[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #166
    Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

    Hmmm. Tulemusi pole ikka vaadanud, aga täna laudu avades tuli error - raha otsas...:/ Ehk siis arvatavasti viimane kuu ca. -30BI vms.
    Supernovani 7K VPP. Teen selle rahulikult ära ja siis vaatan edasi, mis saama hakkab. Vähemalt on 4K+ eest boonuseid tulemas, abiks seegi.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #167
      Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

      Eile vaatasin graafikut siis lõpuks.

      Augusti algusest NL100:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Winrate -0.76bb/100.
      Rigged värk, aga õnneks pole rahaliselt midagi katastoofilist, sest boonused tõmbavad asja isegi ca. 4BI kasumisse... 295h mängu ca. 39 päevaga mille sees veel mõned vabad päevad ka :)

      Mis edasi? Arvan, et biidin. Vb olen liiga optimistlik lol, aga jooks on tõesti kehva olnud ja liiga palju tiltamist lihtsates kohtades. Leake on ka omajagu obv. Plaanis mängu ka muuta natuke - vähem laudu, vähem tunde ja tightimaks/loosemaks teatud kohtades. Eks paistab, mis saama hakkab :)

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #168
        Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

        Mõned huvitavamad käed tänasest:

        1)
        MP2 24/21 reg. cbet f 59%.
        BB fish
        reg. võttis üsna wierld liini. Panin rangeks air;FD;3x;KK. Samas ma kahtlen, et ta raisenud oleks KKvõi 3x'ga. Airi ka tegelt väga ei taha uskuda :/ Riveri bluff peaks ok olema, sest Kx ta ranges pmst polegi...
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2) SB 54/9, donkbet 30%, pole silma jäänud millegagi.
        Mõtlesin pikalt riveril, aga niii palju tõmbeid läks mööda, et call vist täiesti standard?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #169
          Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

          1. käsi

          Sa keerad käe bluffiks - parem siis check-calli, sest AX ta ei betiks riverit ja muid biidid ju ning saad rohkem valuiet. Mina foldiks turni, sest clean drawimine on kindlalt -EV, eriti paardunud boardil.

          2. Riveri obv call, küsimuseks jääb, kas turn raiseda.

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #170
            Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            1. käsi

            Sa keerad käe bluffiks - parem siis check-calli, sest AX ta ei betiks riverit ja muid biidid ju ning saad rohkem valuiet. Mina foldiks turni, sest clean drawimine on kindlalt -EV, eriti paardunud boardil.

            2. Riveri obv call, küsimuseks jääb, kas turn raiseda.
            1. Turn vist fold jah :(
            2. Tulin juba seda kätt kustutama, sest täiesti standard jah. Result oriented olin :)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #171
              Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
              Arvan, et biidin.
              180k käsi ja -15bi. tundub kahtlane ikka. sellises seisus mu meelest kõige halvem variant on gaasi juurde anda - parem võta aeg maha ja proovi mõne crushijaga paar sessi teha, vaata videosid etc.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #172
                Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                Pastilaale +1. See sample on natuke liiiiiga suur, et arvata, et jooks pask. Kuskilt lekib nagu mahlakask. Kuna sul kogemusi peaks olema, siis peaks leketele jälile jõudmine olema kättevõtmise asi rohkem. Nl25/50 biidid kenasti muidu?
                Last edited by Kotkas1000; 15.09.12, 18:04.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #173
                  Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                  25/50 graafikud tikksriged tal imo.
                  Joome täna soti graafiku ka sirgeks :)
                  Last edited by qbj0hn; 15.09.12, 17:44. Põhjus: ülesse sirged ldo

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #174
                    Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                    Mis stattidega muidu mängid? palju steal on? Mitu lauda korraga?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      Mis stattidega muidu mängid? palju steal on? Mitu lauda korraga?
                      Ma ise arvan, et siin peitubki see kala - kuna tean, et ghost on väga loose siis nüüd oleks aeg leitsistuga ja 12/9 stiili mängida. Graafikus kindlalt variatsiooni + regularide adjustimine - loose stiili vastu on lihtsam adjustida (ja mängijate loomulik stiil sobib sellega paremini), sest inimesed teevad halbu calle mitmeid kümneid kordi rohkem, kui halbu folde.

                      Aga nagu ütlesin super-nit peaks praegu toitma. Inimesed stäkivad su vastu väga lightilt, teevad rohkem bluffe ja light calldowne. Lisaks hoiad pasa jooksu + enesekindluse kadumisega variatsiooni maas.

                      Koosta paberil teoreetilised tabelid (ranka table suht hea siin) ja alusta elle järgi, ma ise läheks:

                      EP: 22+, AK, AQs+ [7.4%]
                      MP: 22+, QK, KJs, QJs, ATs, AJ+ [11.6%]
                      CO: 22+, ATs+, AJ+, BW [17.9%]
                      BTN: 22+, A2s+, A8o+, BW, 9Ts, 98s, J9s, J8s, T8s, Q9s, Q8s, K8s+, K9+, Q9o, J9o, T9o [28.5%]
                      SB: sama range, mis CO, lisaks 97s, 7Xs [30.3%]

                      QKo, MP1 pealt võib foldida, MP3 pealt standard avang (sama AJ), seega ranged isegi võivad tightimaks minna.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #176
                        Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                        Mhmh, Ranka idee on suht hea. Kui on nii palju käsi läbi mängitud ja regidel sämple olemas, siis taolise stiilivahetusega hakkavad paljud regularid su vastu suuri vigu tegema. Aga kindlasti üleöö on raske kohaneda, kuna multitabledes on enamus otsuseid "automaatsed" ja tehakse alateadlikult.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                          Rääkisin veel mendiga ja mendil juba see aasta olnud 500k be, milles ta ei ole 100% kindel aga ütles 200k on kindlalt olnud. Juba ainuükski veebruar 150k.

                          Seepärast ühte asja võiks veel arvestada - ment suht loose ja variatsiooni võttev mängija, sama ka ranno, winrated obv ei ole miski 3-4PT/BB vaid 2-3PT/BB ligi (4-6bb) ja see peaks suurendama nii halba kui ka head variatsiooni tunduvalt. Me ei saa võrrelda neid graafikuid suvalise 25nl graafikuga.

                          Aga range koomale tõmbamine (ajutiselt) ei saa olla halb, sest pokker on mingil määra kassi-hiire mäng.

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #178
                            Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                            Tänud nõuannete eest :)

                            Mõned asjad, mida praegu plaanis muuta on:
                            1) max 12 lauda, enne 16
                            2) Avamis ranged koomale ehk siis see, millest ranka rääkis. Päris nii nitiks ei lähe, vb hiljem. Esialgu:
                            EP 20% -> 11.6%
                            MP 26% -> 17.9%
                            CO 43% -> 32.4%
                            BTN 60% -> 41.8%
                            SB 45% -> 41.8%
                            1 sessi olen niimoodi teinud ja päris mõnus oli, proovin mingi 10K kätt nii ja vaatan kui väga pinda käiakse võtan veel vähemaks.
                            3) rohkem 3bettima. Praegu 3bet 4%, testiks 5+% vms.
                            4) Suurim leak on tõenäoliselt winrate blindidelt. Tean seda ammu ja üritasin mängu muuta, aga tulemusteta. Viimased 410K kätt:
                            BB -53bb/100
                            SB -26bb/100
                            Üldine winrate 1.1bb/100
                            Kui BB winrate oleks -40bb/100 ja SB -20bb/100 siis see tõstaks üldise winrate juba 4bb/100 juurde.


                            Kui keegi viitsiks oma BB ja SB winrate koos VPIP/PFR/3bet % siia kirjutada/PS'ga saata oleks väga tänulik. Põhirõhk lähebki praegu blindidele, üritan HEMist võimalikult täpselt aru saada kuhu raha kaob ja vajadusel võtan veits coachi..

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #179
                              Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                              Kas keegi saatis PMi?

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #180
                                Re: [FR/HU NL100+] Ghost0

                                Algselt postitas noname Vaata postitust
                                Kas keegi saatis PMi?
                                Ei.

                                Comment

                                Working...