Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #1

    Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

    Tere!
    Pokkeri mängimisega alustasin 16. veebruaril 2009 aastal. Enne seda olin umbes viiendas(u. 10 aastat tagasi) klassis mänginud veidi 5 card drawd. Mängimist alustasin Triobeti toas mõnede freerollidega, kuni tuli teha esimene sissemakse, milleks sai 100 krooni. See sai mõne päevaga bustoks lastud, ja tuli teha uus. Kokku tegin sedasi neli 100 kroonist sissemakset. Umbes märtsi alguse ajal otsustasime sõbraga, et oleks vaja live mäng ka ära proovida, loomulikult valisime selleks Olympicu pühapäeva õhtuse turniiri. Esimene kord läks loomulikult halvasti. Mingi kuu hiljem läksin uuesti ja tänu vahepealsele `trennile` ja algaja õnnele jõudsin viimase kahe lauani. Kui aprilli alguses olin oma viimase 100 kroonise sissemakse Triobetis uuesti bustoks lasknud, siis otsustasin, et oleks aeg pokkerituba vahetada. Esimesena hakkas silma Pokerstars, kuhu kandsin umbes 32 dollarit. Kuna sularahas väikeste limiitide peal FPPsid ei teeni, siis otsustasin Sit`n`Go kasuks. Kokku olen mänginud 160 turniiri(enamus 1 taalase sisseostuga). Graafikut ei saa näidata, sest PokerTracker millegi pärast ei näita mu turniiride graafikut(äkki sest see on trial???). Loomulikult ei suutnud ma vaid turniiride peale jääda ja proovisin ka rahamänge.Mainitud peaks olema ka see, et üle 2 laua korraga ma mängida ei saa, sest siis on kahjum alati suurim tulnud.Algul LHE (põhiliselt 0,2/0,4 ja 0,5/0,10 limiidis)
    /img]

    Hiljem leidsin NLHE, mida hakkasin mängima 0,2/0,5 limiidiga.



    Raamatutest olen lugenud Ed Milleri Getting Started In Hold Em ja hetkel on Harringtoni esimene raamat käsil.
    Eesmärkidest ka. Eesmärgiks oleks kasumisse mängimine, ja pikemas perspektiivis Vegas.
    Praeguseks olen 329 boonuse vabastamise punktist suutnud lahti mängida 209, kuni täna hommikuks jõudsin ka Starsis bustoni, seega kas keegi võiks mulle öelda, mida ma valesti teen?

    PS!Keegi võiks õpetada, kuidas ma teile oma statse saan näidata.

    PS!! See foorum on mulle suureks abiks olnud.
    Last edited by atsetoon; 08.01.14, 21:46.
  • MIKE_K6o
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 221

    #2
    Re: atsetooni päevik

    Ranka tabel ette ja NL4 lauad lahti.. ja paned punaselt tabeli järgi. Nii saad vaikselt areneda.. kui sulle muidugi on need punktid tähtsad, siis võid võtta neid sngsi ka vahepeal vahelduseks. Aga jah õpi tabel pähe, positsioonid jne ja lase selle järgi. Vähemalt NL4s siis.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #3
      Re: atsetooni päevik

      Preflopiga on mul korras, aga peale seda läheb kõik perse.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #4
        Re: atsetooni päevik

        Algselt postitas atsetoon
        Preflopiga on mul korras, aga peale seda läheb kõik perse.
        Ära muretse, selliseid on väga palju :D:D

        Aga küll ajaga paremaks saad. Soovitan lihtsalt palju palju mängida ja siis keerulisemad handid foorumisse postitada ning nõu küsida/analüüsida neid.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: atsetooni päevik

          Tervitus,

          Postita statte, siis saab üldpildile pihta, kus suunas mäng liigub.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #6
            Re: atsetooni päevik

            nii, statid näitan teile selle kuu lõpus kuna vahepeal tuli format c ette võtta. Igatahes juunis tahaks:

            *keskenduda rohkem raham2ngudele
            *m2ngida l2bi 10k k2tt
            *kuu kokkuv6ttes j22da plussi
            *ja m6ned IstuJaMine 45 mehe turniirid tahaks ka 2ra v6ita


            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: atsetooni päevik

              Selge pilt, edu laudades

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #8
                Re: atsetooni päevik

                Täna sai veits grinditud, mängisin üsna kinniselt ja agresiivselt.
                vpip:21 ja agg:7,7

                Nüüd siis mõned tähtsamad käed, ootan arvamusi, mis õieti ja mis valesti.



                vastane oli suht calling station ja täielik donk, kuna ta ise ühtegi tõstet ei teinud, siis arvasin, et mul on parem käsi



                kohe järgmine käsi, ja sama lamba vastu, no täiesti lolliks ajab selline jama.



                ei tahtnud masti ega reaga riskida, oleks pidanud?

                Comment

                • McFoldberg
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 731

                  #9
                  Re: atsetooni päevik

                  Kõik on nii vale kui võimalik.

                  VPIP/PFR võiks fullringis maksimaalselt mingi 16/14 olla ja agg fac mingi 2-4.
                  Ja osta ennast 100 bb eest lauda ning kui tuba võimaldab, siis autorebuy.

                  Ja antud käes, kui cbet failib ja turni sa ei cbeti, siis pole mõtet riveril ka üritada poti maha võtta, kuna reeglina ei õnnestu see peaaegu mitte kunagi, kuna mida sa esindad?

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #10
                    Re: atsetooni päevik

                    Kuna maas olid nii väiksed kaardid, turnis ta ei bettinud, siis olin kindel, et tal kätt ei ole, seda isegi siis, kui tal flopis mastitõmme oli, sellepärast bettisingi.

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #11
                      Re: atsetooni päevik

                      esimesed tuhat kätt mängitud(eile öösel ja täna), kõik järgnev on saavutatud tänu Ranka tabelile. Muutsin veel seda, et mängimise ajal millegi muuga ei tegele, öösel jõin ainult ühe gintonicu, ja neli lauda korraga polnud probleem. Ise olen hullult rahul ja üllatunud. BR sai neljakordistatud. Ja tänx et julgustasite mind :)

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #12
                        Re: atsetooni päevik

                        Nonii. Olen käte arvuga jõudnud 5000ni ja olen ikka veel plusspoolel. Kasum võiks ilma minu lollide vigadeta olla umbes kahekordne.


                        Üldiselt on NL5 üsna lihtne, ja kui kasum ulatub 100 taalani, siis hakkan vaikselt NL10 proovima, või oleks liiga vara? Kuu lõpuni proovin oma mängu veidi parandada.Ilma käeta foldida kiiremini, et showdownil mitte nii palju alla jääda.

                        Statid ka:


                        NL2le ei maksa eriti tähelepanu pöörata.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: atsetooni päevik

                          holy mother of god.. sa oled küll esimene vend, kellel ma nii kenasti kõrget punast joont näen ja miinuses sinist.. aga kokkuvõtvalt on kasumis o.O

                          ja SB pealt mängid raigelt liiga palju käsi.. ja MP on sul ka kuidagi liiga kõrge VPIP.. rohkem BTNi ja CO peale seltsimees

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #14
                            Re: atsetooni päevik

                            Aga kuidas ma jooned rohkem tasakaalu saaksin?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: atsetooni päevik

                              Algselt postitas atsetoon
                              Aga kuidas ma jooned rohkem tasakaalu saaksin?
                              nohh kui oled võitev mängija, siis pole vaja mingite joonte pärast rabeleda.. aga üldiselt.. pane oma state siia VPIP, PFR, flop cbet, 3bet, fold to 3bet jne.. need statid mis prageu panid ei anna suurt mingit infot edasi.. WTSD stat huvitaks ka..

                              enivei.. arvesta.. punane joon püsib nii kaua üleval kuni vastased foldivad oma kaarte enne showdowni.. juhul kui nad ei foldi ja läheb showdownini ja sa kaotad.. püsib punane joon ikkagi omal kohal, sest see kaotus läheb sinise joone pihta..

                              Comment

                              Working...