Puhkuselt tagasi ning muretu elu
Austraalia oli superluks. Ühe kuuga kulus seal elamise, söögi, joogi, transpordi peale ~23.000kr. Ei viitsi pikalt jahuda, packbackerina oli seiklust kogu raha eest. Teistkorda läheks ka, aga siis juba pooleks aastaks, 1 kuuga ei jõua seal suurt midagi vaadatagi. Selleks tuleks, aga enne miljonäriks hakata.


Midagi uskumatut toimub aga prima võrgustikus. Kas tõesti on käed enamvähem pidama hakanud? Ei teagi, võibolla asi limiidis. Ei kiirusta nuppe keskele lükkama. Ainult 1 ühe audine see nädal. Drawide vastu pole palju sattunud, ainult 2 oversetti. Vähe käsi ka mängitud. Tavaliselt lasin ikka lõtsi nädalaga miskine 15k kätt ära. Liinitööd enam teha ei jaksa, rohkem kvaliteeti. Kuid minu kvaliteet piirdub siiski veel ilma HEMita, lihtsalt pole vaja, ning teiseks ei lähe HUD tööle ka.
Neljapäeval sai lasnamäe olümpsis donk 110.- kr unlimited rebuys 1h and double add on. Tegin 3 rebuyd + Add on. Jäin Rasmus L. kahekesi jagasime vennalikult 1-2 koha rahad ära ~2000.- kr nägu.
Pühapäeval EMV 500.- turbole ka. Suuri ootuseid pole, aga arvan, et kogemuse mõttes kindlasti hea osavõtta.
Austraalia oli superluks. Ühe kuuga kulus seal elamise, söögi, joogi, transpordi peale ~23.000kr. Ei viitsi pikalt jahuda, packbackerina oli seiklust kogu raha eest. Teistkorda läheks ka, aga siis juba pooleks aastaks, 1 kuuga ei jõua seal suurt midagi vaadatagi. Selleks tuleks, aga enne miljonäriks hakata.


Midagi uskumatut toimub aga prima võrgustikus. Kas tõesti on käed enamvähem pidama hakanud? Ei teagi, võibolla asi limiidis. Ei kiirusta nuppe keskele lükkama. Ainult 1 ühe audine see nädal. Drawide vastu pole palju sattunud, ainult 2 oversetti. Vähe käsi ka mängitud. Tavaliselt lasin ikka lõtsi nädalaga miskine 15k kätt ära. Liinitööd enam teha ei jaksa, rohkem kvaliteeti. Kuid minu kvaliteet piirdub siiski veel ilma HEMita, lihtsalt pole vaja, ning teiseks ei lähe HUD tööle ka.
Neljapäeval sai lasnamäe olümpsis donk 110.- kr unlimited rebuys 1h and double add on. Tegin 3 rebuyd + Add on. Jäin Rasmus L. kahekesi jagasime vennalikult 1-2 koha rahad ära ~2000.- kr nägu.
Pühapäeval EMV 500.- turbole ka. Suuri ootuseid pole, aga arvan, et kogemuse mõttes kindlasti hea osavõtta.

Comment