Re: [NL10 SH] niki pokerdamas
Ma usun et ma valiks sama liini nagu sa mängisid, aga ma olen station ka. Sooviks mõne targema soovitust, see ongi praegu õppimise koht.
Ma usun et ma valiks sama liini nagu sa mängisid, aga ma olen station ka. Sooviks mõne targema soovitust, see ongi praegu õppimise koht.
, 9
, Q
Comment