[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #1156
    Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

    2. ja eriti 4. on suht kehvad (4. tuleb mast ka maha)
    5. turni call peaks olema standard lahendus.
    6. pre on fold vast juba, ülejäänud tänavatel esindad igal tänaval uut asja, mis pole usutav
    Kolme vastu sellist tühja floppi ei panustaks, turn ja riv on ei ole üldse head kaardid mida paugutada. Panused on ka ehk liiga suured, sellel lollil laual ehk underbet blufiks vahel.
    abiks oleks vastaste statsid, riidid. vaatab mis targad ütleks
    Last edited by ivar866; 10.01.15, 22:07.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1157
      Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

      ty, need ongi pandud siia häbiposti
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #1158
        Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

        täna sain jälle peksa, ainuke asi, et täna olen mänguga väga rahul.

        hommikul alustasin rahulikult, mõtlesin käsi läbi, võtsin laudu vähemaks ja kõik oli tipp-topp.

        õhtuse sessi ajal aga juhtusid sellised toredad käed

        :(

        ei teagi, kuidas teisiti mängida, vb fold river. tho agro rex vastas

        ülejäänud käed olid suht väikesed, ei võitnud ka suuri potte ja nii see -4bi tuli. coolereid ei hakka panema

        e: sain kuu nulli kah sellega, jess!
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #1159
          Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

          Kas seal 2. käes 3bet või fold pole pre mängus parem teha?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1160
            Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

            võib kõike kolme teha, mulle meeldis call ta vastu hetkel. põhimõtteliselt 3betiga ajan poti oop suureks ning paljud flopid on rasked, tal hea lihtne mängida. fold tundub liiga nõrk nii hea käe jaoks. ma üldiselt 3b või callin, oleneb vastasest. parandage, kui eksin tho
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1161
              Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

              hakkasin lugema blueprinti ja otsustasin, et vähendan laudu ja mõtlen rohkem. so far, so good.

              põnevaid käsi nagu polnudki, kuulake parem seda laulu

              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #1162
                Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                täna sain jälle peksa, ainuke asi, et täna olen mänguga väga rahul.

                hommikul alustasin rahulikult, mõtlesin käsi läbi, võtsin laudu vähemaks ja kõik oli tipp-topp.

                õhtuse sessi ajal aga juhtusid sellised toredad käed

                :(

                ei teagi, kuidas teisiti mängida, vb fold river. tho agro rex vastas

                ülejäänud käed olid suht väikesed, ei võitnud ka suuri potte ja nii see -4bi tuli. coolereid ei hakka panema

                e: sain kuu nulli kah sellega, jess!
                KK ei tea jah mis asju seal toas tehakse aga starsis oled seal turnis 99´% ajast biit ilma omavahelise metata muidugi.

                Teine on ka imelik. Ei biidi justkui midagi samas trips norm kikkeriga kurb foldida. Kui ok reg vastas siis ma ikkagi foldiks riveri. Keegi ei blufi sellise suurusega ja most obv draw mida sul tõmmata tuli ka maha.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1163
                  Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

                  esimene oli fish. teises jep, nõus suga.

                  btw timz ja mõned teised 6max regud. kunagi oli skype 6max strat grupp, mis nüüd on rohkem siuke lobaajamise grupp. kas oleks huvi uuesti midagi taolist alustada?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1164
                    Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

                    pole ammu olnud nii rahul mänguga, kui täna.

                    kahjuks tulemus rääkis teist lugu ning kolin tagasi nl20. -10bi oli tõsasi. otsustasin vahepeal mitte quittida ka, kuna see oli mitmes sessis ja tegin head mängu kah enda arust. parasjagu coolereid, top range jooksmist ning riverisse tõmbamist oli täna standard. astusin pidevalt ämbrisse nagu ameerika iraagis. ca 6 bi alla ev kah.

                    mis seal ikka, nl20 tagasi ning 25 bi shotin uuesti nl50. seniseks väga päevikusse ei postita vast :) gl kõigile!
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1165
                      Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                      njaa, 40€ puudu veel uuesti 50 shotist.

                      nl20 on kuidagi ulmeliselt lihtne. ei viitsi väga tõsiselt seda mängida, aga olen ca 12h mänginud nii 11-14 lauda ning jooksen ca 11bb/100'le. täiesti öö ja päev võrreldes nl50ga.

                      täna hommikul mõtlesin ka ühe sessi teha, aga hem1 (jah, kasutan ikka veel seda) hakkas jamama, viskas erroreid ning lõpuks võtsin ranka soovituse kuulda ning tõmbasin endale pt4. ehk nüüd läheb aega selle seadistamisega ja jauramisega.

                      ps! meil on siin ilm päris mõnus, päeval ca 10-15 kraadi ning päike :)
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • 5555555555555555
                        Julm Donk
                        • Jun 2012
                        • 86

                        #1166
                        Re: [NL50 6-max] niki pokerdamas

                        Kas sellisel saidil tõesti nii palju laudu ? Või ainult kindlatel aegadel ? Kuna ütlesid, et oled mänginud 12h, seega eeldan, et laudu väga palju

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1167
                          Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                          see on ipokeri võrgustikus, laudu ikka on. 8 lauda leiab alati, õhtuti ja nv on laudu kõriauguni.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1168
                            Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                            niih, sain pt4 installitud, hudi seadistatud ja asjadest aru saanud. läks ainult 2 bi maksma, kui mängisin ühte lauda ja kõik jooksis pekki.

                            graafik siis nl20s tagasi

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • 5555555555555555
                              Julm Donk
                              • Jun 2012
                              • 86

                              #1169
                              Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              niih, sain pt4 installitud, hudi seadistatud ja asjadest aru saanud. läks ainult 2 bi maksma, kui mängisin ühte lauda ja kõik jooksis pekki.

                              graafik siis nl20s tagasi

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Graafik tundub kui 9mehe oma. Kas 6max kohta non-showdown ei leki liialt ? Muidugi ei olevahet kui näitad sellist winratet, aga ikkagi :/

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #1170
                                Re: [NL20 6-max] niki pokerdamas

                                Algselt postitas 5555555555555555 Vaata postitust
                                Graafik tundub kui 9mehe oma. Kas 6max kohta non-showdown ei leki liialt ? Muidugi ei olevahet kui näitad sellist winratet, aga ikkagi :/
                                Mul on 50 6maxis okei winratega nonsd -17bb/100. Madalamal ilmselt kaotaks veel rohkem.

                                Comment

                                Working...