Eestimatsi päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #61
    Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

    Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Kamoon nit, 4handed AKs on nuts ju, bustoks PRE obv.
    Mybad, ei pannud tähele et 4handed. Sellisel juhul küll.

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    6-handed mängus aga on UTGlt call IP rohkem +EV vast.
    +1

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #62
      Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Villain võib ju 3b monkey olla
      Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
      3b 17%, 51 kätt
      Ära sa nüüd selle järgi küll otsusta.

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #63
        Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

        Vahepeal pole mänginud sest olin eemal, eile annetasin 10 käega nl30s ühe BI ja täna mõtlesin, et donkan veits turkasid ja sngsi ning tulemus on käes.
        Tegu siis 2.2$ 1,2k GTD rebuy PLO donkfest, kus õnnestus võit koju tuua. Mängisin FT-s väga tightilt, olin kogu aeg short ja käed pidasid, kindlasti oli ka mõni suckout, 5ways maksti topset kinni ning olin CL mingi aja, HU algas 300k v 700k, tegin sitaks suckoute ning töin võidu koju :D


        aa, + suutsin FT-s chipleaderi oma mõlaga tilti ajada ning too hakkas spewima ning langes suht vara :D, puhas skill
        Last edited by EestiMats; 23.07.11, 01:51.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #64
          Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

          Tegin üle nädala aja cashi ja kohe jälle bustorisse. 170 käega -77 nagu naksti, kuu cash kerge -500$ juba.
          fishi vastu
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #65
            Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

            1s käes mis agro fishil, kui mingi passiivne siis fold
            teine käsi cooler imo, foldi ei leia

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #66
              Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

              Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
              Vahepeal pole mänginud sest olin eemal, eile annetasin 10 käega nl30s ühe BI ja täna mõtlesin, et donkan veits turkasid ja sngsi ning tulemus on käes.
              Tegu siis 2.2$ 1,2k GTD rebuy PLO donkfest, kus õnnestus võit koju tuua. Mängisin FT-s väga tightilt, olin kogu aeg short ja käed pidasid, kindlasti oli ka mõni suckout, 5ways maksti topset kinni ning olin CL mingi aja, HU algas 300k v 700k, tegin sitaks suckoute ning töin võidu koju :D


              aa, + suutsin FT-s chipleaderi oma mõlaga tilti ajada ning too hakkas spewima ning langes suht vara :D, puhas skill
              Lol, mängisin ka eile ongames 700$ gtd plo turnat for fun (imekombel sain isegi 3nda koha) ja no see, mis seal toimub on totaalne nali. Pidevalt 3-4 way allinnid ja lambi käed imevad mõnusalt välja. Noh plo puhul see muidugi obv ka, kuid siiski. Räme loto ikka. :D

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #67
                Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                Juuli cashgame - 6max siis ainult
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Quitin 6maxi forever nüüd loodetavasti, ei oska ABC-d . Tegin kohe nädala pausi ja hakkasin nüüd üleeile uuesti HU-d mängima limiitides nl30 ja nl50 ,see on vist ainuke mäng kus ma mõteldes võita suudan , kunagi läks hästi, ehk läheb nüüd jälle, igatahes proovin nüüd siis uuesti HU lainele saada. NL100 proovin 20BI-ga, aga sinna on veel pikk tee ja arvatavasti see kuu palju mängida ei jõua. 11-16 august Tsehhi, kus peaks minema suuremaks võtuks, ent suutsin haigeks jääda ja teen kõik, et terveks saada.
                Kerge pluss on praegu HU cashis, kui täna järsku 3,6BB/100le kaotav vend istus 2-te NL50 lauda, oli kole agressiivne teine ja lendasin kohe alguses suurde auku ning tundus, et tleb jälle suurem paus teha pkrist, ent tilti ei läinud ja mäng läks edasi.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Tüübi ch-r flop oli alguses vähemalt 60% ja olin suhtkoht hädas, hakkasin vähem cb-ma , aga ikkagi oli päris raske . Siis ei suutnud ma veel kohe adjustida sellele, et ta checkis järgi TP-sid ning raha läks üpris palju tuulde. Aga no hakkasin vaikselt harjuma ja teatud kohtades tagasi mängima.
                Mängis siis härra 55/46 , btn 67% ja bb 38%, cb 39% ftcb 30%, CR 30% 1,4k peale

                Käsi ka siis
                No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                BB ($75.33)
                Hero (SB) ($67.45)
                Vastasel siis 3b 17% , 3b potis flop cb 67% ja turn 52% , teades seda kas parem on flop callida või mängida kohe stackide peale / callida ja kui turni blank tleb?
                Preflop: Hero is SB with Q, K
                Hero bets $1.25, BB raises $4.50, Hero calls $3.50

                Flop: ($10) J, 5, 5 (2 players)
                BB bets $6.50, Hero raises $19, BB calls $12.50

                Turn: ($48) Q (2 players)
                BB checks, Hero ?



                2.
                No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                SB ($49.25)
                Hero (BB) ($163.06)
                Barreldas suht tihti nii õhu/käte/drawidega, talle meeldis ka häid TP-sid flopis järgi checkida,arvestades seda, call/fold river?
                Preflop: Hero is BB with 7, Q
                SB bets $1.25, Hero calls $1

                Flop: ($3) Q, 2, 9 (2 players)
                Hero checks, SB bets $2.25, Hero calls $2.25

                Turn: ($7.50) 4 (2 players)
                Hero checks, SB bets $5.75, Hero calls $5.75

                River: ($19) 8 (2 players)
                Hero checks, SB bets $14.25, Hero calls $14.25


                3.
                No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                BB ($168.92)
                Hero (SB) ($66.47)
                Hero pole veel 3barreldades bluffides vahele jäänud, mis rangega ta siin kasumlikult callida võib ?
                Preflop: Hero is SB with X, X
                Hero bets $1.25, BB calls $1

                Flop: ($3) K, 2, 2 (2 players)
                BB checks, Hero bets $2, BB calls $2

                Turn: ($7) K (2 players)
                BB checks, Hero bets $5, BB calls $5

                River: ($17) 6 (2 players)
                BB checks, Hero bets $14, BB calls $14

                Total pot: $45



                Oskan ennast leveldada,häbi häbi :D

                No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                BB ($66.33)
                Hero (SB) ($53)

                Preflop: Hero is SB with J, J
                Hero bets $1.25, BB calls $1

                Flop: ($3) Q, Q, 3 (2 players)
                BB checks, Hero bets $2, BB raises $7, Hero raises $16, BB raises $29, Hero raises $33.50 (All-In), BB calls $15.50

                Turn: ($106) 3 (2 players, 1 all-in)

                River: ($106) A (2 players, 1 all-in)

                Total pot: $106

                Aap, lõpus vend quittis ja ütles, et ma olen räige toolbox, ütles, et laseb sitaks alla EV, küsisin siis, ütles, et winnings -100$ ja EV -180$ , i lold, alguses tulid temal flipid, lõpus minul. Esimese 30 käe jooksul kaotasin nl30s mingile HNR vennale 30$ , seega rakeks läks kena 60+$ .
                Last edited by EestiMats; 09.08.11, 14:30.

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #68
                  Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                  No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($53.43)
                  Hero (BB) ($52.98)

                  Preflop: Hero is BB with 10, A
                  SB bets $1, Hero calls $0.75

                  Flop: ($2.50) 9, 4, 9 (2 players)
                  Hero checks, SB bets $1.75, Hero calls $1.75

                  Turn: ($6) 6 (2 players)
                  Hero checks, SB bets $4.50, Hero calls $4.50

                  River: ($15) 9 (2 players)
                  Hero checks, SB bets $10.50, Hero calls $10.50

                  Total pot: $36

                  Results:
                  SB had 2, 8 (three of a kind, nines).
                  Hero had 10, A (three of a kind, nines).
                  Outcome: Hero won $35

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #69
                    Re: Eestimats NL30-50 HU

                    TÜRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PUTSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII III

                    2 table HU nl50 mingi vituse regi vastu


                    OBV see **** quitis ja chatis laseb sellist juttu, et mine ikka fucking ***** kui närvi see ajas, IGA fucking asi tuli ära, TÜRAAAAAA



                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #70
                      Re: Eestimats NL30-50 HU

                      Täitsa ******:D sõimasime chattis teineteist 15minti, nüüd räägime nagu parimad sõbrad, et mis õlle meeldib n shit, eluasjadest ja muust, alguses oli, et , ei ****, sa täitsa OKEI vend, sorri et sõimasin ja värki :D täitsa jube ikka, alguses oli, et dvj ***** gei raisk, kohe teeme rematchi kui tagasi tlen, ta oli nõus obv, ent n üüd veits nutune mängida juba, täitsa okei vend soomest, kuigi kahltane, vend laseb 300$ üle EV ja sõimas mind luckboxiks, ajas närvi , peale tsehhi reisi teen rematchi, siis kas nl30 forever või võidan midagi.

                      Comment

                      • EestiMats
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 625

                        #71
                        Re: Eestimats NL30-50 HU

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #72
                          Re: Eestimats NL30-50 HU

                          Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                          Täitsa ******:D sõimasime chattis teineteist 15minti, nüüd räägime nagu parimad sõbrad, et mis õlle meeldib n shit, eluasjadest ja muust, alguses oli, et , ei ****, sa täitsa OKEI vend, sorri et sõimasin ja värki :D täitsa jube ikka, alguses oli, et dvj ***** gei raisk, kohe teeme rematchi kui tagasi tlen, ta oli nõus obv, ent n üüd veits nutune mängida juba, täitsa okei vend soomest, kuigi kahltane, vend laseb 300$ üle EV ja sõimas mind luckboxiks, ajas närvi , peale tsehhi reisi teen rematchi, siis kas nl30 forever või võidan midagi.
                          ei tasu minna mingi random tüübi vastu tilti nii. kui nii juhtub võid rõvedalt purki astuda

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: Eestimats NL30-50 HU

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Tundub, et palju said ässasid.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #74
                              Re: Eestimats NL30-50 HU

                              Pokker ongi üks krdi närvide mäng tihti :P

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #75
                                Re: Eestimats NL30-50 HU

                                No offence, aga nagu "asdais#da8usPjSaks" thread'i loeks

                                Comment

                                Working...