Re: Mart (Hopeless7)
Sul võib täiesti õigus olla. Tol ajal ei biitinud ma HEMist suurt midagi.
Kohe päeva alustasin biitidega..
http://www.pokerhand.org/?4469920 <- eksole mid stack, ma tahangi et ta mulle järgi calliks. Aga too bad tal parem käsi.
http://www.pokerhand.org/?4469919 <- min raises oma QQ, raisesin, callis, obv et hitib seti minu AA vastu
Ja nii see jätkub. Lihtsalt käed ei pea? okey ma oleks võinud mid stacki vastu tsekk call või tsekk foldida. Ma oleks võinud AA maha panna flopis kui mulle tehti min reis. Oleks on paha sõna, sest mingit moodi peab ju rahad keset lauda saama. Ootan üüber hande? Kunas see jama lõpeb:D.
Algselt postitas PokerDevil
Kohe päeva alustasin biitidega..
http://www.pokerhand.org/?4469920 <- eksole mid stack, ma tahangi et ta mulle järgi calliks. Aga too bad tal parem käsi.
http://www.pokerhand.org/?4469919 <- min raises oma QQ, raisesin, callis, obv et hitib seti minu AA vastu
Ja nii see jätkub. Lihtsalt käed ei pea? okey ma oleks võinud mid stacki vastu tsekk call või tsekk foldida. Ma oleks võinud AA maha panna flopis kui mulle tehti min reis. Oleks on paha sõna, sest mingit moodi peab ju rahad keset lauda saama. Ootan üüber hande? Kunas see jama lõpeb:D.
.

Comment