Groams with SnGs.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • groams
    Grinder
    • Dec 2008
    • 683

    #1

    Groams with SnGs.

    Tervist!

    Mõtlesin, et hakkaks ka päevikut pidama. Ei teagi miks, ehk loodan vastukaja saada ja on ka oma tegemistel kergem silma peal hoida.

    Olen pokkeriga tegelenud natuke üle aasta, tõsisemalt 2008. aasta novembrist. Alguses olin cashist vaimustuses, nüüd on SnG tuhin peal.

    Igastahes, hetkel 22 tablen starsis 16$ 9-man turbo sngsid. Need tunduvad eazy money praegu.
    Juunis plaanisin suure volüümiga 27seid mängima hakata, aga jääb vist ära. 16stega vaja profitit hoida ja ka supernova graafikus püsida.

    Juuni eesmärgid siis 2500 16$ 9mani, BR 10k peale saada ja iga päev SnG Wiziga 100 kätt Experdiga läbi teha.
    Peaks tehtav olema.

    Natuke tulemusi ka. Enne mai kuud väga midagi teinud ei olnud, aga mai kuu tuli mingi muutus.
    1781 sngd: +4700$ kandis profit. ROI 17% peal. Natuke aega sain Sharkscope'i leaderboardis ka püsida. Aga 27ste proovimisega läks asi natuke allamäge, sain seal halba runi imo.

    Panen graafiku ka, siis on ilus vaadata:D.



    Cheers!
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Groams with SnGs.

    tere tulemast!
    nice graph!
    edu edaspidi!

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #3
      Re: Groams with SnGs.

      Wow väga ilus graph :)

      Edu grindimisel ja mis see SnG Wiz endast kujutab üldse? kuidas ta aitab?

      Comment

      • Uniquest
        Grinder
        • Oct 2008
        • 615

        #4
        Re: Groams with SnGs.

        Väga hull vend oled lihtsalt. Hakkasid minust hiljem mängima, aga nagu arvata oli, oled möödas ammu juba. Võibolla alguses oli juhendamisest kasu midagi, edasi oled küll ise läinud.
        Kõige suurem probleem - mindset - on ka viimasel ajal kõvasti paranenud, vähemalt jutu poolest tundub nii.

        Ahjaa, ärge sellele vennale edu soovige enne sessi, ta on ebausklik (fish). :)

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Groams with SnGs.

          Väga võimas graafik.

          Edu

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #6
            Re: Groams with SnGs.

            EDU!

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #7
              Re: Groams with SnGs.

              Müstiline mees oled. Ma ei teadnud, et 15+1 ühe laua turbodes stabiilselt 17% ja 40%ITM saab teha (500 mängu sees küll ok).
              On sul andmeid, mitu meest 15+1 levelil 2000 mängu sees 17% on ära teinud aastal 2009?

              Mis scripte jne kasutad mängimise ajal? Kas teed ainult batchide kaupa või kasutad ka pidevat registreerimist?



              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #8
                Re: Groams with SnGs.

                Staar ^^

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #9
                  Re: Groams with SnGs.

                  Algselt postitas kilu6
                  Mis scripte jne kasutad mängimise ajal? Kas teed ainult batchide kaupa või kasutad ka pidevat registreerimist?
                  Täielik donk oli, alles hiljuti hakkas StarsAutoHotkey-d kasutama, kui nägi, et ühe nupuga saab ka kuidagi allin panna. ;D
                  See lubas muidugi kohe 10 lauda lisada.
                  Ja settides (batch) mängib minu teada alati.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #10
                    Re: Groams with SnGs.

                    Ohoh, mingi uus staar :)

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #11
                      Re: Groams with SnGs.

                      nice graph!

                      ITM40% = cashib 40% kordadest ? in the money ?

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: Groams with SnGs.

                        Algselt postitas vennike
                        nice graph!

                        ITM40% = cashib 40% kordadest ? in the money ?
                        jah

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #13
                          Re: Groams with SnGs.

                          kas mega hot run või super staar?

                          Comment

                          • groams
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 683

                            #14
                            Re: Groams with SnGs.

                            Heipa jälle!

                            Räägiks siis ka midagi.

                            16$stes on tõesti ülihästi läind ja ma teie asemel rahuneks maha, sest mingit imelast te siit teemast ei leia imo.
                            Selge on ju see et 16$ 9man sngdega long run 17% ROIga joosta on liiga ulme, et selle peale üldse mõelda. 2k sample ei ole ka suurem asi tegelikult. Olen ofc saand hot runi, aga prolly kaotav mängija ka ei ole.
                            Viimased nädal aega olen breakeven jooksnud, võibolla peaks laudu vähemaks võtma, dno, praegu veel alla ei taha anda, sest eesmärk oleks aasta lõpuks jõulu värvides viite tärni pokerstarsi lobbys näha.
                            Hetkel mängin siis batchides, ehk 20 lauda regan ja mängin lõpuni, võtan uued. See järjepidev mulle ei istu, paar korda olen proovind ja tugev tunne et mäng kannatab, võibolla on see siiski harjumise asi.

                            Yeah, suvi algab kohe, siis saab volüümi sisse panna kõvasti, kuigi jah, päris koguaeg toas ei tahaks istuda.
                            Muidu pokkerit pean kooli ja muusikakooli kõrvalt mängima, ehk siis september-mai on väga raske suure volüümiga mängida. But I'll do my best.
                            Trackerina kasutan HEMi (special thanks to Lõng McFoldberg), Stars Hotkey sain natuke aega tagasi tööle, nagu siin vist juba mainiti. SnG wiz, kõige väärtuslikum tööriist sng mängijale, kindlast oma raha väärt (http://www.sngwiz.com/index.php, kes midagi teada tahab selle kohta). Olen 2+2s viimasel ajal peaaegu aktiivne olnud, Stoxpokeris väga väga hoolikalt Sippin_Crissi videosid jälginud. (Suured suured tänud Uniquestile info ja abi eest). Peas on ka mõte sippinilt special coachingut võtta, aga siiani ei ole veel ära otsustanud, mõte on ka liituda Sitngogrinders.com leheküljega, pidi kasulik olema.

                            Kavatsen suve lõpu poole kindlasti üles liikuda, ei tea kuna täpsemalt.

                            Aga jah, ei ole asi ilmselt nii ulmeline, kui tundub, 17% ROI ofc üle 2k mängu on ülihaige, aga kindlasti on tegu supertotal heateriga ja küll need numbrid õigemaks ka muutuvad ajapikku.

                            Tegin just ühe 24 table sessi ja sain breakevenit jälle. Kunagi peavad ju need AAga bubble biidid ära tulema. Ei põe, downswing on ka vajalik. 3 to go ja siis õue.

                            Head grindi!

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: Groams with SnGs.

                              Mindset on vist paigas
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...