Re: [FR/HU NL100+] Ghost0
Hmmm. Tulemusi pole ikka vaadanud, aga täna laudu avades tuli error - raha otsas...:/ Ehk siis arvatavasti viimane kuu ca. -30BI vms.
Supernovani 7K VPP. Teen selle rahulikult ära ja siis vaatan edasi, mis saama hakkab. Vähemalt on 4K+ eest boonuseid tulemas, abiks seegi.
Hmmm. Tulemusi pole ikka vaadanud, aga täna laudu avades tuli error - raha otsas...:/ Ehk siis arvatavasti viimane kuu ca. -30BI vms.
Supernovani 7K VPP. Teen selle rahulikult ära ja siis vaatan edasi, mis saama hakkab. Vähemalt on 4K+ eest boonuseid tulemas, abiks seegi.

J
3
Comment