[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #31
    Re: Ghost0 is back!

    Eile õhtul tegin HEMi lahti ja vaatasin ,et ma olen see kuu ainult närused 27K kätte teinud ja ainult 41 tundi mänginud, hetkel taon veits NL25, sest seal ma suudan stabiilselt raha teha.
    Praegu on raha vaja ka täiega, erinevate kulutuste pärast olen pidanud $1500 välja kandma ja arvatavasti pean veel $500 kandma :-\
    Plantiumstariga on sitad lood, ei tea kas jõuan punktid kogutud ,et seda säilitada...arvatavasti mitte aga kes teab.
    Täna üritan NL25's 5K kätt teha ja kui normilt läheb siis üritan homme NL50 rinda pista.

    Eile tegin ka väikse "maratoni", üldse ei viitsinud mängida, täiega väsinud olin juba viimased 2K kätt, aga sundisin ennast. Tuleb tööle hakata!!

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #32
      Re: Ghost0 is back!

      Peaks vist uuesti cash'i taguma, kuid ei taha veel alla anda... >:(
      Nimelt teen HUSNG'si hetkel, vaheldus missugune!!!
      Cashi mängida suudan mingi 2 tundi päevas, aga 4+ tundi HUSNG alla panna pole mingi probleem...
      Vaatab mis saab, ehk suudan neid biitida ka Mängin trios 5.50€ limiidil, lootsin 11€ üle sellel nädalal minna aga lendasin kolinal 100€ võrra alla....

      Eile: 42 mängu, nendest 21 võitu ja 21 kaotust= -21€
      Täna: 65 mängu, nendest 33 võitu ja 32 kaotust= -27.5€

      Olen mõned artiklid läbi lugenenud ja kavatsen ka videosi vaadata...aga jah, mõni mängija paneb ikka pea valutama küll, aru saada ,et tegemist on dongiga, kes callib OOP 50% kätest ,aga ma ei suuda teda lihtsalt postflop üle mängida.



      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #33
        Re: Ghost0 is back!

        motherfucker, keegi ei tee comebacki 2935 vs 65 stacki juures ****

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #34
          Re: Ghost0 is back!

          Algselt postitas Ghost0
          Peaks vist uuesti cash'i taguma, kuid ei taha veel alla anda... >:(
          Nimelt teen HUSNG'si hetkel, vaheldus missugune!!!
          Cashi mängida suudan mingi 2 tundi päevas, aga 4+ tundi HUSNG alla panna pole mingi probleem...
          Vaatab mis saab, ehk suudan neid biitida ka Mängin trios 5.50€ limiidil, lootsin 11€ üle sellel nädalal minna aga lendasin kolinal 100€ võrra alla....

          Eile: 42 mängu, nendest 21 võitu ja 21 kaotust= -21€
          Täna: 65 mängu, nendest 33 võitu ja 32 kaotust= -27.5€

          Olen mõned artiklid läbi lugenenud ja kavatsen ka videosi vaadata...aga jah, mõni mängija paneb ikka pea valutama küll, aru saada ,et tegemist on dongiga, kes callib OOP 50% kätest ,aga ma ei suuda teda lihtsalt postflop üle mängida.



          Trio HU SNG rake on räme... :-\

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #35
            Re: Ghost0 is back!

            Algselt postitas Uniquest
            Trio HU SNG rake on räme... :-\
            Krt, ei teadnudki seda :o Ja ma olin rõõmus veel ,et ma mõnusalt rakebacki saan... ;D
            Ega midagi, hakkan edaspidi FTP's või PS'is neid mängima :)

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #36
              Re: Ghost0 is back!

              Rake vastu peab ikka alati huvi tundma. Mõnda mängu on raske tasuvalt mängida muidu. Party-s jooksid nt. SNG-d, millel võeti 3$ pealt 0.6$ rake.

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #37
                Re: Ghost0 is back!

                See kuu olen ainult 9K kätt mänginud ***** >:(
                Augustis üritan 100K kätt teha, ei tea kas õnnestub...siiamaani olen kõige rohkem 65K kätt kuus mänginud ja see oli ka aasta tagasi :-\

                Mõned tänased käed:

                Hero (BB) ($50)
                UTG ($51.90)
                UTG+1 ($50)
                MP1 ($10)
                MP2 ($9.45)
                MP3 ($21.30)
                CO ($15)
                Button ($50.50)
                SB ($15.20)

                Preflop: Hero is BB with 5, 5
                UTG bets $2, 3 folds, MP3 calls $2, CO (poster) calls $1.50, 2 folds, Hero calls $1.50

                Flop: ($8.25) 7, 10, 5 (4 players)
                Hero checks, UTG bets $2.50, MP3 calls $2.50, 1 fold, Hero calls $2.50

                Turn: ($15.75) 8 (3 players)
                Hero checks, UTG bets $5.50, MP3 calls $5.50, Hero raises $28, UTG raises $41.90 (All-In), MP3 calls $11.30 (All-In), Hero calls $17.50 (All-In)

                River: ($123.55) A (3 players, 3 all-in)

                Total pot: $123.55

                Results:
                Hero had 5, 5 (three of a kind, fives).
                UTG had A, A (three of a kind, Aces).
                MP3 didn't show
                Outcome: UTG won $122.45


                Hero (BB) ($53)
                UTG ($52.40)
                UTG+1 ($9.50)
                MP1 ($111.95)
                MP2 ($19)
                MP3 ($82.15)
                CO ($49.25)
                Button ($50)
                SB ($52.25)

                Preflop: Hero is BB with A, K
                7 folds, SB bets $0.75, Hero raises $3.50, SB calls $3

                Flop: ($8) 8, A, 9 (2 players)
                SB bets $4, Hero raises $12, SB calls $8

                Turn: ($32) 10 (2 players)
                SB bets $10, Hero raises $37 (All-In), SB calls $26.25 (All-In)

                River: ($104.50) 3 (2 players, 2 all-in)

                Total pot: $104.50

                Results:
                SB had 3, A (two pair, Aces and threes).
                Hero had A, K (one pair, Aces).
                Outcome: SB won $101.50


                UTG ($47.70)
                UTG+1 ($50.25)
                MP1 ($66.40)
                MP2 ($51.55)
                CO ($55.20)
                Button ($29.60)
                SB ($61.25)
                Hero (BB) ($64.70)

                Preflop: Hero is BB with K, K
                1 fold, UTG+1 (poster) checks, MP1 bets $3, 1 fold, CO calls $3, 2 folds, Hero raises $11.50, 1 fold, MP1 calls $9, CO calls $9

                Flop: ($37) 8, 3, 9 (3 players)
                Hero bets $30, MP1 raises $54.40 (All-In), 1 fold, Hero calls $22.70 (All-In)

                Turn: ($142.40) 6 (2 players, 2 all-in)

                River: ($142.40) 6 (2 players, 2 all-in)

                Total pot: $142.40

                Results:
                Hero had K, K (two pair, Kings and sixes).
                MP1 had A, A (two pair, Aces and sixes).
                Outcome: MP1 won $141.10


                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #38
                  Re: Ghost0 is back!

                  Ghost, kunagine ET mängija idle foorumist?

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #39
                    Re: Ghost0 is back!

                    Algselt postitas timukasr
                    Ghost, kunagine ET mängija idle foorumist?
                    :D Ei
                    Mis loom see ET on? :)

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #40
                      Re: Ghost0 is back!

                      Üks mäng, seal foorumis oli lihtsalt kasutaja Ghost samasuguse avatariga vist.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #41
                        Re: Ghost0 is back!

                        Pole mänginud eriti, juulis mängisin ainult 10K kätt ja 35$ kasumit. Lisaks sellele mõnisada HUSNG'd millega jäin vb mingi 300$ plussi.

                        Ei ole üldse tuju ,et grindida. Viimasel ajal olen suht palju joonud kah, vahepeal oli 10 päeva millest 5el olin maani täis, sick.

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #42
                          Re: Ghost0 is back!



                          Tegin öösel 2 sessi 16tabeldes NL25s. Teise sessi plaanisin teha tegelt 1 tunnise, aga lauad olid nii head ,et ei suutnud välja istuda ja nii venisgi see 4 tunniseks :D
                          NL25s saaks päris korraliku nutsu kuuga teenitud, mingi 1500-2000$+FPP'd peaks täiesti tehav olema Aga jah, ma olen see kuu põhimõtteliselt 3'el päeval mänginud ainult.
                          Täna mängin ka kindlasti, vb üritan isegi 5K kätt ära teha.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #43
                            Re: Ghost0 is back!

                            nägin sind hommikul laudades. tulin isegi ekstra selleks üles kell 5, et laseks natuke ja vaataks kuidas hommikune tase on. no tõesti...iga asi sai actionit ja kõik taheti vägisi välja maksta. nii et lauad olid tõesti jube head

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #44
                              Re: Ghost0 is back!

                              Algselt postitas Tarmonator
                              nägin sind hommikul laudades. tulin isegi ekstra selleks üles kell 5, et laseks natuke ja vaataks kuidas hommikune tase on. no tõesti...iga asi sai actionit ja kõik taheti vägisi välja maksta. nii et lauad olid tõesti jube head
                              Nägin sind ka. Ei viitsi eriti ööläbi üleval olla, selline siiber on sellest poole päevani magamisest. Peaks öösel korralikult magama, siis mingi 5'st üles tõusma ja paar tundi mängima ja siis uuesti magama

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #45
                                Re: Ghost0 is back!

                                Algselt postitas Tarmonator
                                nägin sind hommikul laudades. tulin isegi ekstra selleks üles kell 5, et laseks natuke ja vaataks kuidas hommikune tase on. no tõesti...iga asi sai actionit ja kõik taheti vägisi välja maksta. nii et lauad olid tõesti jube head
                                5st sellepärats 2rgata .. sickof hydrogrinderid olete küll :D

                                Comment

                                Working...