[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #301
    Re: niki pokerdamas

    niih. tegin veel 7 mängu 5-2 kaotasin. kuna mängin suht agg BRM, siis peab turbode pealt normal speedidele üle minema.

    4. mäng -kaotasin oma lolluse tõttu, kus läksin combodrawga (FD, GS) c/r peale turnis, aga vastasel oli nutflush :(

    5. mäng -vastase sain shordiks ja võitsin A2 vs K2

    6.mäng - matš kestis 5 kätt, kui vastane maksis kinni oma second pairi A kickeriga minu kaks paari

    7.mäng - 59 kätt, sain vastase 4 korda shordiks, kus ta võitis kõik flipid ning lõpuks tuli mündivise tema poole, kus ta sai flopist kunni tripsi - AK vs QQ

    8.mäng - 2 käsi läksime turnil AI, kus minu AK vs K7 K-high boardil. vastasel õnnestus tõmmata 3-oudne

    9.mäng - sain vastase shordiks standard mänguga, siis sain biidi QJ vs 77 QTT boardil, kus ma c/r floppi ja tal jäi 2,5bb alles ja turni sadas 7. stakid võrdseks ning siis sattusin lõksu - AT vs AQ kui ta limpshoves. halb mäng minu poolt

    10. mäng -8 kätt, vastane limpis 57o ja võitis mu AQo

    roi on - 80% peal tänasega, ev on ilusasti -10 peal.

    nädala jooksul (alates 6 juuni) olen teinud siis 149 mängu kahetses turbodes, roi on -7.6, ev on plussis.

    hää on tilti pole. oleks bänkrolli, oleks veel parem. samas, kui ei suuda neid biitida, siis pole pokkerisse üldse asja.

    nii, nüüd tagasi tööle, õhtul naxeri juures lauamänge mängima ja homme uus grind :)
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #302
      Re: niki pokerdamas

      tarapapapaaa.

      olen teinud siis pärast esmaspäeva 58 mängu ja roi on ainult 6.6 :(. mis siin ikka, nv on ees. kui saan 15 bi järgmise leveli jaoks, lähen turbodele üle ja tõusen korra

      muidu on pull, eile tuli koju uus koer. tahtsin eile trenni ka minna, asjad olid kaasas, aga siis läks koosolek pikale ja pidin minema juba hirve parki jooma. oli päris tore, käisime kasinnist ka läbi, mis ol igav. nüüd aga töölt varem minema, venna lõpetamisele ja maale ära.

      ostsin veiniavaja endale
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #303
        Re: niki pokerdamas

        õudne nv ikka. ei ole grindinud ühtegi matši. laupäeval läks asi jälle käest ära. kuradi poed oma soodushindadega.

        pokkerist: keegi foorumist soovitas lugeda hokiegregy blogi (http://hokiegreghu.blogspot.com/), sellega praegu tegelengi. tõesti, annab motti juurde. ei ole enam mõtet ennast petta, aega on hakata õppima korralikult. üritaks olla aktiivsem ka 2+2s, lugeda kaks raamatut läbi, lugeda 2+2 artikleid ja vaadata neid husng videosi. kaua võib mõttetult toksida.

        life: 23ndal olen kell 12 liverpoolis. mõtlen, et lähen külla ühele tuttavale musanahalisest sõbrale, kes elab leedsis. rongipiletid on väga odavad. tsillin seal päeva ja õhtul sõidan cardyffi. 24-26 osalen siuksel põneval budismi koolitusel (http://www.bodhidharma.cz/pages/en/main.php) - This course will be unique in that we will explore in depth various methods of controlling the mind, opening the heart and balancing the energy through which, all will discover the True Tranquility that is essential part of our real condition.
        At such retreats held here in the past, the depth of calm and joy within was such that many were loathed to leave or even speak for fear of loosing it too quickly.

        vuuh. ootan palju sellest koolitusest. siis 27-3 juuli olen mingis teises walesi linnas, kus on ka üks hää koolitus - . The objective of the 5 day training is to expand the knowledge, skills and confidence in the network in the art of facilitating creative intercultural exchanges, to enable there to be a register of facilitators available to the network and also to introduce to new organiations the particular Drums for Peace way of facilitating youth exchanges.

        kui tagasi tulen, läheb tööl raskeks. peab hakkama poes käima, kokkama ja hoolitsema 15 lapse eest :). juulis vist väga ei saa pokkerit mängida, aga elab üle.

        glglgl

        ps. kui keegi tahab maleraamatuid osta, siis ma panin kõik oma raamatud müüki
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #304
          Re: niki pokerdamas

          wowwowowoww, täna alustasin paari turna ikaldusega ja otsutasin proovida superturbosi. mul pole vist kunagi olnud nii fun pokkerit mängides.

          plaan on järgmine - grindida end üles normal speedidega ja hakata mängima superturbosi :D
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #305
            Re: niki pokerdamas

            Superturbod on fun jah. Algul võib tunduda, et jube easy money :D Ma mängisin ka vahepeal neid turbodele vahelduseks, aga lõpuks viskas kopa ette see flippamine. Mitte, et ma tilti oleks l2inud vms, aga mulle ei meeldinud selline pokker, kus skilli osakaal on nii väike.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #306
              Re: niki pokerdamas

              Superturbode skilli osakaal küll väike ei ole. Pigem vastupidi.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #307
                Re: niki pokerdamas

                ma just mõtlesin sama. kuni 10 bb mänguni on seal aega küll ja saab skilliga biitida küll. lihtsalt overrall roi on väiksem ja variatsoon metsik
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #308
                  Re: niki pokerdamas

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Superturbode skilli osakaal küll väike ei ole. Pigem vastupidi.
                  Pigem vastupidi ?? Kumbades sa tavaliselt suurema eduga nupud sisse saad, turbodes või superturbodes ?
                  Ja kummas on rohkem postflop mänguruumi, et enda skill mängu panna ?
                  Kui ST-des skilli osakaal suurem, siis peaks heal mängijal ka roi suurem olema kui turbodes.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #309
                    Re: niki pokerdamas

                    Mida väiksem edge on, seda rohkem skilli vaja on ju biitimiseks? Pead kiiremini adaptima, kiiremini reade tegema, igat väikest edget kasutama. Vs deepstack regular speed, oota oma monster ja stacki donk.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #310
                      Re: niki pokerdamas

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Mida väiksem edge on, seda rohkem skilli vaja on ju biitimiseks? Pead kiiremini adaptima, kiiremini reade tegema, igat väikest edget kasutama. Vs deepstack regular speed, oota oma monster ja stacki donk.
                      Edge ongi skill või skillide vahe pmst ju. Sinu loogika järgi: mida väiksemad on stackid, seda suurem on tõenäosus, et parem mängija võidab. Tegelikult on ju vastupidi, mida suurem stack, seda rohkem postflop mänguruumi ja seda vähem flippamist (ehk õnne peale mängimist). Seda tõestab väga hästi ju ka see, et ST-des on hea mängija roi kuskil ~5%, turbodes 10% ja regular speedides/deepstackides veel rohkem. Ehk mida deepimaks stackid lähevad, seda suurema tõenäosusega parem mängija võidab (seda rohkem saab ta oma skilli/edge-i mängu panna).

                      2+2 ST teemas vennad algul arutasid, kas need üldse biiditavad on liigse variatsiooni tõttu :D
                      http://forumserver.twoplustwo.com/18...thread-779578/
                      Last edited by virukunn; 20.06.11, 17:10.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #311
                        Re: niki pokerdamas

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Superturbode skilli osakaal küll väike ei ole. Pigem vastupidi.
                        What?

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #312
                          Re: niki pokerdamas

                          Mulle tundub, et me räägime üksteisest mööda. Minu loogika järgi ei ole nii, et mida väiksemad on stackid, seda tõenäolisemalt parim mängija võidab. Minu teooria on see, et mida väiksemad on stackid, seda rohkem skilli on vaja võitmiseks. Või millest me räägime? Ma biidin ilusasti turbosid, aga kui superturbosid mängin, siis ei oska ausaltöeldes midagi eriti peale hakata, kui oodata 10bb deep ja nashi järgi shoveda. Aga see ei ole mingi skill, nii ei teeni midagi, raha teenitakse seal 15-25bb deep. Superturbod on kõike muud kui suvaline flippamine, seal on võimalik väga palju teenida just sellepärast, et enamus nii arvab.

                          Se thread on vist nende eelmiste superturbode kohta, kus starting stack oli vist 15bb?

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #313
                            Re: niki pokerdamas

                            No skilli osakaalu suhtes mõtlesin skilli ja lucki suhet. Turbodes on rohkem aega ja võimalust oma skill maksma panna, aga ST-d lähevad üsna kiirelt flippamiseks ära ja 1 väike viga võib maksta terve mängu.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #314
                              Re: niki pokerdamas

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              No skilli osakaalu suhtes mõtlesin skilli ja lucki suhet. Turbodes on rohkem aega ja võimalust oma skill maksma panna, aga ST-d lähevad üsna kiirelt flippamiseks ära ja 1 väike viga võib maksta terve mängu.
                              täpselt :)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #315
                                Re: niki pokerdamas

                                Starsi hüperturbod on päris fun. 500 chippi. Tegin umbes 60 tükki 7$ omasid. Tulemuseks null :)
                                Algul võitsin kiiresti 50$, siis langesin sama kiiresti nulli, siis kaotasin 30$ ja jälle nulli. Rake on pisike, ainult 0.15$.

                                Comment

                                Working...