Re: Eestimats NL50-100 HU
mul oli ka kunagi mandli op, siis pidin õnneks aint 1 öö vahtima seal, a mulle tehti see kohaliku tuimestusega, äkki sellepärast vms.. igatahes, umbes 3-4. päeval oli mul kõht nii perses tühi, et võtsin 1600mg valuvaigistit ja läksin MC drive-i ja ostsin 5 juustuburksi ja surusin kuidagi sisse, ikka oli sitaks valus, aga samas sitaks hea!
mul oli ka kunagi mandli op, siis pidin õnneks aint 1 öö vahtima seal, a mulle tehti see kohaliku tuimestusega, äkki sellepärast vms.. igatahes, umbes 3-4. päeval oli mul kõht nii perses tühi, et võtsin 1600mg valuvaigistit ja läksin MC drive-i ja ostsin 5 juustuburksi ja surusin kuidagi sisse, ikka oli sitaks valus, aga samas sitaks hea!
, K
, 5


.



Comment