Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas
2. ja eriti 4. on suht kehvad (4. tuleb mast ka maha)
5. turni call peaks olema standard lahendus.
6. pre on fold vast juba, ülejäänud tänavatel esindad igal tänaval uut asja, mis pole usutav
Kolme vastu sellist tühja floppi ei panustaks, turn ja riv on ei ole üldse head kaardid mida paugutada. Panused on ka ehk liiga suured, sellel lollil laual ehk underbet blufiks vahel.
abiks oleks vastaste statsid, riidid. vaatab mis targad ütleks
2. ja eriti 4. on suht kehvad (4. tuleb mast ka maha)
5. turni call peaks olema standard lahendus.
6. pre on fold vast juba, ülejäänud tänavatel esindad igal tänaval uut asja, mis pole usutav
Kolme vastu sellist tühja floppi ei panustaks, turn ja riv on ei ole üldse head kaardid mida paugutada. Panused on ka ehk liiga suured, sellel lollil laual ehk underbet blufiks vahel.
abiks oleks vastaste statsid, riidid. vaatab mis targad ütleks

Comment