Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #106
    Re: Atsetoon: Joodiku päevaraamat

    Mängid 1 laud korraga ?

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #107
      Re: Atsetoon: Joodiku päevaraamat

      jep, 15-seid seni 1 tablenud. Tänasest proovin 2 lasta.
      ja husngaritele, kes motivatsiooni puuduse kallal vaevlavad, soovitaksin seda blogi algusest peale lugeda:

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #108
        Re: Atsetoon: Joodiku päevaraamat

        2 tables, 2 times the fun.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #109
          Re: Atsetoon: Joodiku päevaraamat

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Viimased 100 2 tabletud, toimib ja jätkan. Stormil sain 80. koha, sealt haukasin 200 dollarit lisa ka. Mõnus. ARK-i eksamid tegin väikse dopinguga samuti ära.

          Goldstari jaoks pean üle 400 mängu veel laskma, kui jaanid käest lähevad, siis tuleb huge fail, kui ei siis peaks tehtud saama. Ja järgmisest kuust hakkan vist 30 laskma.

          ja laul
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Edu!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #110
            Re: Atsetoon: Joodiku päevaraamat

            wut, päris kena graafik!

            gl Tõnis!
            Last edited by Priidix; 21.06.11, 01:40.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #111
              Re: Atsetoon: "Yes We can"

              ty. Ja Tõnn on ok :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: Atsetoon: "Yes We can"

                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                ty. Ja Tõnn on ok :D
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #113
                  Re: Atsetoon: "Yes We can"

                  Juunis tahtsin:
                  saada goldstariks->fail(jaanipäev siiski läks käest ära)
                  tõusta 30dol levelile->fail(cashoutisin kui segane)
                  mängida min. 500 turniiri->olemas
                  mängima õppida->fail(hetkeks petsin isegi ennast ära)

                  graafik
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  +MTT-lt kokku mingi 200 ja Pärnu satikalt pilet 100 eurkat
                  Kokku peaks u 1.1 k-d olema

                  ja ta on kohal
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Hetkel olen tagasi Rootsimaal ja ilmselt jään siia kuni 30-seid biidin. Tagasi 1-tablemise juures kuniks tunnen, et härra Kõver puhkusele sõidab. Pärnusse saatsin enda asemel kompetentsema sõbra, kes turniiripokkerit suhteliselt suurepäraselt mängib.

                  Juuli eesmärgid:
                  tõusta 30-sse
                  mängida min 500 mängu
                  mängima õppida

                  Side lõpp ja meeldejäävat suvevaheaega
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #114
                    Re: Atsetoon: "Yes We can"

                    Graafik päris kena isegi ju.

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #115
                      Re: Atsetoon: "Yes We can"

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      lihtne ei ole, eriti kuna nett kaob pidevalt ära. 2-s mängus blaindisin surnuks sellepärast.
                      Ja ise teen suht kohutavat mängu ka :(
                      2 päeva järjest oleme kalal ka käinud. Nastikut nägime, kala mitte :(

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #116
                        Re: Atsetoon: "Yes We can"

                        viisakas...

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #117
                          Re: Atsetoon: "Yes We can"

                          :(, sorry kui OT aga..mis teed Rootsis? Töötad, puhkad, nsm elad?

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #118
                            Re: Atsetoon: "Yes We can"

                            tööd teen :(

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: Atsetoon: "Yes We can"

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              lihtne ei ole, eriti kuna nett kaob pidevalt ära. 2-s mängus blaindisin surnuks sellepärast.
                              Ja ise teen suht kohutavat mängu ka :(
                              2 päeva järjest oleme kalal ka käinud. Nastikut nägime, kala mitte :(

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Rootsis pidid ju sama volüümi tegema? :) Hõõrun niisama soola haava peale... Proovi downswingist välja tulla ja arvan, et HUSNG-sid kahtlase netiga mängides on vägagi -EV.

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #120
                                Re: Atsetoon: "Yes We can"

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Rootsis pidid ju sama volüümi tegema? :) Hõõrun niisama soola haava peale... Proovi downswingist välja tulla ja arvan, et HUSNG-sid kahtlase netiga mängides on vägagi -EV.
                                See kuu juba 92 mängu mänginud ja nädalavahetus on alles ees. See netijama on küll väga suur tildipõhjustaja aga püüan selle ka korda saada.

                                Comment

                                Working...