[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #151
    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

    Läxin täna NL100 shoti võtma, lauad tunduvad ok. Mindset paigas, osad lauad valitud ja HEM kukub ohkima, et PRO versiooni vaja, pffffff.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #152
      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

      Edu igal juhul.

      Mis tööd muidu teed ?

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #153
        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

        Trükikoja snoob, peaasi et palju spämmi satuks postkastidesse

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #154
          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

          Tegin ennist 500FPP + R , satikat WSOP 10 000 FPP turkale. Lootsin et saab hea diili kui hiljem vahetada pilet FPP vastu, aga ei saa unreg teha nii et peab mängima WSOP pileti peale.


          See kuu taas vähe mängitud

          16k handse ja profit + 603$.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #155
            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

            edu WSOPIL sel juhul :D

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #156
              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              edu WSOPIL sel juhul :D

              Kiitos :D

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #157
                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                1 juuli kuni 1 august puhkus, yay!

                ja tuuled puhuvad sinnapoole, et augusti olen veel tööl ja siis kooli ning pokkerirahade peale sissetulek.

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #158
                  Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                  Kokkuvõtte juunist : mis siin ikka olin Laisk, väike volüüm mis andis ka vaid goldstari staatuse. Juuli suur eesmärk on kolida NL100 üle ja seal kanda kinnitada, elame näeme.


                  Muudest saavutustest olen peale oppi ja paranemisest, alustanud taas mõnusa trenniga mai kesk saati ja kaal langenud 97,5 kg pealt 89kg peale. iiiiiz nice

                  Koos stellarite ja turna cashidega peaks kuu jääma ligi $1000 doltsi.


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #159
                    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                    mis trenni teed?

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #160
                      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                      Algselt postitas nalg Vaata postitust
                      mis trenni teed?
                      Jõusaal + jalgratas, erinevatel päevadel, yhega saab jõudu ja teisega korralikult kaloreid kulutada nii et mõnus.

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #161
                        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                        jaa, aga kangimajas oled käinud/käid regulaarselt või juhuslikult rühid tühja?

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #162
                          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                          Algselt postitas nalg Vaata postitust
                          jaa, aga kangimajas oled käinud/käid regulaarselt või juhuslikult rühid tühja?
                          Alguses rügasin tühja aga nüüd tuttavate nõuannete ja enda uurimistega lihvin trenni paremaks ja efektiivsemaks. Varem olen ka käinud aga alati on paus sisse tulnud, seekord plaanin jääda püsivalt käima. Muidu olen juba mitu aastat olnud Planetspordi klubi liige mis asub madara tänaval ja seal väga pro klienditeenindus ning treenimisvõimalused.

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #163
                            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                            respekt seljuhul!!! kui huvi ja tahtmist on siis saab ennast väga kenasti üles ehitada. fitnessis neid artikleid asju nii palju ning saab tarkadelt nõu küsida jne jne. ise ka jõusaaliguru :)
                            vana sa üldse oled?

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #164
                              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                              Algselt postitas nalg Vaata postitust
                              respekt seljuhul!!! kui huvi ja tahtmist on siis saab ennast väga kenasti üles ehitada. fitnessis neid artikleid asju nii palju ning saab tarkadelt nõu küsida jne jne. ise ka jõusaaliguru :)
                              vana sa üldse oled?
                              22a sain Mais, ma tavaliselt uuringi kui jään kusagil toppama või tekib küsimusi kas teen õigesti. Eesmärk polegi väga üles ehitada vaid lihtsalt enda heaolupärast, kui ikka füüsiliselt hea vorm on ka enesetunne palju parem :)

                              Comment

                              • nalg
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 489

                                #165
                                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                                jh , ise leiutada pole mõtet kui täpselt ei tea kuidas teha, see on õige, kuid samas töötavad erinevad meetodid inimestel erinevalt, kuna kehad on erinevad + tuleb leida endale parim treening(kordusvahemik), mille järgi teha....samas on erinevad treeningperioodid, oi krt see jutt läheks siin nii pikaks, et lõpetan parem ära. võin sulle oma 11kl uurimistöö saata, seal treeningust, toitumisest ja toidulisanditest lühidalt räägitud, kui soovi :)

                                Comment

                                Working...