[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #121
    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

    SB andmed 11/0 9 kätt ehk üsna olematud.



    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($31.70)
    UTG+1 ($54)
    MP1 ($6.95)
    MP2 ($9.25)
    Hero (CO) ($52.25)
    Button ($48.45)
    SB ($58.40)
    BB ($15.90)

    Preflop: Hero is CO with 4, 4
    1 fold, UTG+1 bets $1.50, 2 folds, Hero calls $1.50, Button calls $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($6.50) 3, 5, J (4 players)
    SB checks, UTG+1 checks, Hero checks, Button checks

    Turn: ($6.50) 4 (4 players)
    SB checks, UTG+1 bets $4, Hero raises to $10, 1 fold, SB raises to $56.90 (All-In), 1 fold, Hero ?

    Total pot: $30.50 | Rake: $1.50
    Main pot: $30.50 returned to SB


    Ise panin kas kõrgema seti peale või rida ja foldisin.

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #122
      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

      Mitu BI muidu nl50 rolli jaoks arvestad? ja edu!
      E: ise vist ei suudaks küll 9 käe põhjal setti foldida.

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #123
        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

        Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
        Mitu BI muidu nl50 rolli jaoks arvestad? ja edu!
        E: ise vist ei suudaks küll 9 käe põhjal setti foldida.
        43 BI pealt läksin ja peaks päris safe olema, aga hetkel peaaegu piisav NL100 roll olemas veel väga ei kiirusta, siis peaks ka HEM uuendama kuna small stakes oma.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #124
          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

          millal 100i, 40bi?

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #125
            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            millal 100i, 40bi?

            Sinna kanti, aga vb peab see kuu natukene cashoutima kuna pole väga tööl käinud, mis lükkaks NL100 shote edasi.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #126
              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

              Usun, et on liiga vara nagunii, kuna Sa hakkad 200$ kaotust nimetama downswingiks ja tiltama. Enne paras natuke suuremate summadega NL50 harjuda, sest isegi 600$ pole veel mingi downswing NL100, vaid standard väike halvema jooksuga kõikumine.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #127
                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                Usun, et on liiga vara nagunii, kuna Sa hakkad 200$ kaotust nimetama downswingiks ja tiltama. Enne paras natuke suuremate summadega NL50 harjuda, sest isegi 600$ pole veel mingi downswing NL100, vaid standard väike halvema jooksuga kõikumine.
                Tiltan viimasel ajal sinust igatahes vähe ja sa pole NL50 jooksma saanudki

                Õhtune NL50 6maxi külastus, vaheldus teeb head, peab meeldima

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #128
                  Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                  NL50 reggaed, nigu lauad lahti võtad, tuleb reggae muusika, ptsi ei suuda mängida :D

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #129
                    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                    Sai siis üle tüki aja olympsis turniiril käidud 550.- BI, esimese 4 seas ja sai tehtud diil. Well ma olen rahul, natukene raha ikka juurde :)

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #130
                      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                      Vahelduseks tagasi NL25, mindset polnud viimane sess päris paigas NL50 jaoks ja andsin kergelt mõned BI ära. Pärast väikest pausi olen natuke muutnud oma mängu stiili ja viimasel ajal non-SD joon püsib 0 kanti või natuke madalamal.


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by teerajaja; 25.03.10, 04:19.

                      Comment

                      • dener89
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 625

                        #131
                        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                        lucker oled:D
                        sry,et seletasin midagi
                        olin leilis,et iga 3 bet pot seti hititi jne.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #132
                          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                          cheers

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #133
                            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                            olime 200bb deep floppasin neliku,riverdas maja.
                            sõim läks lahti ja tagatipuks veel see :

                            Dashornman: btw i reported you and your boy terrajaja for colusion, enjoy stars support

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #134
                              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                              Algselt postitas dener89 Vaata postitust
                              olime 200bb deep floppasin neliku,riverdas maja.
                              sõim läks lahti ja tagatipuks veel see :

                              Dashornman: btw i reported you and your boy terrajaja for colusion, enjoy stars support
                              Panin ka tähele, et mingi fish arvas, et teeme kokkumängu vms ja siis see regular läks teemaga kaasa.
                              Aga siin pole muid seoseid kui ühine linn, nii et mis sellel supportil ikka ohkida.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #135
                                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 & NL50FR]

                                tra see dashornman on ikka haige debiil reg rsk. lauas näen, sõiman läbi :D

                                Comment

                                Working...