Re: [HU NL100]Ghost0 /coached by ranka
Kuna ta on võitev mängija siis reeglina aetakse matchi alguses mäng väga agroks ning kasutatakse ära vaakumit. Seetõttu nad matchi alguses 3betivad rohkem kui tavaliselt ja samamoodi cbetivad ning lisaks barreldavad. Kui sa ei plaani vastasega edasi mängida pärast seda kätt (või vähemalt annad buttoni tagasi) siis ei ole mõtet callida vaid võtta lollikindel variant - raise/stackoffida flopis. Teine line oleks shove pärast ta barrelit, et nii korjata ekstra dead money lauast aga siiski eelistan flopil lollikindlat vairnati.
Turn on standard.
Riveril ma shoveks just selle range vastu, mida sa mainisid. Kui oled biit on see cooler aga matchi alguses võivad nad samamoodi teha lightima calli.
Kuna ta on võitev mängija siis reeglina aetakse matchi alguses mäng väga agroks ning kasutatakse ära vaakumit. Seetõttu nad matchi alguses 3betivad rohkem kui tavaliselt ja samamoodi cbetivad ning lisaks barreldavad. Kui sa ei plaani vastasega edasi mängida pärast seda kätt (või vähemalt annad buttoni tagasi) siis ei ole mõtet callida vaid võtta lollikindel variant - raise/stackoffida flopis. Teine line oleks shove pärast ta barrelit, et nii korjata ekstra dead money lauast aga siiski eelistan flopil lollikindlat vairnati.
Turn on standard.
Riveril ma shoveks just selle range vastu, mida sa mainisid. Kui oled biit on see cooler aga matchi alguses võivad nad samamoodi teha lightima calli.
J
8
8
Kusjuures olin kindel et näen vähemalt TPTK vastas, aga tundub, et vastane murdus mu agrotsemise peale lõpuks...






Comment