal enam ei ole, siis nüüd sõidan audiga ise. Küll aga on suuremad mootorid minule hingelähedasemad. Ütleme nii, et 150+Kw hakkab alles elu :)

                                Comment

                                Working...