[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #106
    Re: niki pokerdamas

    Algselt postitas nikitheone

    aga vaevalt, ma liiga fish ikka
    Statid on hetkel küll õiges suunas liikumas. Ma usun, et micros Sa küll kaua aega ei veeda.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #107
      Re: niki pokerdamas

      nonii, hetkel on tunne, et olen mängurütmi tagasi saamas nl5's.
      kuigi kuu on totaalselt miinuses, sellist asja ma ei näinud oma hullemaski unenäos - aga eks kuu lõpus (ehk homme/ülehomme) postitan täpsemad graafikud ja statsid jms.

      seni aga näitan, et mutid on mõtteud - tänase 949 käe peale oli 6 korda mutte. 2'e pfr folditi, ühest sain 17,8 bb ja ülejäänud on siin:
      1.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      2.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      ja ühes komistasin ässade otsa.
      kümned:
      1.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      ja veel kümned:
      2.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      aah, küll on hea vahel vinguda. aga samas sa näed, millised fishid siin on ja mõtled - miks kurat ma ei biidi seda limiiti?

      anywho, ilmselt mängin kogu oktoobri ka NL5's, üritan starsis turnasi ka teha.
      laupäeval lähen ilmselt langevarjuga hüppama (kui ilm on hea).
      Tahaks muidu kellegiga ühissessi teha, kui keegi huvitatud on :)

      edu kõigile!
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • paradigmlost
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 421

        #108
        Re: niki pokerdamas

        nice hit! mul tekkis küsimus, et kui sa nl5 cashi lased, kuidas sa siis 11R-i mängima sattusid? :D
        edu igaljuhul edaspidiseks..

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #109
          Re: niki pokerdamas

          Algselt postitas paradigmlost
          nice hit! mul tekkis küsimus, et kui sa nl5 cashi lased, kuidas sa siis 11R-i mängima sattusid? :D
          edu igaljuhul edaspidiseks..
          See on skill ma ütlen sulle! :D

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #110
            Re: niki pokerdamas

            cashi mängin ühes kohas, turnasi teises kohas (ja kolmandas ka)
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #111
              Re: niki pokerdamas

              1. eitea kas oleks pidanud 3betile foldima või oli call õige. Igastahes venna flopi agg on 8,3 ja cbet 67%. Proovige vastane käe peale panna. Ma arvasin ära.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              2. jälle pole kindel, kas mängisin preflop õigesti. Flopil ta reis tundus liiga väike ja ülejäänu tundus nii bluff, et callisin. Ei tea, oli väga vale mäng? Proovige siin ka vastane käe peale panna (chatis pärast räigelt sõimas)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #112
                Re: niki pokerdamas

                Algselt postitas nikitheone
                1. eitea kas oleks pidanud 3betile foldima või oli call õige. Igastahes venna flopi agg on 8,3 ja cbet 67%. Proovige vastane käe peale panna. Ma arvasin ära.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                2. jälle pole kindel, kas mängisin preflop õigesti. Flopil ta reis tundus liiga väike ja ülejäänu tundus nii bluff, et callisin. Ei tea, oli väga vale mäng? Proovige siin ka vastane käe peale panna (chatis pärast räigelt sõimas)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                esimeses käes pre allinni
                teine käsi mingi gay donkbet. unusta ära selline asi. kui panustad siis ikka suuremalt ehk kakskolmandiku potist või nii. ja mõtetu üldse dongata.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #113
                  Re: niki pokerdamas

                  oot kuna teises käes oleks pidanud panustama ?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #114
                    Re: niki pokerdamas

                    1. käsi.. preflopis calli kohta ei ütle halba.. juhul kui vastane 3betib BB pealt tihti või kaitseb BB'd tihti.. aga flopi allini callimine oli lollus.. alternatiiv oleks siis juba preflopis nupud sisse panna...

                    2. käsi.. WTF sa flopis teed? donkbet räigel flushi flopil... madala pocketiga? õige liin oleks seal old check-fold

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #115
                      Re: niki pokerdamas

                      ma teises käes mõtlesingi c/f, aga ta reis tundis jõle väike olevat. sellline kahtlane
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #116
                        Re: niki pokerdamas

                        Algselt postitas Rage
                        1. käsi.. preflopis calli kohta ei ütle halba.. juhul kui vastane 3betib BB pealt tihti või kaitseb BB'd tihti.. aga flopi allini callimine oli lollus.. alternatiiv oleks siis juba preflopis nupud sisse panna...

                        2. käsi.. WTF sa flopis teed? donkbet räigel flushi flopil... madala pocketiga? õige liin oleks seal old check-fold
                        rage vastasene on shortie esimeses käes. preflop fold või allinn. allin is da best

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #117
                          Re: niki pokerdamas

                          mul hakkab tasapisi tekkima tunne, et seda limiiti ei ole võimalik normaalse mänguga biitida -
                          example:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          ja teinekord olid ässad vastas
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #118
                            Re: niki pokerdamas

                            niki see ei olegi normaalne mäng kui sa teed gaybette :D. ranka tabel pähe ja sa crushid seda limiiti sajaga. trust me.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #119
                              Re: niki pokerdamas

                              mul on rakna tabel juba peas :)
                              ja igaksjuhuks ka väljatrükitult käekõrval, kui mängin.
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #120
                                Re: niki pokerdamas

                                Ah need NL2-5 mehed on hullud ma ütlen.....
                                Liikusin PL2-5 ja raha tuleb....ma ei tea mis värk on aga vist see et NL mehed liiguvad suht any2 AI PF....

                                aga jah 0.47 potti 0.20 panustada see kutsub kohe callima v raisema....pane ikka normilt noh :D

                                Comment

                                Working...