[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #136
    Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

    Kuna ta on võitev mängija siis reeglina aetakse matchi alguses mäng väga agroks ning kasutatakse ära vaakumit. Seetõttu nad matchi alguses 3betivad rohkem kui tavaliselt ja samamoodi cbetivad ning lisaks barreldavad. Kui sa ei plaani vastasega edasi mängida pärast seda kätt (või vähemalt annad buttoni tagasi) siis ei ole mõtet callida vaid võtta lollikindel variant - raise/stackoffida flopis. Teine line oleks shove pärast ta barrelit, et nii korjata ekstra dead money lauast aga siiski eelistan flopil lollikindlat vairnati.

    Turn on standard.

    Riveril ma shoveks just selle range vastu, mida sa mainisid. Kui oled biit on see cooler aga matchi alguses võivad nad samamoodi teha lightima calli.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #137
      Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

      Aa ja donki vastu ma calliksin flopi, sest me kavatseme temaga edasi mängida ja saame hiljem paremad readid. Ala 3betib 3% ja/võib cbetib vähe vms. Teiseks variatsioon väiksem. Kolmas kui me hitime saame ikka raha ning neljandaks meil ei ole mitte mingisugust huvi minna flippama mängija vastu, kes kaotuse korral jookseb ja duubli korral jookseb.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #138
        Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

        BB: $93.75
        Hero (BTN/SB): $102.40

        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 8 J
        Hero raises to $2.00, BB raises to $6.00, Hero calls $4

        Flop: ($12.00) 6 8 8 (2 players)
        BB bets $12.00, Hero calls $12

        Turn: ($36.00) 7 (2 players)
        BB bets $36.00, Hero raises to $84.40 all in, BB calls $39.75 all in

        River: ($187.50) Q (2 players - 2 are all in)

        Final Pot: $187.50
        BB shows 5 4
        Hero shows 8 J
        BB wins $186.50
        (Rake: $1.00)

        no on türapea, sdfsdgaf

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #139
          Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

          ranka mindseti ei õpeta, et nii koledaid sõnu kasutad ?

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #140
            Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            ranka mindseti ei õpeta, et nii koledaid sõnu kasutad ?
            Õpetab, aga vahest närvid ei pea vastu lihtsalt:/ Sa tahad öelda, et sa ei sõima kunagi vastast isegi mõtetes?:)

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #141
              Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

              Heh, tohib küsida, mida vastane valest tegi, et ta kohe slline asi on nagu sa teda nimetasid? 3-bet on tiba väike, aga muidu nh ju :)

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #142
                Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Heh, tohib küsida, mida vastane valest tegi, et ta kohe slline asi on nagu sa teda nimetasid? 3-bet on tiba väike, aga muidu nh ju :)
                Vastene peab midagi valesti tegema, et närvi minna? Tuleb 3 kätt järjest KKvsAA, tekib ka tilt ilma, et vastane midagi valesti teeks. :)

                Pigem tuleb sellest rõõmu tunda kui vastane vigu teeb

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #143
                  Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Heh, tohib küsida, mida vastane valest tegi, et ta kohe slline asi on nagu sa teda nimetasid? 3-bet on tiba väike, aga muidu nh ju :)
                  Absoluutselt null tänavat on tema poolt ghosti vastu õigesti mängitud. Tean ghosti strateegiat läbi ja lõhki ning iga tänav on -EV ja vastane valis just kõige suurema -EV-ga mängu. Kahjuks ghost jooksis seekord top-range otsa, 99.999999% ajast aga kaotab vastane siin stäki 0% equitiga.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #144
                    Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

                    $200.00 No Limit Hold'em - 2 players
                    BB: $355.10
                    Hero (BTN/SB): $407.35

                    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 4 7
                    Hero raises to $4, BB raises to $18.80, Hero calls $14.80

                    Flop: ($37.60) 7 Q 6 (2 players)
                    BB bets $24.16, Hero raises to $64, BB raises to $336.30, Hero calls $272.30

                    Turn: ($710.20) J (2 players)

                    River: ($710.20) A (2 players)

                    Final Pot: $710.20
                    BB mucks T T
                    Hero shows 4 7
                    Hero wins $709.20

                    Tegi tuju heaks kohe, match algas nii et 18 käega olin -300$. 400 kätt hiljem õnn pöördus Kusjuures olin kindel et näen vähemalt TPTK vastas, aga tundub, et vastane murdus mu agrotsemise peale lõpuks...

                    Üldiselt on Headsup nii surnud et tuleb regularidega mängima hakata

                    Olen hakanud natuke FR ka uuesti mängima, aga sellest enne ei kirjuta kui samplet on.

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #145
                      Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka

                      Selle aasta 3 esimest kuud:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Enamus FR, väga vähe Heads-upi. Limiitideks NL50-NL200, ca. 95% sellest NL100. Läbi elatud ka suurim downer, -28BI. Õnneks tulin suht kiiresti välja sealt - viimased 3 nädalat on ligi +40BI.

                      Edasised plaanid on segased...üritan võimalikult kiiresti NL200-NL600 ennast rabeleda, aga arvestades kui ebakindel ma kohati oma üldises mängus olen siis jah...eks paistab, mis saab..
                      Selge on see, et NL100 ei taha ma nühkima jääda, varuplaan on HU kus mul hästi läks ja julgen ka NL200-NL400 mängida. Aga tüütas ära ja tahtsin vaheldust. Aprillis/mais teen arvatavasti 1-2 nädalat ainult HUd, et võrrelda HU/FR eeliseid...

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #146
                        Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                        nicer dicer IMO. lüpsad

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #147
                          Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #148
                            Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                            Mr.T pilt turni selliste raisete juurde on kohatu. Paremini sobiks midagi sellist:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #149
                              Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #150
                                Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                                Giffidega saab alati nalja, nh sir!

                                Comment

                                Working...