jep, 15-seid seni 1 tablenud. Tänasest proovin 2 lasta.
ja husngaritele, kes motivatsiooni puuduse kallal vaevlavad, soovitaksin seda blogi algusest peale lugeda:
Viimased 100 2 tabletud, toimib ja jätkan. Stormil sain 80. koha, sealt haukasin 200 dollarit lisa ka. Mõnus. ARK-i eksamid tegin väikse dopinguga samuti ära.
Goldstari jaoks pean üle 400 mängu veel laskma, kui jaanid käest lähevad, siis tuleb huge fail, kui ei siis peaks tehtud saama. Ja järgmisest kuust hakkan vist 30 laskma.
Juunis tahtsin:
saada goldstariks->fail(jaanipäev siiski läks käest ära)
tõusta 30dol levelile->fail(cashoutisin kui segane)
mängida min. 500 turniiri->olemas
mängima õppida->fail(hetkeks petsin isegi ennast ära)
graafik
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
+MTT-lt kokku mingi 200 ja Pärnu satikalt pilet 100 eurkat
Kokku peaks u 1.1 k-d olema
ja ta on kohal
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Hetkel olen tagasi Rootsimaal ja ilmselt jään siia kuni 30-seid biidin. Tagasi 1-tablemise juures kuniks tunnen, et härra Kõver puhkusele sõidab. Pärnusse saatsin enda asemel kompetentsema sõbra, kes turniiripokkerit suhteliselt suurepäraselt mängib.
Juuli eesmärgid:
tõusta 30-sse
mängida min 500 mängu
mängima õppida
lihtne ei ole, eriti kuna nett kaob pidevalt ära. 2-s mängus blaindisin surnuks sellepärast.
Ja ise teen suht kohutavat mängu ka :(
2 päeva järjest oleme kalal ka käinud. Nastikut nägime, kala mitte :(
lihtne ei ole, eriti kuna nett kaob pidevalt ära. 2-s mängus blaindisin surnuks sellepärast.
Ja ise teen suht kohutavat mängu ka :(
2 päeva järjest oleme kalal ka käinud. Nastikut nägime, kala mitte :(
Rootsis pidid ju sama volüümi tegema? :) Hõõrun niisama soola haava peale... Proovi downswingist välja tulla ja arvan, et HUSNG-sid kahtlase netiga mängides on vägagi -EV.
Rootsis pidid ju sama volüümi tegema? :) Hõõrun niisama soola haava peale... Proovi downswingist välja tulla ja arvan, et HUSNG-sid kahtlase netiga mängides on vägagi -EV.
See kuu juba 92 mängu mänginud ja nädalavahetus on alles ees. See netijama on küll väga suur tildipõhjustaja aga püüan selle ka korda saada.
Comment