[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #46
    Re: pastilaa

    Väike vahepala. Sai siis seoses Pokkeriprode turnasarjaga väike summa kantud Triobeti. Jäi silma siis ka Triobet live 1,1€ satelliidi eelsatelliit. Tuli pilet €5,5 satelliidile. Sealt tuli pilet Triobet live`ile. Pidi siis esimest korda korralikule live turniirile end vedama (seni lõbusad kodumängud sõpradega). Seal siis õnnestus finaallauda jõuda ja enne kõige magusamaid kohti tuli kahjuks pf allin 70%-30% olukorrast väljakukkumine. Väga huvitav kogemus igatahes.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #47
      Re: pastilaa

      Ühe sellekuise prop beti osalisega oli just selline käsi. Kui viitsid, vasta - miks? Mingi kindel read minu kohta??? Tilt? Kaardiõnne .


      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      SB ($13.40)
      BB ($25)
      Hero (UTG) ($25)
      UTG+1 ($5.35)
      MP1 ($24.70)
      MP2 ($8.65)
      CO ($22.60)
      Button ($23.50)

      Preflop: Hero is UTG with A, A
      Hero bets $0.75, 4 folds, Button raises to $2.50, 2 folds, Hero raises to $7.25, Button calls $4.75

      Flop: ($14.85) 10, 7, 9 (2 players)
      Hero bets $12, Button raises to $16.25 (All-In), Hero calls $4.25

      Turn: ($47.35) Q (2 players, 1 all-in)

      River: ($47.35) 8 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: $47.35 | Rake: $2.30

      Results:
      Button had J, J (straight, Queen high).
      Hero had A, A (one pair, Aces).
      Outcome: Button won $45.05

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #48
        Re: pastilaa

        Algselt postitas pastilaa
        Ühe sellekuise prop beti osalisega oli just selline käsi. Kui viitsid, vasta - miks? Mingi kindel read minu kohta??? Tilt? Kaardiõnne .


        mul on ju auku rida :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #49
          Re: pastilaa

          74/25 oled taga siis oma jackidega .. v2ga -ev

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #50
            Re: pastilaa

            Selge pilt. Ma juba kartsin, et su hudis mu UTG PF 4bet mingi monster :D.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #51
              Re: pastilaa

              Algselt postitas leits
              74/25 oled taga siis oma jackidega .. v2ga -ev
              eem sa ei saanud aru et see rea osa oli naljaga öeldud?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #52
                Re: pastilaa

                Millal NL-50sse lähed?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #53
                  Re: pastilaa

                  Tervist Vapsik. Ei teagi praegu - volüüm on väike, winrate NL25 6bb/100 ja ise olen veel suhteliselt kehv mängija. Alguses oli plaan br managementi üle kavaldada ja varakult juba proovida, kuid nüüd vist ootan 40bi ära. Vahepeal oli 20k+ käeline brakeeven nühkimine, mis minusugusele väikse volüümiga mehele eriti lõbus ei tundunud. Võimalik siis, et selle kuu lõpus, kuid kes seda teab. Kuidas ise - mitme bi pealt sa sinna tagasi?

                  EDIT: nägin su posti kuuteemas. Hea töö ja edu jällegi järgmisel astmel!

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: pastilaa

                    Viimased 10k kätt. Hiiter see küll olla ei saa...



                    Edit: pastilaa DOMINATING!

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #55
                      Re: pastilaa

                      pure skillz. edu. nice graf.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #56
                        Re: pastilaa

                        Tuleb siiski tunnistada, et tegu rämeda heateriga. Skilli ja mängupraktikat on kasinalt!

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #57
                          Re: pastilaa

                          Pea püsti - DOMINATION goes on!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #58
                            Re: pastilaa

                            Tänan Pahvak! :D

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #59
                              Re: pastilaa

                              Hoiatan mängijaid siin foorumis tegutseva nõia eest. Eile oli päris kena päev. 3k käega +5bi. Sai siis pisut lobisetud ühe selle foorumi grinderiga, kes kurtis oma s*ta jooksu üle ja sõimu ja roppusi kasutades andis oma p*sa jooksu mulle edasi. Kohe peale seda hakkas vaikselt allamäge jooksma. -4bi hommikuks tipust alla. Kuidagi nüüd ühe tagasi saanud veel, aga selge on see, et imelikud asjad (AAga flopatud kolmiku vastu saadi K4s loomulikult turnis mast etc) hakkasid just peale seda hulgi tulema. Kolmed ässad täna hommikul saanud, millest ükski ei olnud hea. Ei hakka ütlema, kes see võimetega mees on, aga ta nimi algab L tähega ja talle meeldivad BMW-d. Ole hea, võta oma jooks tagasi. Mulle see ei sobi.


                              Praegu on küll selline tunne, et midagi sellist toimub minuga laudades:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #60
                                Re: pastilaa

                                Kes see nõid siis oli?

                                Comment

                                Working...