Groams with SnGs.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #361
    Re: Groams with SnGs.

    Mis su kodu aadress on? :D

    Comment

    • groams
      Grinder
      • Dec 2008
      • 683

      #362
      Re: Groams with SnGs.

      Sng tänav maja nine man turbo korter 1.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #363
        Re: Groams with SnGs.

        Pikalt pole vaja, kui soovi pole - hariduslik taust on humanitaar või reaal? Ja edu tegemistes!

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #364
          Re: Groams with SnGs.

          Algselt postitas groams
          Sng tänav maja nine man turbo korter 1.
          See on siis kuskil Tammelinnas jah ;D

          Comment

          • groams
            Grinder
            • Dec 2008
            • 683

            #365
            Re: Groams with SnGs.

            Tammelinnas jah tegelikult. Tarq, kas sa tead mind/mina sind?

            Hetkel käin gümnaasiumis, lähen 12. klassi, kavatsen lõpetada siis Hugo Treffneri Gümnaasiumi humanitaarklassi.

            Comment

            • Toomasl
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 258

              #366
              Re: Groams with SnGs.

              he, lõpetasin ka HTG, küll reaali ja juba eelmine aasta. Ma see tüüp kes su trefis välja bustis viimane kord:P

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #367
                Re: Groams with SnGs.

                Algselt postitas groams

                SnG wiz aitas, stoxpokeri videod - Sippin_criss on true master lihtsalt ja sitaks olen tema pealt õppinud...
                läksin stoxpokeri lehele ja uurisin et kuidas neid videosid näha saab, kuid täiesti selget sotti ei saanudki. ???
                Kas peab olema ftp konto ja teenima neid pokerpointse et ültse saaks omale stoxpoker'i konto tasuta? sest mingit maksmist seal küll ei näe või sellist asja seal polegi? et teen lihtsalt kasutaja stoxpokerisse ja vaata videosid kuidas jaksad? ;D hetkel tunnen ennast mitte just kõige teravama pliiatsina pinalis.
                Kuidas sina tegutsesid?

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #368
                  Re: Groams with SnGs.

                  Algselt postitas groams
                  Tammelinnas jah tegelikult. Tarq, kas sa tead mind/mina sind?

                  Hetkel käin gümnaasiumis, lähen 12. klassi, kavatsen lõpetada siis Hugo Treffneri Gümnaasiumi humanitaarklassi.
                  Olen Su postitusi jälginud suure huviga kõigis teemades. Kõige loogilisem tundus vaistu järgi pakkuda Tammelinn. Tegelikult oli eesmärk väita üht, et saada teada teist. Kui läheb täppi, siis ütled, et läks täppi ja hakkad uurima. Kui pakun mööda, siis on väikene võimalus, et ütled oma tõelise asukoha. Suurem võimalus, et lükkad lihtsalt väite ümber ja nii saab ühe piirkonna Tartus maha kriipsutada.

                  Ma ise elan Karlov piirkonnas ja pakkus lihtsalt huvi, et kus kandis tegutsed.

                  Samuti saab Su postidest teha Sinu kohta isikukirjelduse kui huvitatud oled. Kindlasti ei lähe see 100% täppi reaalses elus oleva isikuga aga saaksid aimu, mis mulje Sa oled jätnud virtuaalses keskkonnas.

                  Comment

                  • groams
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 683

                    #369
                    Re: Groams with SnGs.

                    Algselt postitas Tarq666
                    Samuti saab Su postidest teha Sinu kohta isikukirjelduse kui huvitatud oled.
                    wtf?

                    Comment

                    • groams
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 683

                      #370
                      Re: Groams with SnGs.

                      Algselt postitas marxiku
                      läksin stoxpokeri lehele ja uurisin et kuidas neid videosid näha saab, kuid täiesti selget sotti ei saanudki. ???
                      Kas peab olema ftp konto ja teenima neid pokerpointse et ültse saaks omale stoxpoker'i konto tasuta? sest mingit maksmist seal küll ei näe või sellist asja seal polegi? et teen lihtsalt kasutaja stoxpokerisse ja vaata videosid kuidas jaksad? ;D hetkel tunnen ennast mitte just kõige teravama pliiatsina pinalis.
                      Kuidas sina tegutsesid?
                      Teed kasutaja ja siis saad ennast täisliikmeks teha, maksta saab pokkerikontodel(pole kindel, kas need võimalused veel töötavad), Moneybookersiga, ka PayPaliga, ma ei mäletagi enam, kas ma maksin Moneybookersi v pokkerikontoga, pigem esimest.

                      Offtopic - Brüno oli päris fun, aga ma ootasin rohkemat vist lol.

                      Comment

                      • uudistaja
                        Bännitud
                        • Mar 2009
                        • 115

                        #371
                        Re: Groams with SnGs.

                        Algselt postitas groams
                        wtf?
                        ;D ;D ;D i like it ;D ;D ;D

                        ja vinged tulemused sul. respect! and gl edaspidiseks!

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #372
                          Re: Groams with SnGs.

                          Algselt postitas groams
                          wtf?
                          lol just testing :D

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #373
                            Re: Groams with SnGs.

                            Neid gay nalju ei maksa väga teha. Nägin groamsi ja kucot ja igast tegelasi kinos Brünot vaatamas. SICK pederast ikka. Ülihaige film.

                            Comment

                            • groams
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 683

                              #374
                              Re: Groams with SnGs.

                              Algselt postitas Svenza
                              Neid gay nalju ei maksa väga teha. Nägin groamsi ja kucot ja igast tegelasi kinos Brünot vaatamas. SICK pederast ikka. Ülihaige film.
                              Suht sick muuvi oli jah.

                              Haha, 12. juuli oli päris ilus päev - 70 mängu, +718$, paremuselt teisel kohal suurimate profititega päevade listis.

                              Olen hakanud nüüd siis ka 60$ sngsid proovima oma uue monitori ja uue tooliga. Suht fun on. Üsna lihtne tundub imo, väga head lauad on olnud siiani, fishe ja sittasid regulare täis.
                              Esimene sess oli disaster, -200$, aga jah, suht random siiski, sain paar biiti ja halba push runi.
                              Nüüd just lõpetasin elu teise sessi 60$stes. Ja täitsa tore oli, 6st mängust 3 ITM(oleks pidanud 4 olema, spewisin ise ühe ära) ning kokkuvõttes siis +135$ ning ROI 37.5%.

                              Nüüd vaja 14h pärast Tartu suveseries kinni panna, lähen puhkan välja ennast selleks :D.

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #375
                                Re: Groams with SnGs.

                                Algselt postitas groams
                                OMGOMGOMGOMGOMG ma jäin 4.2$ plussi täna see on ju 20 turbo nätsu täitsa ******.
                                Oot, neid müüakse veel? Kus?

                                Comment

                                Working...