Groams with SnGs.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #256
    Re: Groams with SnGs.

    väga ilus graafik peab mainima. Edu.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #257
      Re: Groams with SnGs.

      Tõesti tubli, paistab, et beadid ilusti neid mänge, edu

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #258
        Re: Groams with SnGs.

        Teadjamad regularid saavad laiemalt sind callida, kui teavad, et sa shoved ATC või siis suht suure rangega.



        Comment

        • McFoldberg
          Grinder
          • Nov 2008
          • 731

          #259
          Re: Groams with SnGs.

          Sorry, kuid ei saanud su posti poindist aru... Täpsusta?

          Comment

          • groams
            Grinder
            • Dec 2008
            • 683

            #260
            Re: Groams with SnGs.

            Sa vist tahtsid öelda, et ma mängin sitasti. Ma ei vaidle vastu sulle kusjuures, täna 3. ja 4. sess mängisin väga sitasti.

            Ja kust tuleb info et BatmanHansen teadjam regular on??
            Puhas fish oli minu mäletamist mööda.
            Ja imo on evildishi vastu õige shove.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #261
              Re: Groams with SnGs.

              kilu, kust sa tema taskukaartitega screenshotte saad ?

              Comment

              • groams
                Grinder
                • Dec 2008
                • 683

                #262
                Re: Groams with SnGs.

                Ma pakun et ta võtab käe, kus ma olen pushind ja olen maha callitud ning HH replayeris paneb selle koha peale kus push ei ole veel maha callitud.

                Comment

                • groams
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 683

                  #263
                  Re: Groams with SnGs.

                  Omg what just happened. Teen päeva kokkuvõtte posti kohe, eks te siis lugege :D

                  Comment

                  • groams
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 683

                    #264
                    Re: Groams with SnGs.

                    17. juuni.

                    Räme päev, issand kui haige...oeh, ränk, muud ei ole öelda.

                    Hommikul ärkasin suht korraliku pohmakaga, aga see läks täitsa ruttu üle. Plaan oli siis täna võrdlemisi palju mängida, sest olen graafikust ikka korralikult maas.

                    Alustasin siis 16 table 16$ 9man turbodega. Esimene sess oli mõõnuuus...sain normaalset runi ja kaarte jooksis, ehk +170$ ringis midagi vist.

                    Teine sess oli väiksema kasumiga, aga ikkagi ei tasund põdeda, sest kasum on kasum, peaasi et miinust ei tee.

                    3. sessist hakkas ora. Kuna 16 tablemine oli hästi läind, mõtsin et prooviks 20 tablemist siis. Lauad lahti ja läks. Ja sessi algus oli mismõttes noh!!! 1-2 lvl lendasin 5lt!!!! snglt AA!!!!!ga välja. Jah, see on palju AAsid, ja palju biite!! :D
                    See küll ajas natuke tilti, mõtsin et eriti haige, aga kuna ma olen selline imeinimene (enda arust) siis suutsin sessi -20$ peale saada ikkagist. Jube igastahes.

                    Vahepeal tuli sharki vaadates kiri, et PokerStars ei luba enam sharki kasutada, ei tea mis teema sellega. Keegi võiks kommenteerida vms, eriti kahtlane igatahes.

                    Neljas sess oli ka tarded. Eelmise sessi väike tilt oli sees ja mängisin halvasti. Enda arust vähemalt. Aga midagi hullu ei olnud, natuke halba runi ja halba mänguja väikest miinust siis.
                    1-4. sessi ei viitsind Wiziga ka üle vaadata, eriti fail. Üldiselt ei ole üldse wiziga quize ka teinud, suht nõme, kõik pokkeri jaoks minema aeg läheb laudadesse.

                    5. sess siis!
                    OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG!!!

                    OMG!

                    Räme! Ma ikka veel värisen sellest sessist. Ok mitte päris nii, aga jah.

                    16table 27$ sngd siis. Mõtsin, et prooviks jälle.

                    Alustan sessi. Umbes 6l sngl langen kiiresti shortiks, ehk siis alla 1k stack. Eriti haige, mingid QQga potid ja JJga potid kus üks ülekaart ja vastasel ofc mingi K10 mille ma ka ilusti välja maksin. Eriti halb tunne oli. Sessi keskel mingi lootust ei olnud. Lähen msni juba, ütlen McFoldbergile et -388$ sess. Ta räägib et rõve kuidas run mulle näkku litib jne. Ehk haige.

                    Ja siis , blindid juba suurenevad jne. Ja mina hakkan coinflippe võitma, hakkan AAga võitma, Akga võitma, eriti sick, oman bubblesid. 10st järelolevast Sngst saan kõikides rahadesse!!!
                    Eriti omger lihtsalt. 4 esimest kohta, 3 teist kohta, 3 kolmandat kohta, eriti sick lihtsalt. Ja potensiaalsest -400$ sessist pöörasin +355$ sessi. Omg ma olen haige, enda arust. Hahaaaaaa.

                    Päeva graafik ja tulemused ka!



                    Mõned käed ka siis sessist, mis jäid natuke kripeldama.

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 25/50 Blinds (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    MP2 (t2860)
                    CO (t2965)
                    Button (t1565)
                    SB (t1845)
                    BB (t1300)
                    Hero (UTG) (t1425)
                    MP1 (t1540)

                    Hero's M: 19.00

                    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
                    Hero bets t150, 3 folds, Button raises to t450, 3 folds

                    Total pot: t375

                    Results:
                    Button didn't show
                    Outcome: Button won t375

                    Ma ei tea, võibolla ma olen liiga nit, aga kevstreet on hea reg, kes on väga tight, oleme varem mänginud, ta teab minu range'i ja imo see 3bet näeb väga value 3beti moodi välja, ehk ma arvan et 80% kordadest on tal siin KK+, 20% AK, QQ.

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 25/50 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    Button (t765)
                    SB (t1400)
                    BB (t1070)
                    Hero (UTG) (t1510)
                    UTG+1 (t4650)
                    MP1 (t815)
                    MP2 (t1860)
                    CO (t1430)

                    Hero's M: 20.13

                    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
                    Hero bets t150, UTG+1 raises to t400, MP1 raises to t815 (All-In), 6 folds, UTG+1 calls t415

                    Flop: (t1855) 10, 7, 8 (2 players, 1 all-in)

                    Turn: (t1855) 2 (2 players, 1 all-in)

                    River: (t1855) Q (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: t1855

                    Results:
                    UTG+1 had K, A (high card, Ace).
                    MP1 had 9, J (straight, Queen high).
                    Outcome: MP1 won t1855

                    Jällegi QQ, jällegi UTG, jällegi väga väga väga hea reg reraiseb mind. Panin maha sellepärast, et panen ta siingi liiga tihti ainult KK+ peale. Võib-olla ma olen tõesti liiga nit. See fish muidugi läks all in ja floppas J9ga rea endale, huumor.

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 15/30 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    CO (t1965)
                    Button (t1595)
                    SB (t1810)
                    Hero (BB) (t1570)
                    UTG (t1370)
                    UTG+1 (t2660)
                    MP1 (t1275)
                    MP2 (t1255)

                    Hero's M: 34.89

                    Preflop: Hero is BB with 8, J
                    1 fold, UTG+1 calls t30, 4 folds, SB calls t15, Hero checks

                    Flop: (t90) J, 8, A (3 players)
                    SB checks, Hero bets t90, UTG+1 calls t90, SB raises to t240, Hero folds, 1 fold

                    Total pot: t360

                    Results:
                    SB didn't show
                    Outcome: SB won t360

                    See oli ka tricky, aga siin olen üsna kindel, et tegin õige otsuse. SBl siis jälle hea reg.
                    Käed millega ta checkraiseb ja biidib mind - AJ, 88, JJ, A8, AA. Käed millega ta checkraiseb mind, mida ma biidin. Võib-olla AQ, aga tõesti ei tahaks uskuda seda siin, võibolla AcXc, või siis Tc9c, aga tundub ebatõenäoline siiski. Arvan et õige otsus.

                    Aga jah, hea päev ja elu on ilus, head runi teile kõigile!

                    Comment

                    • mihkel7
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 259

                      #265
                      Re: Groams with SnGs.

                      well done, sir
                      see näitab et kunagi ei tasu püssi põõsasse visata

                      Comment

                      • groams
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 683

                        #266
                        Re: Groams with SnGs.

                        Viimase käe kohta veel, et AA ja JJga ta prolly raiseks preflop, niiet nende tõenäosus on ka üsna väike.

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #267
                          Re: Groams with SnGs.

                          Read on sul hea aga ma ei saa aru kas reraise callid ainult nutsiga regularide vastu?

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #268
                            Re: Groams with SnGs.

                            nice way to end a day :)

                            Comment

                            • McFoldberg
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 731

                              #269
                              Re: Groams with SnGs.

                              Algselt postitas Cash87
                              Read on sul hea aga ma ei saa aru kas reraise callid ainult nutsiga regularide vastu?


                              See pole mingi NL25 Starsi cashilaud... Varased SnG levelid on head regid väga väga väga väga väga väga tightid.

                              Comment

                              • groams
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 683

                                #270
                                Re: Groams with SnGs.

                                Algselt postitas Cash87
                                Read on sul hea aga ma ei saa aru kas reraise callid ainult nutsiga regularide vastu?
                                Callimine on imo kõige sitem optsioon, sest igal A või K high flopil ma ei saa jätkata. Aga jah, üldiselt peab suht nuts olema jah, sest nemad ju reraisivad mind ka enam-vähem nutsiga. Ja ma ütlengi, et võibolla ma olen liiga nit, aga minu arust on heal regil seal liiga tihti AA või KK ning isegi AK vastu me flippame, niiet igatpidi halb variant, early flippi võtta on -EV.

                                Comment

                                Working...