[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5555555555555555
    Julm Donk
    • Jun 2012
    • 86

    #1171
    Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mul on 50 6maxis okei winratega nonsd -17bb/100. Madalamal ilmselt kaotaks veel rohkem.
    Olgu, lihtsalt paljud nokivad selle kallal. Endal see -7.7bb/100

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1172
      Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

      Algselt postitas 5555555555555555 Vaata postitust
      Graafik tundub kui 9mehe oma. Kas 6max kohta non-showdown ei leki liialt ? Muidugi ei olevahet kui näitad sellist winratet, aga ikkagi :/
      lekib, suht suva hetkel. eesmärk on võimalikult kiiresti saada roll 50 jaoks kokku ja seal mõtlema hakata. hetkel ei otsi mingit thin valuet, vaid mängin standard abc'd ja lasen 12-14 lauda. boonus tahab ka vabastamist :P
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #1173
        Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

        See on ju suht loogiline ,et mida madalamal seda rohkem non sd langeb. Ei foldita niipalju

        Comment

        • 5555555555555555
          Julm Donk
          • Jun 2012
          • 86

          #1174
          Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          See on ju suht loogiline ,et mida madalamal seda rohkem non sd langeb. Ei foldita niipalju
          Ei ütleks. Kui parem mängija läheb madalamat limiiti mängima, ma ei usu, et ta nii kaotaks nonsdl

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #1175
            Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

            Algselt postitas 5555555555555555 Vaata postitust
            Ei ütleks. Kui parem mängija läheb madalamat limiiti mängima, ma ei usu, et ta nii kaotaks nonsdl
            kaotab ikka , keegi ei foldi

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #1176
              Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

              Algselt postitas 5555555555555555 Vaata postitust
              Ei ütleks. Kui parem mängija läheb madalamat limiiti mängima, ma ei usu, et ta nii kaotaks nonsdl
              Mida rohkem fishe seda rohkem augus see peab olema.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1177
                Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                mina tean nendest joontest nii palju, st saan aru mis nad on, aga suht pohh kuidas nad lähevad, seni kuni roheline ja kollane joon plussis on.

                täna, nagu mainitud, läks seadistades 3bi auku ning ülejäänud päeva grindisin tagasi ja tõmbasin rexidele ev'ga kotti. proovisin vahelduseks vähem laudu ka võtta ja täitsa nauditav mäng oli

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                suurim ev erinevuse käsi, ülejäänud olid alla 50bb

                iPoker - £0.20 NL (6 max) - Holdem - 6 players
                Hand converted by PokerTracker 4

                UTG: 100 BB (VPIP: 17.68, PFR: 12.37, 3Bet Preflop: 2.87, Hands: 1,204)
                MP: 17.5 BB (VPIP: 26.87, PFR: 8.15, 3Bet Preflop: 2.45, Hands: 752)
                CO: 141.05 BB (VPIP: 40.00, PFR: 17.96, 3Bet Preflop: 2.61, Hands: 292)
                BTN: 118.6 BB (VPIP: 35.94, PFR: 1.56, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 65)
                Hero (SB): 116.95 BB
                BB: 100 BB (VPIP: 18.82, PFR: 16.17, 3Bet Preflop: 8.09, Hands: 964)

                Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

                Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q A

                fold, fold, CO calls 1 BB, fold, Hero raises to 5 BB, fold, CO raises to 13 BB, Hero calls 8 BB

                Flop: (27 BB, 2 players) 6 J 5
                Hero checks, CO bets 13.5 BB, Hero raises to 47.25 BB, CO calls 33.75 BB

                Turn: (121.5 BB, 2 players) 3
                Hero bets 56.7 BB, CO calls 56.7 BB

                River: (234.9 BB, 2 players) T

                CO shows A K (High Card, Ace)
                (Pre 71%, Flop 57%, Turn 75%)
                Hero shows Q A (Flush, Ace High)
                (Pre 29%, Flop 43%, Turn 25%)
                Hero wins 223.2 BB
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #1178
                  Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                  Jap, ei ole -15bb/100h-l häda midagi, oleneb stiilist täiesti.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1179
                    Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                    kui keegi tahab külla tulla, siis stockholmist saab ulmeodavalt pileteid jordaaniasse see nädal

                    nägin täna unes, et mängisime minu juures live pokkerit nööpidega. mängijteks oli tolli, pumper, ranka ning HCC. Kõik olime suht mälus ning stäkid olid ca 250-300€. Ma leidsin endal AA, slowplaysin ja raisisin pumperi limpi (1/2 mäng) 15 peale. HCC ägises, arvas, et ma täis ning pani 75. Ma pikalt ägisesin, mõtlesin mida teha ja otsustasin shoveda. Ta callis JJ ära ja maha jooksis madalal board. Siis ma rõõmustasin ja avastasin, et ma olin hoopis AK letti pannud, sest mäng oli selline, et sul oli 10 suvalist kaarti ja nendest valisid endale pocket kaardid. Siis ärkasin üles.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1180
                      Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                      täna jõudsin ka veits grindi teha ja tulemus siuke:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      pt4 pani ka toreda pange täna:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      mis siis ikka, kui aeg tequila tuesdayle minna (6€ = 3 shotti). Peab aint naise ära rääkima, et kaasa tuleks, muidu ei saa kluppi sisse. Iga mehega peab naine kaasas käima, muidu ei lasta :D
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1181
                        Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                        eile päeval 1h'ga -5bi. õhtul veits joogisena 30 min + 6bi. tähistasime veits, kuna kolime oma praegusest elukohast uude kohta, südalinna. araabiamaades on komme, et kogu pere elab koos ja keegi eraldi ei ela, kuni ei abiellu. meie elame aga kohaliku jordaanlasega, kelle ema tuli saudi-araabiast talle sessi ajaks appi - pesu pesema, koristama, süüa tegema jne. meile see teps mitte ei sobi, ning leidsime endale korteri kesklinna, vahva.

                        täna tegin ka 1,5h grindi ja tulemus selline

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        peab meeldima, kui käed peavad ning jooks on hea.

                        talv sai meil ka täiesti läbi, t-särgi ilm on juba.

                        nüüd aga minek kuhugi klaverikontserdile ja õhtul vist peab tähistama nädala lõppu. edu grinderitele!
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1182
                          Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                          kõlab mõnusalt!

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1183
                            Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                            see kontsert oli üle prahi küll

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1184
                              Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                              jaanuar oli täitsa pupu kuu. alguses shottisin nl50, läks kenasti, siis auku. siis hakkasin nl20, mis oli algul nii kerge, et tekkis godmode, peale mida tuli ülikusine jooks ja kohutav mäng. vähendasin laudade arvu ja läks kenasti, siis jälle auku jne.

                              igastahes, pettumust valmistav kuu, aga rb ja boonuseid said selle plussi. nüüd on plaan seal betis depoboonus lõpuni teha ja winnerise ära minna.
                              nl50
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              nl20
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              kokku
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              veebruar:
                              nl50
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...