[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #796
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    Üle EV ja ikka pole 10bb täis.

    Nõrk.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #797
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      moega kaasas käies panen eelmise aasta graafiku. seis kahjuks kiita pole - volüüm aasta peale sama, mis priidixil ühes kuus. samas muu elu ja tööga on kõik korras ja jääme rahule. vana hea starsi FR enamus:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      head vana aasta lõppu!

      2013 (töö kõrvalt, hobina)
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Kas mängud on kehvemaks läinud või millest tuleb winrate langus?

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #798
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        Kena volüüm töö kõrvalt ja solid winrate! Sisetunne ütleb, et ma pean jälle coachi sult võtma ja seekord nii, et jälgiksid mu mängu. Kuid räägime sellest uuel aastal täpsemalt.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #799
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          head vana aasta lõppu!

          2013 (töö kõrvalt, hobina)
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #800
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            iidol!

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #801
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Üle EV ja ikka pole 10bb täis.

              Nõrk.
              Eksid, väliseestlane. 10BB pole täis.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #802
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Eksid, väliseestlane. 10BB pole täis.
                Eksid mõlemas punktis.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #803
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #804
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    täpsustuseks muidu niipalju, et härra on minu baasis 7,5k käe peale kaotav mängija (käed viimase 3 kuu omad imo). Ehk ei tasu regusid kiiresti sildistada BE reg või fish reg.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #805
                      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                      Mul härra polegi BE reg või fish reg, vaid ongi kaotav reg.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #806
                        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                        Photoshopiga tehtud graafikud, et vaestelt NL-25 grinderitelt coachingu raha välja petta.

                        Ennegi selliseid nähtud.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #807
                          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                          kohe näha et vanad sõbrad

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #808
                            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Photoshopiga tehtud graafikud, et vaestelt NL-25 grinderitelt coachingu raha välja petta.

                            Ennegi selliseid nähtud.
                            Isegi numbrid on kõikjal suht samaks jätnud. Tõesti kahtlane.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #809
                              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                              moega kaasas käies panen eelmise aasta graafiku. seis kahjuks kiita pole - volüüm aasta peale sama, mis priidixil ühes kuus. samas muu elu ja tööga on kõik korras ja jääme rahule. vana hea starsi FR enamus:
                              Huvitav, et töö kõrvalt saab nii palju mängida. Eraelu ka on? Näd. vahetustel tõenäolielt mängid?
                              V on selline töökoht, kus saab töö ajal mängida:P

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #810
                                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                                30k+ kuus pole ju palju kuskilt otsast,isegi töö,lapse, jms iganes kõrvalt

                                Comment

                                Working...