[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #1

    [FR/HU NL100+] Ghost0

    Tere,

    Mõtlesin ,et teeks ka väikse nurgakese kuhu midagi vahest kirjutada, pole mõtet eraldi blogi teha kui niikuinii siin kasutaja on :)
    Ehk keegi mäletab veel mind pokernewsi ja pokerclubi foorumist. Viimased 8 kuud olen kooli ja mõne teise asja pärast väga vähe mänginud. Mänginud NL25s nii ,et on sisse tulnud koguni 3 nädalasi pause:/ Kindlusetunne oli täiesti kadunud vahepeal, ei viitsinud enam mängida.
    Nüüd tuleb seda aga muuta :P Kool ja eksamid saavad varsti läbi ja ma kavatasen ühe aasta vabaks võtta. Selle aasta jooksul palju pokkerit mängida, teha sellised kuid kus ma grindin 150K+ kätt ja selliseid kuid kus ma õpin ja analüüsin oma mängu rohkem ja ei mängi nii palju. Hakata aktiivselt foorumites tegutsema ja ennast mängima sundida.
    Hetkel mängin pokerstarsis ja olen suht kindel ,et jään ka sinna. Suht lühikest aega olen mänginud 15-20'l laual NL50, algus on ilus vähemalt:P Ma olen varem ka NL50s mänginud aga liikusin alla millegipärast, see oli väga loll viga. Peale 200K kätt peaks NL100 peale juba saama.

    Igatahes,
    wish me luck :)
    Last edited by Ghost0; 01.04.12, 15:01.
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Ghost0 is back!

    good luck

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Ghost0 is back!

      Sind ma mäletan Prima aegadest :)

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #4
        Re: Ghost0 is back!

        Hei!
        Kusjuures, mul on täpselt samad plaanid (aastane paus ja palju pokkerit) :D
        Igatahes GL!

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #5
          Re: Ghost0 is back!

          I wish you well on this trip to find yourself

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #6
            Re: Ghost0 is back!

            Ma ise võtan 60 aastase pausi ja palju pokkerit :D

            Aga edu!

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #7
              Re: Ghost0 is back!

              päris hea plaan tõesti
              panid mindki korraks mõtlema, et äkki teen sama

              aga $4k-ga võtaks isiklikult shotte nl200-s

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #8
                Re: Ghost0 is back!

                Tänud kõigile :-*

                Hetkel on -6BI downswing käsil, loodetavasti hakkab varsti asi üles liikuma jälle :-\

                Edit: viimased 20K kätt even...vähemalt VPPsi tuleb ;D

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: Ghost0 is back!

                  Ma olen täiesti liimist lahti. Viimased 34K kätt -$100. NL50s tunnen ennast täiesti mugavalt juba, ma ei tea kas see on halb või hea. Teen viimasel ajal liiga palju 3bette ja bluffin liiga palju. Ei taha üldse alla anda ja teen mõttetuid calle. :-\
                  Lähipäevil vahetan PT2 HEMi vastu välja, ehk tuleb kasuks veits ,eriti 3betimiste osas.
                  20 laual mängimine jääb ka ära mõneks ajaks...hakkan 12-15 mängima. 20 väsitab päris ära ja ei ole palju aega mõtlemiseks ka. Ehk suudan selle arvelt rohkem tunde päevas mängida ja käte arv ei muutu
                  Selline tunne on,et ei oska üldse mängida enam :-[ aga ehk saab minust ikka asja. Pole siiamani eriti midagi teinud oma mängu parandamiseks, olen lihtsalt mänginud. Ma ei tea kust üldse peale võiks hakata. Peab rohkem siin foorumis tuulama ja 2+2 artikleid lugema hakkama. Ja videod ette võtma.

                  "The theory of poker" üritan ka juuni jooksul läbi lugeda. Praegu loen Gus Hansen'i "Every hand revealed", FTPst ära tulles jäi punkte järgi ja tellisin lambist selle raamatu. Väga huvitav raamat minu jaoks, see mu cashi oskusi ei paranda aga huvitav on lugeda ikka. :) Täiesti omapärane raamat, mis on väga lihtsalt kirjutatud ja teooriast on vähe juttu, põhimõttelist kogu jutt käib käte analüüsimise kohta. Ja tegelt ,ega see mu olematule online turna skillile ka eriti abiks ei ole, sest turna struktuur pole päris sama ja Gus saab ikka jõhkralt respecti, mitte nagu neti turnadel kus pool lauda donke täis.

                  Plantium Stariks sain ka see kuu, 87K VPP supernovani :D
                  Supernova peaks ikka see aasta ära tulema

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Ghost0 is back!

                    teeme race'i noovani, sümboolne $50 vahele? :) Mul 80k minna :D

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #11
                      Re: Ghost0 is back!

                      Algselt postitas lenC
                      teeme race'i noovani, sümboolne $50 vahele? :) Mul 80k minna :D
                      Davai, deal :D

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #12
                        Re: Ghost0 is back!

                        4way all-in, 400bb :D
                        Ime ,et vastu pidas :D

                        No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed)

                        saw flop | saw showdown

                        MP1 ($48)
                        MP2 ($91.50)
                        MP3 ($49.70)
                        CO ($58.10)
                        Button ($53.90)
                        SB ($51.50)
                        BB ($50)
                        UTG ($47.35)
                        Hero (UTG+1) ($54.50)

                        Preflop: Hero is UTG+1 with A, A
                        UTG calls $0.50, Hero bets $2.50, 1 fold, MP2 calls $2.50, 4 folds, BB calls $2, UTG calls $2

                        Flop: ($10.25) 9, 3, A (4 players)
                        BB bets $2, UTG raises $5, Hero raises $12, MP2 calls $12, BB raises $45.50 (All-In), UTG calls $39.85 (All-In), Hero raises $40 (All-In), MP2 calls $40

                        Turn: ($206.60) 6 (4 players, 3 all-in)

                        River: ($206.60) Q (4 players, 3 all-in)

                        Total pot: $206.60

                        Results:
                        BB didn't show 99
                        UTG didn't show 33
                        Hero had AA
                        MP2 didn't show KT
                        Outcome: Hero won $203.60


                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: Ghost0 is back!

                          peab meeldima :D

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #14
                            Re: Ghost0 is back!

                            Wow tõsiselt äge :D

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #15
                              Re: Ghost0 is back!

                              Algselt postitas Ghost0
                              4way all-in, 400bb :D
                              Ime ,et vastu pidas :D

                              No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed)

                              saw flop | saw showdown

                              MP1 ($48)
                              MP2 ($91.50)
                              MP3 ($49.70)
                              CO ($58.10)
                              Button ($53.90)
                              SB ($51.50)
                              BB ($50)
                              UTG ($47.35)
                              Hero (UTG+1) ($54.50)

                              Preflop: Hero is UTG+1 with A, A
                              UTG calls $0.50, Hero bets $2.50, 1 fold, MP2 calls $2.50, 4 folds, BB calls $2, UTG calls $2

                              Flop: ($10.25) 9, 3, A (4 players)
                              BB bets $2, UTG raises $5, Hero raises $12, MP2 calls $12, BB raises $45.50 (All-In), UTG calls $39.85 (All-In), Hero raises $40 (All-In), MP2 calls $40

                              Turn: ($206.60) 6 (4 players, 3 all-in)

                              River: ($206.60) Q (4 players, 3 all-in)

                              Total pot: $206.60

                              Results:
                              BB didn't show 99
                              UTG didn't show 33
                              Hero had AA
                              MP2 didn't show KT
                              Outcome: Hero won $203.60


                              LOL fishid, te ei oska yldse bettida, andsite Flush drawle otsesed oddsid callmiseks ;D ;D

                              Comment

                              Working...