Eestimatsi päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #121
    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Ise ka suht 30x päevas refreshin foorumit :D Maitea, mis mul viga on :D

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #122
      Re: Eestimats NL50-100 HU

      Ma käin veel mingi 10x päevas õhtulehte ja postimeest lugemas, lootuses, et on midagi uut ja huvitavat juhtunud : D

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #123
        Re: Eestimats NL50-100 HU

        käige õues vms, ilmad veel ilusad ju (kui tervis kannatab muidugi)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #124
          Re: Eestimats NL50-100 HU

          Igapäev käin õues aga siiski jääb aega veel foorumi jaoks :D

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #125
            Re: Eestimats NL50-100 HU

            quitter

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #126
              Re: Eestimats NL50-100 HU

              Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
              Ma käin veel mingi 10x päevas õhtulehte ja postimeest lugemas, lootuses, et on midagi uut ja huvitavat juhtunud : D

              öäää, mul sama värk. Kuidas sellest lahti saada?

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #127
                Re: Eestimats NL50-100 HU

                Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                quitter
                Sa tõmba minu stake roll duublisse parem !

                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                öäää, mul sama värk. Kuidas sellest lahti saada?
                pöördu perearsti poole

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #128
                  Re: Eestimats NL50-100 HU

                  Sulle on perearst mingit asjalikku nõu andnud sellest vabanemiseks?

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #129
                    Re: Eestimats NL50-100 HU

                    Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                    öäää, mul sama värk. Kuidas sellest lahti saada?
                    Tuleb tunnistada, et mul on asi vähemalt sama hull. Kogu selle aja võiks tegelikult ju pokkerile kulutada..

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #130
                      Re: Eestimats NL50-100 HU

                      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                      Sulle on perearst mingit asjalikku nõu andnud sellest vabanemiseks?
                      ow...cmon :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: Eestimats NL50-100 HU

                        Time managment poisid. Viimasel ajal olen hakanud rõhku panema produktiivsusele ehk aja võimalik õigesti kasutamisele. Olen igapäev mänginud vähemalt 5 tundi pokkerit, vaadanud ühe video, käinud üle 2p2 ja muude saitide strateegia teemad, lugenud läbi foorumi, vastanud mailidele ja saanud ka niisama passida - ala telekat vaadata, uudiseid lugeda, väljas söömas käia ning selle juures vähemalt üks päev on olnud nädalas täiesti vaba.

                        Foorumis ei tasu lugeda läbi igat mõttetu teemat (ala Yes, sasdfdsf jne. teemad). Kiiruga üle ja kui ei ole midagi siis minekut. Uudiste puhul ei maksa lugeda kommentaare :) Päevas paar tundi säästu.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #132
                          Re: Eestimats NL50-100 HU

                          Jah, tavaliselt kui niisama internetis istuda, siis kuskil 45 minutiste tsüklitega käid aina sama ringi internetis vms. Haige ajaraiskamine ikka kõrvaltvaadates. Selle tiiru internetis annab teha kord päevas ning ei jää millestki ilma. Kui oled võitev mängija, siis iga laudades istutud tund võrdub puhta rahaga pmst, seega tuleb end natuke takka sundida :)

                          Comment

                          • EestiMats
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 625

                            #133
                            Re: eestimats $30 HU SNG

                            Pokkerimaailmas tagasi, seekord kätt proovimas pokerstarsi HU HT SNG-des.
                            Leidsin ükspäev foorumist ranka HT-de õpetuse ning hakkasin igavusest toksima 3.5seid ja peagi lasin 15$ omi tunde järgi. Foorumi rrr käest ostsin chadders0 paketi ning seejärel kolisin 30$ omadesse.
                            Viimased 1000 või nii mängu olen siiski nii mänginud, et on väga palju kohti endgames , kuid ükspäev tüütasin rankat ning ta oli oodatust jutukam ning süstis minusse väga palju enesekindlust. Tunnen end endgames nii vabalt ning on lausa lust grindida. Kahjuks jagas ranka peale oma tarkuste ka veidi kehvemapoolset jooksu, kuid teen tildivaba mängu(endalegi uskumatu,tavaliselt swinge ei talu, aga olen vist lõpuks endale selgeks teinud, et variatsioon on std).

                            Varem ma jagasin endgames tohutult raha ära , olles liiga nit, aga nüüd on asi tublist paranemas.
                            Suured tänud ranka !

                            Mai so far.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            25k fpp jaoks vaja veel miski 1000 mängu teha 30$stes ja kui peaks mänguga ka kasumisse saama, siis saab vb varsti 60$ omades kätt proovida. Kahjuks peagi eksamid ja siis vist väga mängida ei jõua, jääb suve algusesse see nolife.

                            [YOUTUBE]SDTZ7iX4vTQ[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • EestiMats
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 625

                              #134
                              Re: eestimats $30 HU SNG

                              Reedeni nolife eksamiks ja siis peale mällerit grindiks ära, can't wait.

                              [YOUTUBE]F_zpP9BgOhA[/YOUTUBE]

                              [YOUTUBE]wXGJUg_QEAA[/YOUTUBE]

                              [YOUTUBE]9S_wjIZRp24[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • EestiMats
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 625

                                #135
                                Re: eestimats $30 HU SNG

                                Volüümivaesus, aga no mis teha, ei suuda praegu veel kokku võtta end, koolid joogid värgid särgid segavad. Vahin niisama liiga palju netis ringi, aga no kui tuju pole, siis ma leian, et pole mõtet sitta mängu ka teha.

                                Tunnen, et olen enamikest vastastest parem, aga graafik väidab vastupidist : / , aga eks ma proovin edasi, kui mingi kerge upswing tuleb, siis lendan 60$stesse shottima, praegu niigi hakkasin jälle 1 tablema kindluse mõttes.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                [YOUTUBE]mwNb_q0YhJQ[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...